Lõpuaktused 2016
Ühiskonnateaduste instituut
bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõpe

Klipi teostus: UTTV 20.06.2016 15497 vaatamist Pidulikud sündmused


Ühiskonnateaduste instituudi lõpetajad 2016

AJAKIRJANDUS JA KOMMUNIKATSIOON
Bakalaureuseõppe lõpetajad


Õnne Allaje cum laude
Gerda Rentel cum laude
Virgo Agan
Dagmar Ainsoo
Linda Eensaar
Urmas Glase
Birgit-Helis Heinsalu
Liisa Hõbe
Kelly Härmson
Karl Juudas
Simo Andre Kadastu
Liina Kalamees
Carmen Karnö
Eva-Lotta Kivi
Susann Kivi
Maarja Kordemets
Eleen Laasner
Ivar Lepik
Marthi Lepik
Emily Lindsalu
Merili Mihkelsaar
Siiri Mugra
Kristjan Ats Mägi
Evelina Nõmme
Kadri Org
Mai-Liis Paenurm
Gerda Kelly Pill
Piia Pähklamäe    Allan Rajavee
Taavi Rebane
Britt Rosenberg
Kadri Salamäe
Simon Suviste
Larissa Zelenova
Heleri Tamme
Madle Timm
Märt Truman
Mattias Varem
Karl-Villiam Vaserik
Merlin Vettik
Jaanus Vogelberg

INFOKORRALDUS
Rakenduskõrghariduse lõpetajad


Kristel Veeber cum laude
Hille Väljaotsa cum laude
Ruth Durejko
Eleri Flink
Siret Jallai
Kärolin Jenas
Annemai Joab
Natalie Jomm
Kadri Kanarik
Marika Karu
Kristi Kilgast
Jaan Koolmeister
Triinu Kurruk
Tuuli Liesment
Mari-Liis Madisson
Marit Mathiesen
Madis Enrik Must
Karolina Pariots
Liis Park
Eva Priedenthal
Mati Põldver
Leive Retsja
Aivi Rootalu
Kerli Saar
Janika Saul
Sandra Õnne

INFO- JA DOKUMENDIHALDUS
Rakenduskõrghariduse lõpetajad


Jaana Vatsar cum laude
Karin Alamaa
Gäthlin Haljaste
Maarja Heimar
Ene Ints
Annika Jukk
Eve Jõesaar
Kaja Kibur
Kärol Kikerpill
Triin Kilumets
Eve Koplimaa
Piret Kuik
Kersti Kuusemäe
Katrin Mehiste
Eliise Padurets
Kristina Pavlova
Piret Pedanik
Krista Peeduli
Anna-Stina Pähk
Kerli Rätsep
Kaie Siniallik
Alexandra Zemskova
Kerttu Torkel
Maret Truija
Kristiina Tšernjavski-Vare
Eelika Uibopuu
Aivi Vellmann
Katrin Ventsel
Lilyjan Viitak

RAAMATUKOGUNDUS JA INFOKESKKONNAD
Rakenduskõrghariduse lõpetajad


Tiiu Anniko
Arlee Kaugemaa
Maivi Liiskmann
Kätlin Link
Tuuli Soomets
Lenne Sumberg
Kai Taba
Immanuel Volkonski
    
SOTSIOLOOGIA, SOTSIAALTÖÖ JA SOTSIAALPOLIITIKA
Bakalaureuseõppe lõpetajad


Anni Ausmees
Eteri Demus
Marleen Ein
Helen Joost
Birgit Kalmus
Mihkel Kruusmaa
Helen Lauri
Grete Miškinyte
Merilin Morel
Johanna Mäekivi
Eva Mägi
Anet Müürsoo
Arti Paas
Ave Paju
Rine Pent
Paul Pihlak
Margit Pinnar
Heike Pohla
Ragnar Pärtelsohn
Anna Elisabeth Rehema
Kristjan Silm
Lauri Tamm
Ann Tooming
Kerli Vasar
Rauno Veske
Siiri Värva
René Armas Weber
Laura-Liis Õnneleid
 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016