Lõpuaktused 2016
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 17.06.2016 12162 vaatamist Pidulikud sündmused


Magistriõppe lõpetasid

Ajaloo ja arheoloogia instituut


Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Mann Loper – cum laude

Lauri Maran

Raivo Ruus

Erki Veikar

Ele Zilmer

Ajalugu

Tiina Adamberg – cum laude

Mark Gortfelder – cum laude

Andres Kimber

Annegret Kriisa

Sven Lepa – cum laude

Merlin Lumiste

Andres Nõmmik – cum laude

Liisi Pabstel

Sigrid Põld

Keiti Randoja – cum laude

Siim Sõkkal

Peeter Alan Tammisto – cum laude

Marianne Tähe

Liivi Varul

Johannes Vedru – cum laude

Janika Viljat

Infokorraldus

Liis Jaguson

Lilian Neerut

Triin Parvits – cum laude

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Siim Antso – cum laude

Agu Bleive

Katrina Kalnina

Maret Kaska

Tiina Klooster

Minna Kuslap – cum laude

Kairit Lehtpuu

Anton Malmi

Mirell Pari – cum laude

Mariann Proos – cum laude

Liina Pärismaa

Merle Põdra – cum laude

Rutt Reemann-Arro

Mirjam Ruutma

Kärt Salumets

Triine Teder

Kairit Tomson – cum laude

Kristiina Vaik

Maarja Valk

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Rauno Alev

Kristin Leis

Maria Mandri – cum laude

Kerttu Maripuu

Liina Nagel

Annika Oselin

Leho Paldre – cum laude

Kadri Seil

Kristiina Sirkel – cum laude

Teele Liisi Szava-Kovats – cum laude

Maarja-Liisa Vokksepp – cum laude

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja mitte-eesti koolis

Lidia Kazatšok

Kadi Soop

Jelena Usmanova

Pirje Väljaots

Ksenija Špakovskaja – cum laude

Filosoofia ja semiootika instituut

Filosoofia

Beka Jalagania

Iuliia Krisheminska

Indrek Lõbus – cum laude

Heidy Meriste – cum laude

Iaroslav Petik

Marika Proover – cum laude

Rao Pärnpuu

Kertu Rajando

Merike Reiljan – cum laude

William Tuckwell – cum laude

Sander Vaus

Semiootika

Daria Arkhipova

Aubrey Marie Smith Armbruster – cum laude

Wanqiu Sarah Cai

Mirko Cerrone – cum laude

Katarina Damcevic

Tamari Guledani

Antti Olavi Kiviranta

Egle Krušaite

Alexandra Milyakina – cum laude

Kamilia Ziganshina

Semiootika ja kultuuriteooria

Madis Ligema

Randy Peiker

Merit Rickberg

Kadri Rood – cum laude

Elis Saar

Kertu Tombak

Tiina-Mall Vannastu

Iiris Viirpalu – cum laude

Kultuuriteaduste ja kunstide instituut

Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia

Laura Jamsja

Lona Päll – cum laude

Liis-Marii Roosnupp

Kaija Rumm

Kirjandus- ja teatriteadus

Tanar Kirs – cum laude

Henri Kõiv – cum laude

Janika Läänemets

Kristi Ruusna

Kadriliis Rämmann

Maarja Soonberg

Kultuurikorraldus

Jarmo Karing

Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

Helen Bunder

Getter-Kadi Kaldma – cum laude

Katariina Salme Liivrand

Diana Lõhmus – cum laude

Kunstiõpetuse õpetaja

Marina Aleksejeva

Maalikunst

Hanna Marats

Elo-Mai Mikelsaar – cum laude

Aleksandra Milenina

Maarja Nõmmik – cum laude

Kristina Tammaru

Karin Treufeldt

Maailma keelte ja kultuuride kolledž

Anglistika

Monika Aviste

Jekaterina Desjatnikova

Karl Jaagola

Saana Pauliina Kolvanki

Sirli Manitski – cum laude

Maarika Mõts

Kadri Riim

Reet Rospu

Madli Rööpmann

Sandra Saks – cum laude

Helena Sallert

Ruth Semerik

Lenne Tammiste

Germanistika

Juta Laane

Triinu Saks – cum laude

Tatjana Sorokina

Marika Valge

Klassikaline filoloogia

Tuuli Triin Truusalu

Romanistika

Maarja Kallit – cum laude

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Marit Hansen

Kristel Pallasma

Slavistika

Olga Fraiman – cum laude

Marija Kozlova

Karina Novaševskaja – cum laude

Anna Pecerska – cum laude

Tatjana Salmann

Aleksejs Samarins – cum laude

Tõlkeõpetus

Anneli Alle

Reet Bender

Marianne Harju

Maarja Kask

Taavi Kreitsmann

Carina Põldme

Karin Raudsepp

Martin Silm

Andra Somelar

Yoko Tees

Mari-Liisa Toomasson – cum laude

Pelle Tuulik

Raido Vahtra – cum laude

Eneli Valk

Usuteaduskond

Religiooniuuringud

Olvi Raie

Usuteadus

Anna-Stina Kangro

 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016