Lõpuaktused 2016
Loodus- ja täppisteaduste valdkond
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2016 13486 vaatamist Pidulikud sündmused


Arvutitehnika

Mari Allik

Erik Ilbis - cum laude

Alex Nõomaa

Tõnis Uiboupin

Erki Viidalepp

Arvutitehnika ja robootika

Suman Sarkar

Bioloogia

Anneli Aasamets

Natalja Garber

Juri Juksar

Maret Kaljulaid

Camilla Kastein

Triin Korb

Arina Lavrits

Marii Leinberg

Kaisa Papp - cum laude

Adele Puusalu

Anett Reilent

Miina Rikka

Mari Liis Tandre

Daniel Valdma

Rahel Valdmaa

Mihkel Örd - cum laude

Biomeditsiin

Julia Bokajeva

Berit Kolk

Hanna Rein

Kristine Roos

Marianna Tampere - cum laude

Marian Tarrend

Katre Teearu

Triin Truu - cum laude

Anett Tähiste - cum laude

Finantsmatemaatika

Mohammad Jamsher Ali

Tevfik Can Özay

Finants- ja kindlustusmatemaatika

Keiu Kriit

Mailis Metsalu

Annegrete Peek

Tuuli Puhkim

Nora Roosileht

Lagle Sammelsaar

Kristjan Sirge

Janika Smirnov

Liina Uurman

Füüsika

Lauri Hämarik - cum laude

Kristjan Kalam - cum laude

Dmitri Lanevski

Geenitehnoloogia

Kaisa Aruaas

Carolin Falten

Oksana Gerulis

Kelli Grand

Helis Guske cum laude

Sille Hausenberg cum laude

Silvia Jänes

Anette Kalnapenkis - cum laude

Kaarel Koitne

Liisbeth Kose

Ivo Kändla

Lilian Leis

Anastassia Lenskaja

Anna-Liisa Lorenz

Kreete Lüll

Matthias Mauch

Diana Nõmmemees

Kadri Onemar

Marili Palover - cum laude

Angelina Panenko

Maria Piirsalu

Riho Remmelgas

Agnes Rikk

Ahto Salumets

Timo Tõnis Sikka

Liisi Talas

Madli Tamm

Hindrek Teder

Mona Teppor - cum laude

Allan Tobi

Mihkel Vaher - cum laude

Geograafia

Allan Allik

Annika Arro

Leila Iir

Karin Kangur

Kalju Kratovitš - cum laude

Helen Kruut

Liis Metsatalu

Mihkel Männa - cum laude

Ederi Ojasoo

Jaanus Padrik

Silja Põldma - cum laude

Mart Randmäe

Siim Reinla

Anton Štšeglakov - cum laude

Helin Tamm

Birgit Viru - cum laude

Villem Voormansik - cum laude

Geoloogia

Tavo Ani

Mart Gaškov

Raily Hantson

Marian Külaviir - cum laude

Kaarel Mänd - cum laude

Peeter Paaver

Tõnn Paiste - cum laude

Edgar Prass

Liina Sepp - cum laude

Kristjan Tamm

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

Kirstin Karis - cum laude

Julia Kropatševa

Ilona Leek

Triinu Lüüde

Kadri Mardo - cum laude

Allar Nirk - cum laude

Krista Piir - cum laude

Kristjan Rea

Helle-Kai Saapar

Helen Semilarski

Helin Semilarski

Geil Siim

Kadri Soome

Maia-Liisa Suigusaar

Karl Tammiste

Sofya Tsyrulnikova

Informaatika

Aarne Aramaa

Sergio Andrés Figueroa Santos

Dmitri Gabbasov

Erik Jaaniso

Jaanus Jaggo - cum laude

Kristjan-Julius Laak

Ülari Laurson

Maarja Lepamets - cum laude

Margus Luik

Tõnis Pool - cum laude

Janno Siim - cum laude

Sander Siim - cum laude

Ville Sokk - cum laude

Lauri Tammeveski - cum laude

Karl Tarbe - cum laude

Dmitri Timašjov

Andres Traks

Katrin Valdson

Andres Viikmaa

Keemia

Jaana Heiter - cum laude

Meelis Härmas - cum laude

Riinu Härmas - cum laude

Ove Korjus

Laura Läll

Juuli Nõges - cum laude

Pilleriin Peets - cum laude

Ida Rahu - cum laude

Kristjan Tomson

Indrek Veidenberg

Henry Vider

Keskkonnatehnoloogia

Merilin Kraun

Liina Kuisma

Maria Leier

Jana Mihkelson

Martin Mäll

Olav Ojala

