Hiljuti lisatud

Konverents "Õppejõult õppejõule 2021: õppimise ja õpetamise ruumid"

Igaaastane õppejõudude konverents „Õppejõult õppejõule“, mis sel aastal keskendub õppimise ja õpetamise ruumidele. Õppimise ja õpetamise ruumi võib laiemalt käsitleda kui igasugust keskkonda, kus õppimine toimub. Kitsamalt võib mõelda konkreetselt füüsilisele või virtuaalsele ruumile, aga ka psühholoogilisele või vaimsele atmosfäärile, mis igas ruumis valitseb. Kuidas need kitsad ja laiad käsitlused õppimise ja õpetamisega seotud on, tulebki konverentsil jutuks.
21.01.2021 1091 vaatamist Haridusteadus

Omakultuuriakadeemia - Katariina Unt

Katariina Unt on näitleja ja teatripedagoog, oma erialal tegutsenud mitmetes erinevates žanrites ja meediumites pea kolmkümmend aastat. Õpetaja ametit on pidanud EMTA lavakunstikoolis, TLÜ Balti Filmi-ja Meediakoolis, hetkel töötab põhikohaga TÜ VKA etenduskunstide osakonnas näitlejatöö lektorina.
Kuidas jõuda elus oluliste küsimusteni? Kuidas üldse küsimuste küsimiseni jõuda? Oma elukäigu ning erialase karjääri najale tuginedes mõtlen neist teemadest küsides ja vastates. 
19.01.2021 122 vaatamist Kultuur

Kuidas erakordsel ajal e-õppida ja e-õpetada?
Aune Valk, TÜ õppeprorektor

„TÜ õppeprorektor Aune valk räägib, kuidas algab kevadsemester ning kuidas saaksid üliõpilased ja õppejõud tulla toime e-õppimise ja e-õpetamisega.“
08.01.2021 3824 vaatamist