Lõpuaktused 2016
Haridusteaduste instituut
bakalaureuse- ja magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 22.06.2016 15896 vaatamist Pidulikud sündmused


Haridusteaduste instituudi  lõpetajad 2016

Bakalaureuseõpe

Eripedagoogika


Helena Aunap

Sandra Baranin

Riin Fingling

Annika Hass

Ramona Heinaste

Eda Hermann

Albina Jakovlev

Marii Jõgi

Krista Kalmus

Nata-Ly Keerd

Oliivia Kool

Eliise Kukk

Kristiina Kullus

Jana Kägu

Grete Lanno

Marine Lillemets

Hannela Lind

Carmen Luisti

Birgit Mander

Deili Matson

Jane Meriloo

Maiu Nurmoja

Kristi Näpping

Erika Ofitserova

Sirle Paberits

Jaanika Peeba

Tiia Peedumäe

Kristina Pokusajeva

Liisi Pung

Eva-Liisa Püvi

Maria Raja

Maris Rattasepp

Birgit Rits

Katren Robam

Epp Sampka

Kärt Schasmin

Triinu Soro

Maikela Tarto

Maarja Tulit

Liina Tõru

Gerda Undo

Anu Vaher

Maarja Vahter

Anna Veeber

Kristiina Verrev

Sandra Vill

Marie-Heleen Vokka

Haridusteadus (loodusteaduslikud ained)

Ingar Dubolazov

Mats Eelmets

Rita Grigor

Kadi Järve

Sander Kaasik

Kaisa Kartau

Aveli Ladva

Merilin Meier

Margo Metsoja

Kairit Pahla

Maarja Välimaa

Haridusteadus (reaalained)

Hendrik Osula

Merili Raudmäe

Liisi Röömel

Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis

Käthlin Aarna

Kettli Arand

Cätly Heinpõld

Eva Jakovlev

Joonas Järv

Maarja Kallis

Liisa Marie Karolin

Lauri Kasak

Svea Kaseorg

Kristel Kukk

Airit Kõõra

Karoliina Leok

Ivo Mattus

Martin Männik

Nele-Mai Olup

Helen Parker

Pille-Riin Parts

Eduard Pavlov

Neili Peters

Maiken Punt

Kadri Põder

Kirsika Rahuelu

Birgit Ritsbek

Hedo Hell Sinijärv

Piret Talts

Oskar Tsimmer

Diana Tuuling

Maibel Valdmann

Helen Vare

Koolieelse lasteasutuse õpetaja

Liisi Adusoo

Eva-Loona Ebber

Karina Höövel

Aile Jakobson

Janne Juur

Merli Kalm

Monika Kalso

Karin Kalson-Repp

Gretel Kant

Kersti Kiisel

Esther Kukk

Lizett Käst

Krissu Külaots

Anna-Liina Laht

Merilin Liivaoja

Maria Maasing

Anna-Liisa Mättas

Kätlin Neumann

Kai Nikolai

Carolin Nõmmela

Elen Olonen

Kelian Oras

Karmen Paavel

Krista Paju

Airi Pindis

Evelin Pärn

Maarja Raud

Kristel Rebane

Vieno Rjabova

Helena Rööpman

Ettel Saarela

Eleri Saarik

Tiina Salu

Sirlys Siim

Egle Sild

Triin Simso

Anett Strelnikov

Maarja Zimmer

Anna-Liisa Taal

Lisanne Tamm

Tuuli Tohu

Helerin Traat

Lisan Tuuling

Iiri Vahtra

Jane Vahtrik

Eliis Vaikmaa

Jessica Vainaru

Viktoria Valujevski

Kreete Viira

Johanna Vooglaid

Triinu Vreimann

Kätlin Väli

Kutseõpetaja

Reet Juurik

Sulev Kiivik

Monica Lõoke

Pille Peterson

Kristel Põldma

Marit Sepma

Gerly Sepping – cum laude

Anne Tamm-Kivimets

Ave Tamra

Urmo Udu

Angela Uljas

Kaido Veski

Iivi Väär

Magistriõpe

Eripedagoogika ja logopeedia


Krista Aigro

Anu Eelmäe

Mari-Ann Hansen

Heleken Heinsalu

Merle Henberg

Katerina Injukina

Helina Kasela

Kaire Kask

Helen Kukk – cum laude

Liisa Kolk

Mare Laidra

Laura Lang

Laura-Liis Lepp

Marii Malinen

Merle Mõttus

Karin Needo

Liis Niilus

Marlen Noorkõiv

Kaie Nõmmik

Maie Oppar

Darja Parts

Erle Põder

Ene Põldaru

Piia Pärn

Kärt Salumets

Evelin Sikut

Aune Summer

Ann Tamm

Marge Teras

Meelike Terasmaa

Mari-Liis Tolga

Heidi Tuul

Ere Tuunas – cum laude

Airis Varik

Sirle Veider

Liisa Vels

Signe Voolpriit

Merily Väljak

Hariduskorraldus

Ena Drenkhan

Keit Heinmets

Katrin Kiilaspää

Merlin Kirbits – cum laude

Katre Koit

Juta Kond

Eret Krull

Mihkel Lees

Mari-Liis Lillemets

Tiina Luige

Liisi Org

Egle Rumberg

Kersti Rätsep

Triinu Soomere – cum laude

Mari-Liis Tikerperi – cum laude

Tiia Viilu

Raina Vilkes

Külli Võsu

Kasvatusteadused

Krista Järv

Anu Liiv

Maris Luhamets

Siret Soonsein

Elo Õun

Koolieelse lasteasutuse pedagoog

Terje Ertel

Merit Kadsastik

Auli Mäesalu

Kristi Poolakese

Birgit Punt

Kersti Rüütli

Natalja Väll

Inna Yakhnitskyy

Põhikooli mitme aine õpetaja

Heidi Aruväli

Riin Buddell – cum laude

Meelika Kõre

Stina Pihlak

Kaia Pärn

Kaire Roosimäe

Tuuli Roostfeldt

Tiina Tammearu

Bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe

Klassiõpetaja


Laura Kuusik

Maris Künnarpuu

Paula Luks

Hestia Mirka

Kerli Oks

Katrin Rajasaar

Lisabet Roos

Mariliis Saarniit

Maiken Siilak

Helen Soone

Anu Sõõro

Helin Lillian Talv

Maarja Timm

Stefi Tomp

Kertu Torn

Teele Treiberg

Triin Tähepõld

Jaana Urubkova

Anneli Varik

Mariin Veskimäe

Rakenduskõrgharidusõpe

Eesti viipekeele tõlk


Janika Annast

Eliisa Gildemann

Liisa Hamburg

Kadri-Johanna Ilumäe

Merili Kaasik

Birgit Paluoja

Riin Lisett Rei

Keli Tubin



 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016