Evelin Pihlap

Kaisa Putk

Markus Raudkivi - cum laude

Kadri Saare - cum laude

Kristi Seevri - cum laude

Marili Sell

Marge Sepp

Hanna Soe - cum laude

Matemaatika

Märten Heinsalu

Britt Kalam - cum laude

Rihhard Nadel

Katriin Pirk - cum laude

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja

Kädi Alanurm

Kerttu Kruusma - cum laude

Merle Tuulas

Kerri Gertrud Vestberg - cum laude

Matemaatiline statistika

Maia Arge

Reigo Hendrikson

Jaak Sõnajalg - cum laude

Kristi Tüli

Materjaliteadus

Fred Elhi

Adam Erki Enok - cum laude

Edgar Hamburg - cum laude

Madis Harjo

Paul Jaakson - cum laude

Renata Muru

Helena Nulk

Liis Nurmis

Andreas Nõlvak

Tõnis Paara

Maarja Pohl

Hans Priks

Peep Uudeküll

Rakenduslik mõõteteadus

Sofia Raquel Alves Oliveira

Stanislav Andres

Francis Gyakwaa

Max Hecht

Martinš Jansons - cum laude

Sylvestre Tc Pagkeu

Theofanis Panagiotopoulos

Sagar Ramanbhai Patel

Oluwamayowa Sharon Sanni

Ruta Veigure - cum laude

Xiaozhou Ye

Tarkvaratehnika

Gustav Amer

Hasan Sait Arslan

Sunday Ayanbode Ayandokun

Ubaier Ahmad Bhat

Anmol Gautam

Margus Haavala

Khachatur Hambardzumyan

Juraj Jarábek

Stenver Jerkku

Philip John

Levani Kokhreidze

Yaroslava Malash

Ostap Maliuvanchuk

Jakob Mass - cum laude

Kristjan Metsalu

Prashanth Parthiban

Kristiina Rahkema

Andres Randmaa

Khalil Ur Rehman

Silver Samarütel

Triin Samuel

Madhu Tipirishetty

Henri Trees

Suido Valli

Octavian Vinteler - cum laude

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Anni Aasa

Jekaterina Aida

Heli Einberg

Greete Horn

Holger Jänes

Eva Lind

Sandra Mark

Auli Relve - cum laude

Ühisõppekavad TTÜga

Biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika


Ardo Allik - cum laude

Vladislav Bolmatov

Karl Erlenheim

Anna Gromova

Kaia Kalev - cum laude

Vegard Kruusla

Kaur Lõhmus

Joosep Michelis

Siiri Mägi - cum laude

Meelis Ombler

Laura Orgo - cum laude

Jelizaveta Voinorovica

Küberkaitse

Ennio Calderoni

Alex Uriel Duran Santos

 Morteza Fakoorrad

 Alexandria Elaine Farar - cum laude

 Florian Gasteiger

 Mina Ibrahim Kamel Gerges

 Allyson Ivy Hauptman - cum laude

 Luis Carlos Herrera Velasquez

 Eve Hunter

 Kristo Kapten

 Nisham Kizhakkedathil

 Onur Aydin Korkmaz

 Rando Kulla

 Teet Laeks - cum laude

 Carlos Arturo Martķnez Forero

Panagiotis Marzelas

 Vjatšeslav Panov

 Camilo Andres Pantoja Viveros

 Yuri Andrea Pinto Rojas

 Karl Kristjan Raik

 Akashkumar Rajaram

 Juan Manuel Rodrķguez López

 Santiago Andres Sarmiento Bernal

 Andrey Sergeev - cum laude

 Taavi Sonets

 Ferenc Szalai

 Didier Dubey Suarez Medina

 Andres Sumin

Kadri Tahsildoost

Seyedmorteza Zeinali

 Chen Zhuge - cum laude

 Jaan Vahtre - cum laude

 Luis Alejandro Velasquez Hurtado

Jesse De Boise Wojtkowiak II

 Sho Yano

Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas    

Olasunkanmi John Ajiboye    

Mihkel Annus    

Özay Duyan    

Ibrahim Dündar    

Oyeniyi Matthew Jolayemi    

Nikhil Kumar Kamboj    

Hrachya Kocharyan - cum laude    

Sha Li    

Merilyn Möls    

Andrei Ogloblin    

Abayomi Titilope Oluwabi - cum laude    

Taiwo Ebenezer Omidiran    

Wangjun Yang    

 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016