Lõpuaktused 2016
Loodus- ja täppisteaduste valdkond
bakalaureuseõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2016 16157 vaatamist Pidulikud sündmused


Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõpetajad 2015/2016 õppeaastal
Arvutitehnika

Taavi Adamson - cum laude
Karl Allik
Siim Assi
Andreas Ragen Ayal
Karl-Kristjan Kokk
Allan Kustavus
Martin Külvik
Ragnar Margus
Anders Martoja
Joonas Merisalu
Andres Mihkelson
Sander Orav
Miroslav Rolko
Kadri Samuel
Karl Tarvas
Lembit Valgma - cum laude
Bioloogia
Epp Ainelo
Valerija Andrjuštšenko
Rauno Kaiv
Britta Kalgan
Varje Kass
Leif-August Kirs
Kertu Liis Krigul
Kelli Kärsna
Marianne Laissaar
Rahel Luik
Mariel Luuk
Merili Martverk
Aro Nurkse
Liina Ots
Jenni Katri Pedor
Maris Pärn
Anna-Grete Rebane
Birgit Saare
Laurina Šinkejeva
Kristiina Štšeglova
Triin Tago
Kaisa Tihkan
Karmen Vaiküll
Füüsika
Robert Aare
Ats Aasmaa
Laur Joost
Sander Alvin Kelder
Tanel Kiis
Aleksander Koljazin
Martin Kortspärn
Andrei Kovaljov
Roman Kulašenkov
Grete-Lilijane Küppas
Gutnar Leede - cum laude
Moorits Mihkel Muru - cum laude
Mihkel Põldemaa
Uku Püttsepp
Jaan Ruus
Meri Liis Treimann
Heido Trofimov
Venno Vipp
Geenitehnoloogia
Gabriel Agur
Egle Helene Ervin - cum laude
Liis Haljasmägi
Kerstin Joandi
Karl Jürgenstein
Maria Kaare
Linda-Marie Kimmel
Johana Koppel
Marko Leevik
Ermo Leuska
Johanna Luige
Maris Mehike
Marily Meldre
Karl Mitt
Anni Noorem
Eva-Maria Oja
Tuuliki Ojala
Joosep Paats
Rahel Paloots
Kait Kaarel Puss
Gerda Raja
Madis Sarapuu
Mihkel Mark Schamardin
Reelika Schilf
Ragnar Sepp
Karina Siimberg
Sirelin Sillamaa
Anna Smertina
Mai-Brit Tänava - cum laude
Siret Usar
Keyt Uudeküll - cum laude
Krista Vadi
Merilin Väärtnõu
Geograafia
Andres Hillep
Kaspar Huul
Egert Indres
Laura Kabonen
Elisabet Kirsi
Henri Kuusk
Hanna Laius
Tõnis Laugesaar
Taavi Lehemaa
Erik Linde
Madli-Johanna Maidla
Reemet Okas
Erki Otsus
Andris Pentjärv
Marcus-Heinrich Puhke
Kristin Tamberg
Oskar Vevers
Holger Virro - cum laude
Geoloogia
Viljar Jürna
Gert Neudorf
Informaatika
Ardi Aasmaa
Olev Abel
Diana Algma
Ago Allikmaa
Laimis Dalke
Handre Elias
Sabiina Haiba
Ando Haldna
Anneliis Halling
Kaspar Hollo
Johannes Horm
Kelian Kaio
Priit Kalda
Gerrerth Kaur
Triinu Liis Kelder
Karin Klooster
Madis-Karli Koppel
Careelika Liisi Kuik
Sander Kulu
Kerli Kuningas
Kadi Laidoja
Annika Laumets
Kristine Leetberg - cum laude
Rene Lehtma
Ann Lember
Laura Lilleste
Aivar Lobjakas
Selena Lubi
Madis Martin Lutter
Karl Lääts
Murad Magomedkerimov
Indrek Majas
Madis Masso
Sander Mikelsaar
Hilari Muts
Kevin Nemeržitski
Juri Noga
Henri Ots
Silver Palumaa
Keili Pedel
Kristjan Perli
Viktoria Plemakova
Kristiina Pokk
Anton Prokopov
Joonas Puura
Raul-Martin Rebane - cum laude
Erik Räni - cum laude
Ranal Saron
Mait Sarv
Andreas Sepp - cum laude
Vladislav Stafinjak
Oliver Stimmer
Meelis Sulg
Jaan Susi
Sander Tars
Thomas-Bairam Toodo
Dmitri Tšumak - cum laude
Rando Tõnisson
Marko Täht
Andre Tättar
Zepp Uibo
Anni Uutma
Vello Vaherpuu
Andrey Vavilov
Kätlin Viilukas
Hiie Vill
Alfred-Reinhard Vuks
Brait Õispuu
Infotehnoloogia
Mikk-Erik Bashmann
Rain Eamets
Irina Ivanova
Arvi Kaasik
Henrik Ling
Magnus Meldre
Martin Merisalu
Sirle Sagur
Keemia
Aleksander Abramov - cum laude
Kätlin Kaare
Tõnis Laasfeld - cum laude
Andre Leesment - cum laude
Merle Muruvee
Siret Niinepuu
Greta Pentsa
Reio Praats
Anni Pupart
Jane Roosimaa
Alo Rüütel
Mari Sild
Maris-Johanna Tahk
Mark Tarkanovski
Mihkel Ugandi
Keskkonnatehnoloogia
Helena Hallasoo
Merilin Hoomatalo
Keit Kill
Krista Kupits
Kadri Kurg
Markus Lelle
Liselle Luks
Triinu Palmre
Helis Soe
Annika Velt
Matemaatika
Getriin Aaviste
Rasmus Erlemann
Laura Kruusmann
Margus Lillemäe
Paul Meerits
Dagmar Nurges
Sten Mattias Oksaar
Andre Ostrak - cum laude
Dairis Püvi
Ravel Riik
Terttu Tammaru
Taisi Telve
Tiivi Toom
Janno Veeorg - cum laude
Kristo Väljako
Matemaatiline statistika
Sille Habakukk
Enelin Haviko
Birgit Kadastik
Oskar Kärmas
Kea Mei
Maret  Muusikus
Merli Mändul
Lisbeth Neevits
Grete Ojala
Mats Ploompuu
Hanna Pook
Siim Viigand
Materjaliteadus
Juhan Koppel
Allan Kossas
Robert Krautmann
Agnes Kuus
Sandra Kuusik
Jaana Lilloja
Karol Mõisavald
Georg Niit
Artur Pata
Markus Veinla
Ökoloogia ning elustiku kaitse
Stefi Guitor
Kärt Kalve
Astrit Karro
Kristi Källo
Iris Reinula
Jörgen Ivar Sikk
Liis Sisask
Susanna Vain
Helena Veinberg
Triin Väisanen
Rakenduskõrgharidusõpe
Keskkonnakorraldus ja planeerimine

Liana Kirspuu
Eeva Kirsipuu-Vadi
Helena Licht
Henri Lippur
Allan Raieste
Elery Taimsaare


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016