Latest videos

Finale 2019 - Kelly Vask

Finale 2019 on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia pärimus- ja rütmimuusika eriala lõpetajate diplomikontsertide festival. Sellel kevadel esitasin endale väljakutse rännata ajas tagasi. Olen kõik neli aastat pidanud märkmikku, kuhu kirjutan mõttevälgatusi, luuletusi, dialooge, kirjeldusi… kõike, mis tahab peast välja paberile saada. Kõike, mis väärib hiljem meenutamist. Nüüd ongi aeg meenutada, läbi uuesti kirjutamise – nelja aasta jagu kogemisest ja tundmisest said laulud. Minuga laval on head sõbrad minu bändist Kelly’s Puzzle – Kristiina Ristmäe, Jaan-Eerik Aardam, Mart Nõmm ja Henri Tammai. Lisaks puslebändile jutustavad minu lugusid Greete Paaskivi, Ingrid Rabi, Henrika Trave ja Tanel Sakrits.
Kelly Vask – vokaal, kitarr
Kristiina Ristmäe – vokaal
Jaan-Eerik Aardam – kitarr
Mart Nõmm – bass
Henri Tammai – trummid
Greete Paaskivi – klaver
Ingrid Rabi – vokaal
Henrika Trave – plokkflööt
Tanel Sakrits – mandoliin
22.05.2019 16 views Culture

Finale 2019 - Merlin Madisson

Finale 2019 on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia pärimus- ja rütmimuusika eriala lõpetajate diplomikontsertide festival. Kontserdi näol on tegemist järelvaatega Merlini nelja aasta pikkustele kitarriõpingutele Viljandi Kultuuriakadeemias. Kõlama hakkab omalooming, milles sulavad kokku õpingutelt saadud teadmised ning õpingute eelsed muusikalised mõjutajad erinevate muusikute ja heliloojate näol, kelleks võivad olla näiteks Jeff Buckley või Claudio Monteverdi. Kontsertile tulnud kuulaja on tunnistajaks muusikaliste mõttehorisontide otsimisele, leidmisele, kaotamisele ja taasavastamisele, mida muusikud laval kogevad.
Merlin Madisson – kitarr
Greete Kullamaa – kitarr
Ardo Kantemus – klaver
Johannes Eriste – trummid
22.05.2019 12 views Culture

Finale 2019 - Kärt Anton

Finale 2019 on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia pärimus- ja rütmimuusika eriala lõpetajate diplomikontsertide festival. Kärt Anton on laulja ja muusikalinäitleja. Õpingute kõrvalt on ta tegelenud helikujunduse, -loomingu ja-produktsiooniga etendustele, lühifilmidele, teistele artisidele jms. Suurimaks saavutuseks loomingu osas peab ENMT muusikali “Sofia”. Näitlejana on oma suurimad rollid teinud Vanemuise Teatris: Kaunitar (Menkeni “Kaunitar ja Koletis”), Eponine’ (Schönbergi “Hüljatud”). Oma lavadebüüdi Rahvusooperis Estonia teeb ta 2019 suvel Graziella rollis Bernsteini muusikalis “West Side Story”. Lisaks sellele teeb ta lauljana kaasa revüüteatris Starlight Cabaret ja Tallinki kruiisilaevadel showprogrammides.
Kontsert koosneb Kärdi omaloomingulistest lugudest, mis kõlavad lavalaudadel esimest korda. Sisu ja stiili poolest on repertuaar sama kirju kui Kärt ise, kombineerides oma muusikalilikku helikeelt eri-stiilidega rütmimuusika maailmast.
Kärt Anton – vokaal 
Greete Paaskivi – klaver 
Roland Mällo – saksofon 
Mart Nõmm – bass 
Karl-Heinrich Arro – trummid 
Judith Parts, Kelly Veinberg, Katrina Merily Reimand – viiul 
Kelly Vask, Kristiina Ristmäe, Ingrid Rabi, Kärt Männa – taustvokaalid
22.05.2019 20 views Culture