Lõpuaktused 2016
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 17.06.2016 14284 vaatamist Pidulikud sündmused


Magistriõppe lõpetasid
Ajaloo ja arheoloogia instituut

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Mann Loper – cum laude
Lauri Maran
Raivo Ruus
Erki Veikar
Ele Zilmer
Ajalugu
Tiina Adamberg – cum laude
Mark Gortfelder – cum laude
Andres Kimber
Annegret Kriisa
Sven Lepa – cum laude
Merlin Lumiste
Andres Nõmmik – cum laude
Liisi Pabstel
Sigrid Põld
Keiti Randoja – cum laude
Siim Sõkkal
Peeter Alan Tammisto – cum laude
Marianne Tähe
Liivi Varul
Johannes Vedru – cum laude
Janika Viljat
Infokorraldus
Liis Jaguson
Lilian Neerut
Triin Parvits – cum laude
Eesti ja üldkeeleteaduse instituut
Eesti ja soome-ugri keeleteadus
Siim Antso – cum laude
Agu Bleive
Katrina Kalnina
Maret Kaska
Tiina Klooster
Minna Kuslap – cum laude
Kairit Lehtpuu
Anton Malmi
Mirell Pari – cum laude
Mariann Proos – cum laude
Liina Pärismaa
Merle Põdra – cum laude
Rutt Reemann-Arro
Mirjam Ruutma
Kärt Salumets
Triine Teder
Kairit Tomson – cum laude
Kristiina Vaik
Maarja Valk
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Rauno Alev
Kristin Leis
Maria Mandri – cum laude
Kerttu Maripuu
Liina Nagel
Annika Oselin
Leho Paldre – cum laude
Kadri Seil
Kristiina Sirkel – cum laude
Teele Liisi Szava-Kovats – cum laude
Maarja-Liisa Vokksepp – cum laude
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja mitte-eesti koolis
Lidia Kazatšok
Kadi Soop
Jelena Usmanova
Pirje Väljaots
Ksenija Špakovskaja – cum laude
Filosoofia ja semiootika instituut
Filosoofia
Beka Jalagania
Iuliia Krisheminska
Indrek Lõbus – cum laude
Heidy Meriste – cum laude
Iaroslav Petik
Marika Proover – cum laude
Rao Pärnpuu
Kertu Rajando
Merike Reiljan – cum laude
William Tuckwell – cum laude
Sander Vaus
Semiootika
Daria Arkhipova
Aubrey Marie Smith Armbruster – cum laude
Wanqiu Sarah Cai
Mirko Cerrone – cum laude
Katarina Damcevic
Tamari Guledani
Antti Olavi Kiviranta
Egle Krušaite
Alexandra Milyakina – cum laude
Kamilia Ziganshina
Semiootika ja kultuuriteooria
Madis Ligema
Randy Peiker
Merit Rickberg
Kadri Rood – cum laude
Elis Saar
Kertu Tombak
Tiina-Mall Vannastu
Iiris Viirpalu – cum laude
Kultuuriteaduste ja kunstide instituut
Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia
Laura Jamsja
Lona Päll – cum laude
Liis-Marii Roosnupp
Kaija Rumm
Kirjandus- ja teatriteadus
Tanar Kirs – cum laude
Henri Kõiv – cum laude
Janika Läänemets
Kristi Ruusna
Kadriliis Rämmann
Maarja Soonberg
Kultuurikorraldus
Jarmo Karing
Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja
Helen Bunder
Getter-Kadi Kaldma – cum laude
Katariina Salme Liivrand
Diana Lõhmus – cum laude
Kunstiõpetuse õpetaja
Marina Aleksejeva
Maalikunst
Hanna Marats
Elo-Mai Mikelsaar – cum laude
Aleksandra Milenina
Maarja Nõmmik – cum laude
Kristina Tammaru
Karin Treufeldt
Maailma keelte ja kultuuride kolledž
Anglistika
Monika Aviste
Jekaterina Desjatnikova
Karl Jaagola
Saana Pauliina Kolvanki
Sirli Manitski – cum laude
Maarika Mõts
Kadri Riim
Reet Rospu
Madli Rööpmann
Sandra Saks – cum laude
Helena Sallert
Ruth Semerik
Lenne Tammiste
Germanistika
Juta Laane
Triinu Saks – cum laude
Tatjana Sorokina
Marika Valge
Klassikaline filoloogia
Tuuli Triin Truusalu
Romanistika
Maarja Kallit – cum laude
Skandinaavia keeled ja kultuurid
Marit Hansen
Kristel Pallasma
Slavistika
Olga Fraiman – cum laude
Marija Kozlova
Karina Novaševskaja – cum laude
Anna Pecerska – cum laude
Tatjana Salmann
Aleksejs Samarins – cum laude
Tõlkeõpetus
Anneli Alle
Reet Bender
Marianne Harju
Maarja Kask
Taavi Kreitsmann
Carina Põldme
Karin Raudsepp
Martin Silm
Andra Somelar
Yoko Tees
Mari-Liisa Toomasson – cum laude
Pelle Tuulik
Raido Vahtra – cum laude
Eneli Valk
Usuteaduskond
Religiooniuuringud
Olvi Raie
Usuteadus
Anna-Stina Kangro
 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016