Lõpuaktused 2016
Loodus- ja täppisteaduste valdkond
magistriõpe

Video by: UTTV 21.06.2016 15754 views Festive Events


Arvutitehnika
Mari Allik
Erik Ilbis - cum laude
Alex Nõomaa
Tõnis Uiboupin
Erki Viidalepp
Arvutitehnika ja robootika
Suman Sarkar
Bioloogia
Anneli Aasamets
Natalja Garber
Juri Juksar
Maret Kaljulaid
Camilla Kastein
Triin Korb
Arina Lavrits
Marii Leinberg
Kaisa Papp - cum laude
Adele Puusalu
Anett Reilent
Miina Rikka
Mari Liis Tandre
Daniel Valdma
Rahel Valdmaa
Mihkel Örd - cum laude
Biomeditsiin
Julia Bokajeva
Berit Kolk
Hanna Rein
Kristine Roos
Marianna Tampere - cum laude
Marian Tarrend
Katre Teearu
Triin Truu - cum laude
Anett Tähiste - cum laude
Finantsmatemaatika
Mohammad Jamsher Ali
Tevfik Can Özay
Finants- ja kindlustusmatemaatika
Keiu Kriit
Mailis Metsalu
Annegrete Peek
Tuuli Puhkim
Nora Roosileht
Lagle Sammelsaar
Kristjan Sirge
Janika Smirnov
Liina Uurman
Füüsika
Lauri Hämarik - cum laude
Kristjan Kalam - cum laude
Dmitri Lanevski
Geenitehnoloogia
Kaisa Aruaas
Carolin Falten
Oksana Gerulis
Kelli Grand
Helis Guske cum laude
Sille Hausenberg cum laude
Silvia Jänes
Anette Kalnapenkis - cum laude
Kaarel Koitne
Liisbeth Kose
Ivo Kändla
Lilian Leis
Anastassia Lenskaja
Anna-Liisa Lorenz
Kreete Lüll
Matthias Mauch
Diana Nõmmemees
Kadri Onemar
Marili Palover - cum laude
Angelina Panenko
Maria Piirsalu
Riho Remmelgas
Agnes Rikk
Ahto Salumets
Timo Tõnis Sikka
Liisi Talas
Madli Tamm
Hindrek Teder
Mona Teppor - cum laude
Allan Tobi
Mihkel Vaher - cum laude
Geograafia
Allan Allik
Annika Arro
Leila Iir
Karin Kangur
Kalju Kratovitš - cum laude
Helen Kruut
Liis Metsatalu
Mihkel Männa - cum laude
Ederi Ojasoo
Jaanus Padrik
Silja Põldma - cum laude
Mart Randmäe
Siim Reinla
Anton Štšeglakov - cum laude
Helin Tamm
Birgit Viru - cum laude
Villem Voormansik - cum laude
Geoloogia
Tavo Ani
Mart Gaškov
Raily Hantson
Marian Külaviir - cum laude
Kaarel Mänd - cum laude
Peeter Paaver
Tõnn Paiste - cum laude
Edgar Prass
Liina Sepp - cum laude
Kristjan Tamm
Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja
Kirstin Karis - cum laude
Julia Kropatševa
Ilona Leek
Triinu Lüüde
Kadri Mardo - cum laude
Allar Nirk - cum laude
Krista Piir - cum laude
Kristjan Rea
Helle-Kai Saapar
Helen Semilarski
Helin Semilarski
Geil Siim
Kadri Soome
Maia-Liisa Suigusaar
Karl Tammiste
Sofya Tsyrulnikova
Informaatika
Aarne Aramaa
Sergio Andrés Figueroa Santos
Dmitri Gabbasov
Erik Jaaniso
Jaanus Jaggo - cum laude
Kristjan-Julius Laak
Ülari Laurson
Maarja Lepamets - cum laude
Margus Luik
Tõnis Pool - cum laude
Janno Siim - cum laude
Sander Siim - cum laude
Ville Sokk - cum laude
Lauri Tammeveski - cum laude
Karl Tarbe - cum laude
Dmitri Timašjov
Andres Traks
Katrin Valdson
Andres Viikmaa
Keemia
Jaana Heiter - cum laude
Meelis Härmas - cum laude
Riinu Härmas - cum laude
Ove Korjus
Laura Läll
Juuli Nõges - cum laude
Pilleriin Peets - cum laude
Ida Rahu - cum laude
Kristjan Tomson
Indrek Veidenberg
Henry Vider
Keskkonnatehnoloogia
Merilin Kraun
Liina Kuisma
Maria Leier
Jana Mihkelson
Martin Mäll
Olav Ojala
Evelin Pihlap
Kaisa Putk
Markus Raudkivi - cum laude
Kadri Saare - cum laude
Kristi Seevri - cum laude
Marili Sell
Marge Sepp
Hanna Soe - cum laude
Matemaatika
Märten Heinsalu
Britt Kalam - cum laude
Rihhard Nadel
Katriin Pirk - cum laude
Matemaatika- ja informaatikaõpetaja
Kädi Alanurm
Kerttu Kruusma - cum laude
Merle Tuulas
Kerri Gertrud Vestberg - cum laude
Matemaatiline statistika
Maia Arge
Reigo Hendrikson
Jaak Sõnajalg - cum laude
Kristi Tüli
Materjaliteadus
Fred Elhi
Adam Erki Enok - cum laude
Edgar Hamburg - cum laude
Madis Harjo
Paul Jaakson - cum laude
Renata Muru
Helena Nulk
Liis Nurmis
Andreas Nõlvak
Tõnis Paara
Maarja Pohl
Hans Priks
Peep Uudeküll
Rakenduslik mõõteteadus
Sofia Raquel Alves Oliveira
Stanislav Andres
Francis Gyakwaa
Max Hecht
Martinš Jansons - cum laude
Sylvestre Tc Pagkeu
Theofanis Panagiotopoulos
Sagar Ramanbhai Patel
Oluwamayowa Sharon Sanni
Ruta Veigure - cum laude
Xiaozhou Ye
Tarkvaratehnika
Gustav Amer
Hasan Sait Arslan
Sunday Ayanbode Ayandokun
Ubaier Ahmad Bhat
Anmol Gautam
Margus Haavala
Khachatur Hambardzumyan
Juraj Jarábek
Stenver Jerkku
Philip John
Levani Kokhreidze
Yaroslava Malash
Ostap Maliuvanchuk
Jakob Mass - cum laude
Kristjan Metsalu
Prashanth Parthiban
Kristiina Rahkema
Andres Randmaa
Khalil Ur Rehman
Silver Samarütel
Triin Samuel
Madhu Tipirishetty
Henri Trees
Suido Valli
Octavian Vinteler - cum laude
Ökoloogia ning elustiku kaitse
Anni Aasa
Jekaterina Aida
Heli Einberg
Greete Horn
Holger Jänes
Eva Lind
Sandra Mark
Auli Relve - cum laude
Ühisõppekavad TTÜga
Biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika

