Lõpuaktused 2016
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
bakalaureuseõpe

Klipi teostus: UTTV 22.06.2016 14405 vaatamist Pidulikud sündmused


Ajaloo ja arheoloogia instituut

Ajalugu


Arvi Aganitš

Helena Akkel

Merili Arjakas – cum laude

Brita Karin Arnover

Freydis Ehrlich – cum laude

Patrik Hytönen

Annabel Jõeleht

Piibe Kadak

Kari Kalk

Mihkel Kalmet

Kristjan Karron

Aare Kartau

Silvia-Kristiin Kask

Hanna Kriiska

Marie Kõiver

Marvin Laidna

Matis Leima – cum laude

Irene Isabel Mileiko

Brita Palmiste

Norman Ploom

Greete Puusild

Janari Rajas

Reelika Reiljan

Sireli Ruusmaa

Liisi Räli

Kristjan-Jaak Rätsep

Saskia Sadrak

Cäroly Saksakulm

Dagmar Siida

Mart Siigur

Heidi-Elena Stanionyte

Kerttu Taggo

Riina Talviste

Grete Tammoja

Enn Kalev Tarto

Marko Tensmann

Eliis Truuman

Andry-Sten Tõru

Jaan-Kristjan Unt

Greete Veesalu

Katrin Vöörmann

Marko Zanev

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

Eesti ja soome-ugri keeleteadus


Aliis Andreson – cum laude

Kati Eichenbaum

Roman Golubev

Eleri Jorro

Kerttu Jõgi

Sigrit Jõgi

Helen Kaljumäe

Oksana Kartašova

Paula-Helena Kask

Ekaterina Kornilitsina – cum laude

Julia Kudrenko – cum laude

Maaja Laast

Eda-Riin Leego

Elin Lepik

Liina Martõkainen

Kati Muutra

Kadri Nurmoja

Helis Oidekivi

Katrin Olhovikov

Annela Oona

Eva-Maria Pukk

Moonika Pärn

Triin Põdersoo

Enel Põld

Sandra Põldaru

Kaupo Rebane

Tiina Rebane

Liis Reile

Henri Roosipõld – cum laude

Riin Senkel

Kristina    Solovjova

Ann Szmolka-Andreson

Olga Šumilina

Anastasia Topkina

Liisi Torga

Sireliis Vilu

Filosoofia ja semiootika instituut

Filosoofia


Märt Hallasoo

Sander Lillemäe

Aita Meentalo

Kristiina Miller

Inga Mäemets

Henri Otsing

Keit Paju

Anna Elise Rohtmets

René Tõnisson

Semiootika ja kultuuriteooria

Kaur Tõnis Einasto

Egon Erkmann

Mailis Meritee

Saara Mägin

Nele Tammeaid

Andre Uibos

Julia Voinova

Kultuuriteaduste ja kunstide instituut

Kirjandus ja kultuuriteadused


Angela Aav

Eva-Kristi Hein

Liina Järvpõld

Keidi Kald

Katrin Kullo

Elisabeth Kungla

Maria-Ursula Kurm

Raili Lass

Ulla Lehtsaar

Kevin Loigu

Maarja Helena Meriste – cum laude

Merit Paas

Maarja Palu

Gerda Parkja

Juuli Puusepp

Liisi Reitalu

Eneli Saar

Fanny Schneider

Triin Sepp

Heili Sibrits-Bondarenko

Liivia Talvik

Helle Ly Tomberg

Katarina Tomps

Britta Võsu

Maalikunst

Anastasiia Anikeeva

Leelo-Mai Aunbaum

Anna-Liisa Kilk

Emma Liivak

Solveig Lill – cum laude

Liisa Mudist

Carol Paesalu

Carol Pahk

Siimon Talviste

Alo Valge

Meeta Eliise Veigel

Maailma keelte ja kultuuride kolledž

Inglise keel ja kirjandus


Riin Agar

Ingrid Annilo

Sven Blehner

Sille Eero

Martin Eisenschmidt

Katriin Hint

Marit Iila

Heidi Järvpõld

Ruth Jürjo – cum laude

Liina Kaldma

Erli Kasikov

Pirjo Kaup

Kristina Kokk

Kerttu Kund

Jörgen Kursk

Maria Käbin

Maret Kümnik

Annika Lindok

Renata Lukk

Ariel Kristel Mõtsmees

Rasmus Nõmmeots

Gristel Pihlakas

Tiina Pruus

Piret Punnar

Anne Rahusaar

Cristhiane Rein – cum laude

Terje Rinne

Liisa Rätsep

Diana Sentjurova

Inna Serikova

Olga Sturm

Oksana Talisainen

Teele Tani

Linda Tarto – cum laude

Liis Tiirmann

Sandra Timpmann

Kristi-Maria Tüvi

Anni Sandra Varblane

Martin Vooder

Anastassia Vrabi

Klassikaline filoloogia

Marilyn Fridolin – cum laude

Liisi Heinmets

Martin Uudevald

Romanistika

Triinu Avans

Karola Karlson

Kadi Konsap

Katre Kuusik

Ave Kõiv

Kärt Lindlo

Annely-Anny Monroc

Maarja-Liis Org

Elis Paasik

Ode Liis Pino

Elis Rebane

Augustina Rähheso

Kaisa Tamvere

Helmet Toots

Dagmar Treial – cum laude

Saksa keel ja kirjandus

Aile Arro

Liis Epro

Diana Gandera

Angelina Golubtsova

Gert Jürjo

Maria Kontse

Daniil Melnikov

Kertu Niilus

Elis Nõu

Kerttu Olesk

Mait Samuel

Mailiis Taal

Merike Teas

Skandinaavia keeld ja kultuurid

Janeli Harjus

Reele Komi

Anželika Kulikova

Svea Mäesalu

Eliise Poolma – cum laude

Anette-Helene Rätsep

Johanna Veevo

Vene ja slaavi filoloogia

Evgeniia Dadu

Karina Hainovskaja

Darja Ivanova

Anastassia Kolessova

Terje Kõrkjas

Kersti Põldma

Karin Eva Schenk

Anna Shkuratova

Katariina Vainonen

Galina Zernova



 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016