Lõpuaktused 2016
Majandusteaduskond
bakalaureuse- ja magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2016 14529 vaatamist Pidulikud sündmused


Majandusteaduskonna lõpetajad 2016
Bakalaureuseõpe
Ettevõttemajandus

1.    Antti Adur
2.    Kevin Chavanne
3.    Tatsiana Dubel
4.    Mykyta Dunayskyy
5.    Nais Imenova
6.    Marge Kann
7.    Yevgeniya Kharchenko
8.    Mait Klaos
9.    Ville Verneri Kuusisto
10.    Evgenii Lelin
11.    Uku Lilleväli
12.    Rudolfs Lismanis
13.    Yusuke Miyashita
14.    Liubov Mordashova
15.    Oksana Mysko
16.    Annika Ojala
17.    Kerttu Olveti
18.    Marili Otstavel
19.    Tomi Oskar Olavi Paavola
20.    Tornike Phkhovelishvili
21.    Yuliya Polyakova
22.    Rauno Raudsepp
23.    Kadri Saarepuu
24.    Marika Tamm
Majandusteadus
1.    Johannes Aab
2.    Amina Ahhajeva
3.    Ott Aljas
4.    Renee Alliksaar
5.    Tauri Arnus
6.    Krislin Aru
7.    Karina Aslanjan
8.    Kristiina Avik
9.    Dmitri Birjukov
10.    Illimar Born
11.    Veronika Gorbatenko
12.    Karl Kaspar Haavel
13.    Tamara Hlevno
14.    Janeli Ilves
15.    Krister Jaanhold
16.    Kristen Jalakas
17.    Taisto Janter
18.    Alina Kadõrova
19.    Liispet Kaisel
20.    Kairit Kaldma
21.    Margit Kaljulaid
22.    Greete Kallast
23.    Gerol Kallo
24.    Mari Kalma – cum laude
25.    Siim Karukäpp
26.    Agnes Kask
27.    Britta Kiviking
28.    Silver Koitla
29.    Marge Koorep
30.    Merili Korb
31.    Karl Erik Kotkas
32.    Sten Krüünvald
33.    Peep Laar
34.    Kristin Leeman
35.    Edgar Leht
36.    Kadri Lember
37.    Mihkel Lokko
38.    Karl-Kristjan Luberg
39.    Mari Lust
40.    Martin Maasik
41.    Mihkel Meiusi
42.    Maksin Miruškov
43.    Miina Must
44.    Carina Narusk
45.    Anne-Mai Niit
46.    Aveli Nurk
47.    Keiti Oja
48.    Eliise Pangsepp
49.    Mihkel Pari
50.    Elen Pihlap
51.    Heleen Pokk
52.    Mart Kevin Põlluste
53.    Mariliis Pähkel
54.    Andrea Pärtelpoeg
55.    Joonas Püvi – cum laude
56.    Genre Karmen Raamat
57.    Tanel Rebane
58.    Risto Rehemägi
59.    Kristi Reinfeldt
60.    Kadri Ronk
61.    Julia Ront
62.    Lisbeth Roos
63.    Karoline Roosipuu
64.    Merilyn Saksing
65.    Elina Smolina
66.    Siim Soasepp
67.    Rasmus Suik
68.    Sander Sõna
69.    Ereli Säde
70.    Vahur Tambaum
71.    Ats Tamme
72.    Kertu Tampere
73.    Kedi Teegelmann
74.    Riin Teugijas
75.    Silver Tilk
76.    Liis Timpka
77.    Annike Tolmats
78.    Alo Treial
79.    Teele Treiel
80.    Nele Tüvi
81.    Andres Uibo
82.    Hanna Uljas
83.    Mihkel Vaher
84.    Kerli Varik
85.    Kristjan Velbri
86.    Darja Kristina Vester
87.    Charles Villmann
88.    Eneli Õigus
Magistriõpe
Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine

1.    Hannele-Marianne Aljaste – cum laude
2.    Sirli Heinsoo
3.    Liine Jänes
4.    Kerda Kaur
5.    Tani Kirt
6.    Andres Kutsar
7.    Marit Kütt – cum laude
8.    Marika-My Laid
9.    Anžela Landsberg
10.    Anneli Laugmaa
11.    Sven Lilla
12.    Siim Lillo
13.    Tiina Mork
14.    Rauno Oja
15.    Ülle Poljakova
16.    Lea Põder
17.    Laura Salu – cum laude
18.    Carina Sutt – cum laude
19.    Aino-Silvia Tali – cum laude
20.    Piia Vettik-Leemet
21.    Henry Viira
Majandusteadus
1.    Keit Adamson
2.    Reelika Alunurm  
3.    Priit Haldma
4.    Janeli Heil
5.    Siim Isküll   
6.    Kadri Kask
7.    Laura Kaur
8.    Liis Kiiker
9.    Nikolay Kryzhanovskiy
10.    Kristella Kõrgesaar – cum laude
11.    Janeli Meristo – cum laude
12.    Raul Mäekala                                                          
13.    Mery-Liis Mänd                                                     
14.    Merily Müürsepp                                                    
15.    Kristiina Oll – cum laude
16.    Märt Paal                                                                
17.    Kätlin Pendarov                                                     
18.    Anette Petmanson                                                  
19.    Lee Pukkonen                                                         
20.    Elis Ruus – cum laude
21.    Mari-Liis Rüütli                                                      
22.    Margus Saar                                                            
23.    Maarit Saks
24.    Signi Savi                                                               
25.    Lauri Sokk – cum laude
26.    Mari-Liis Suits                                                        
27.    Riho Toobal
Matemaatiline majandusteadus
1.    Irakli Barbakadze – cum laude
2.    Diana Gabrielyan – cum laude
3.    Ketevani Kapanadze
4.    Nino Kokashvili
5.    Iryna Olshanska
6.    Margit Partei
7.    Youjun Shin
8.    Chisato Tagami
Strateegiline juhtimine
1.    Raini Jõks
2.    Indrek Jänes  
3.    Martin Karro
4.    Mairo Kooser
5.    Kristo Kulo – cum laude
6.    Imre Lall – cum laude
7.    Helena Randoja
8.    Imre Stepanov
9.    Irina Talviste
10.    Alo Tamm – cum laude
11.    Eerika Vaikmäe-Koit – cum laude
12.    Silver Vohu
Ärijuhtimine
1.    Terje Aarna
2.    Kati Ambo-Vaher
3.    Koit Arro
4.    Aleksander Bankiir
5.    Mihhail Duzenko
6.    Külli Haab  
7.    Kadri Jõhvikas
8.    Marve Kaasik
9.    Gilber Kask
10.    Merit Kiili
11.    Kaspar Käsper
12.    Alar Käära
13.    Marion Laido
14.    Artur Leemet
15.    Ivar Lindström
16.    Aire Lumiste
17.    Marika Saar  
18.    Kristi Sammal
19.    Lilia Simmul
20.    Elis-Kristiin Timberg
21.    Kaja Treufeldt
22.    Kstina Vallimäe – cum laude
 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016