Lõpuaktused 2016
Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
bakalaureuse ja -magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 16.06.2016 14007 vaatamist Pidulikud sündmused


Füsioteraapia magistriõpe
Ardi Ailt
Anni Arendi - cum laude
Martin Argus - cum laude
Maarja Kalev
Liina Kivisild
Lisel Lilleste
Kristel Mürk
Marita Nugis
Anna-Liisa Pechter     
Marjaana Raudmäe         
Liisu Rõigas
Triinu Sakkool
Kristiina Sekljutskaja
Kadri Suvi
Liis Süda - cum laude
Liis Toomsalu
Õie Varblane
        
Kehalise kasvatuse ja spordi magistriõpe
Rahel Allas
Liis Aniott
Anu Ellam
Mikk Joorits
Maarja Jõgi
Inna Kairite
Kristjan Kallavus
Kaisa Karjane
Helerin Koppel
Liis Kranich
Jaanika Kurgjärv
Kaupo Kütt
Hanna-Liisa Roosileht
Rasmus Pind
Koit Simso
Ülle Suss
Lauri Õnnik

Füsioteraapia bakalaureuseõpe
Ene Jaago
Marion Kalju
Villu Kangur
Anne-Mari Käär
Nele Laurimaa
Irina Massakova
Pauliine Mäesalu- cum laude
Keidi Oras
Sandra Pügi
Kristel Raba
Hillar Reissaar
Frederik Ross
Marii Sernjuk
Sander Starast
Anna Zahharova
Hannalore Taal
Joosep Toome
Rasmus-Krister Tuisk
Marilin Tukia
Lisette Tõnutare
                       
Füsioteraapia magistriõpe
Ardi Ailt
Anni Arendi - cum laude
Martin Argus - cum laude
Maarja Kalev
Liina Kivisild
Lisel Lilleste
Kristel Mürk
Marita Nugis
Anna-Liisa Pechter     
Marjaana Raudmäe         
Liisu Rõigas
Triinu Sakkool
Kristiina Sekljutskaja
Kadri Suvi
Liis Süda - cum laude
Liis Toomsalu
Õie Varblane
        
Kehalise kasvatuse ja spordi magistriõpe
Rahel Allas
Liis Aniott
Anu Ellam
Mikk Joorits
Maarja Jõgi
Inna Kairite
Kristjan Kallavus
Kaisa Karjane
Helerin Koppel
Liis Kranich
Jaanika Kurgjärv
Kaupo Kütt
Hanna-Liisa Roosileht
Rasmus Pind
Koit Simso
Ülle Suss
Lauri Õnnik

Füsioteraapia bakalaureuseõpe
Ene Jaago
Marion Kalju
Villu Kangur
Anne-Mari Käär
Nele Laurimaa
Irina Massakova
Pauliine Mäesalu - cum laude
Keidi Oras
Sandra Pügi
Kristel Raba
Hillar Reissaar
Frederik Ross
Marii Sernjuk
Sander Starast
Anna Zahharova
Hannalore Taal
Joosep Toome
Rasmus-Krister Tuisk
Marilin Tukia
Lisette Tõnutare
            
            
Kehalise kasvatuse ja spordi bakalaureuseõpe
Ahto Altoja
Jaan Angerjärv
Taavi Hämarsalu
Ivika Jürgenson
Helen Kaarjärv
Kadi Kaasik
Janek Kalda
Olver Kaljuvee
Tauri Kalmet
Monica Kiisler
Maarja Kuuskvere
Kristin Kõrre
Silvia Ladva
Eleryn Laul
Assar Leok
Janeli Lilleallik
Rait Merisaar
Raido Mitt
Kristi Mänd
Brett Nõmm
Markus Paas
Raul Rebane
Rait Rikberg
Laura Rogenbaum
Grete Mai Rohtmets
Juta Saan
Mikk Saarela
Karin Sabalisk
Andre Seppa
Ülo-Sverre Seppa
Rasmus Zarubin
Taavi Tammik
Grete Udras
Joshua James Viinalass
Tauri-Viljar Vahesaar

Fotogalerii


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016