Ardo Allik - cum laude
Vladislav Bolmatov
Karl Erlenheim
Anna Gromova
Kaia Kalev - cum laude
Vegard Kruusla
Kaur Lõhmus
Joosep Michelis
Siiri Mägi - cum laude
Meelis Ombler
Laura Orgo - cum laude
Jelizaveta Voinorovica
Küberkaitse
Ennio Calderoni
Alex Uriel Duran Santos
 Morteza Fakoorrad
 Alexandria Elaine Farar - cum laude
 Florian Gasteiger
 Mina Ibrahim Kamel Gerges
 Allyson Ivy Hauptman - cum laude
 Luis Carlos Herrera Velasquez
 Eve Hunter
 Kristo Kapten
 Nisham Kizhakkedathil
 Onur Aydin Korkmaz
 Rando Kulla
 Teet Laeks - cum laude
 Carlos Arturo Martķnez Forero
Panagiotis Marzelas
 Vjatšeslav Panov
 Camilo Andres Pantoja Viveros
 Yuri Andrea Pinto Rojas
 Karl Kristjan Raik
 Akashkumar Rajaram
 Juan Manuel Rodrķguez López
 Santiago Andres Sarmiento Bernal
 Andrey Sergeev - cum laude
 Taavi Sonets
 Ferenc Szalai
 Didier Dubey Suarez Medina
 Andres Sumin
Kadri Tahsildoost
Seyedmorteza Zeinali
 Chen Zhuge - cum laude
 Jaan Vahtre - cum laude
 Luis Alejandro Velasquez Hurtado
Jesse De Boise Wojtkowiak II
 Sho Yano
Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas    
Olasunkanmi John Ajiboye    
Mihkel Annus    
Özay Duyan    
Ibrahim Dündar    
Oyeniyi Matthew Jolayemi    
Nikhil Kumar Kamboj    
Hrachya Kocharyan - cum laude    
Sha Li    
Merilyn Möls    
Andrei Ogloblin    
Abayomi Titilope Oluwabi - cum laude    
Taiwo Ebenezer Omidiran    
Wangjun Yang    
 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016