Lõpuaktused 2016
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
bakalaureuseõpe

Video by: UTTV 22.06.2016 16948 views Festive Events


Ajaloo ja arheoloogia instituut
Ajalugu

Arvi Aganitš
Helena Akkel
Merili Arjakas – cum laude
Brita Karin Arnover
Freydis Ehrlich – cum laude
Patrik Hytönen
Annabel Jõeleht
Piibe Kadak
Kari Kalk
Mihkel Kalmet
Kristjan Karron
Aare Kartau
Silvia-Kristiin Kask
Hanna Kriiska
Marie Kõiver
Marvin Laidna
Matis Leima – cum laude
Irene Isabel Mileiko
Brita Palmiste
Norman Ploom
Greete Puusild
Janari Rajas
Reelika Reiljan
Sireli Ruusmaa
Liisi Räli
Kristjan-Jaak Rätsep
Saskia Sadrak
Cäroly Saksakulm
Dagmar Siida
Mart Siigur
Heidi-Elena Stanionyte
Kerttu Taggo
Riina Talviste
Grete Tammoja
Enn Kalev Tarto
Marko Tensmann
Eliis Truuman
Andry-Sten Tõru
Jaan-Kristjan Unt
Greete Veesalu
Katrin Vöörmann
Marko Zanev
Eesti ja üldkeeleteaduse instituut
Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Aliis Andreson – cum laude
Kati Eichenbaum
Roman Golubev
Eleri Jorro
Kerttu Jõgi
Sigrit Jõgi
Helen Kaljumäe
Oksana Kartašova
Paula-Helena Kask
Ekaterina Kornilitsina – cum laude
Julia Kudrenko – cum laude
Maaja Laast
Eda-Riin Leego
Elin Lepik
Liina Martõkainen
Kati Muutra
Kadri Nurmoja
Helis Oidekivi
Katrin Olhovikov
Annela Oona
Eva-Maria Pukk
Moonika Pärn
Triin Põdersoo
Enel Põld
Sandra Põldaru
Kaupo Rebane
Tiina Rebane
Liis Reile
Henri Roosipõld – cum laude
Riin Senkel
Kristina    Solovjova
Ann Szmolka-Andreson
Olga Šumilina
Anastasia Topkina
Liisi Torga
Sireliis Vilu
Filosoofia ja semiootika instituut
Filosoofia

Märt Hallasoo
Sander Lillemäe
Aita Meentalo
Kristiina Miller
Inga Mäemets
Henri Otsing
Keit Paju
Anna Elise Rohtmets
René Tõnisson
Semiootika ja kultuuriteooria
Kaur Tõnis Einasto
Egon Erkmann
Mailis Meritee
Saara Mägin
Nele Tammeaid
Andre Uibos
Julia Voinova
Kultuuriteaduste ja kunstide instituut
Kirjandus ja kultuuriteadused

Angela Aav
Eva-Kristi Hein
Liina Järvpõld
Keidi Kald
Katrin Kullo
Elisabeth Kungla
Maria-Ursula Kurm
Raili Lass
Ulla Lehtsaar
Kevin Loigu
Maarja Helena Meriste – cum laude
Merit Paas
Maarja Palu
Gerda Parkja
Juuli Puusepp
Liisi Reitalu
Eneli Saar
Fanny Schneider
Triin Sepp
Heili Sibrits-Bondarenko
Liivia Talvik
Helle Ly Tomberg
Katarina Tomps
Britta Võsu
Maalikunst
Anastasiia Anikeeva
Leelo-Mai Aunbaum
Anna-Liisa Kilk
Emma Liivak
Solveig Lill – cum laude
Liisa Mudist
Carol Paesalu
Carol Pahk
Siimon Talviste
Alo Valge
Meeta Eliise Veigel
Maailma keelte ja kultuuride kolledž
Inglise keel ja kirjandus

Riin Agar
Ingrid Annilo
Sven Blehner
Sille Eero
Martin Eisenschmidt
Katriin Hint
Marit Iila
Heidi Järvpõld
Ruth Jürjo – cum laude
Liina Kaldma
Erli Kasikov
Pirjo Kaup
Kristina Kokk
Kerttu Kund
Jörgen Kursk
Maria Käbin
Maret Kümnik
Annika Lindok
Renata Lukk
Ariel Kristel Mõtsmees
Rasmus Nõmmeots
Gristel Pihlakas
Tiina Pruus
Piret Punnar
Anne Rahusaar
Cristhiane Rein – cum laude
Terje Rinne
Liisa Rätsep
Diana Sentjurova
Inna Serikova
Olga Sturm
Oksana Talisainen
Teele Tani
Linda Tarto – cum laude
Liis Tiirmann
Sandra Timpmann
Kristi-Maria Tüvi
Anni Sandra Varblane
Martin Vooder
Anastassia Vrabi
Klassikaline filoloogia
Marilyn Fridolin – cum laude
Liisi Heinmets
Martin Uudevald
Romanistika
Triinu Avans
Karola Karlson
Kadi Konsap
Katre Kuusik
Ave Kõiv
Kärt Lindlo
Annely-Anny Monroc
Maarja-Liis Org
Elis Paasik
Ode Liis Pino
Elis Rebane
Augustina Rähheso
Kaisa Tamvere
Helmet Toots
Dagmar Treial – cum laude
Saksa keel ja kirjandus
Aile Arro
Liis Epro
Diana Gandera
Angelina Golubtsova
Gert Jürjo
Maria Kontse
Daniil Melnikov
Kertu Niilus
Elis Nõu
Kerttu Olesk
Mait Samuel
Mailiis Taal
Merike Teas
Skandinaavia keeld ja kultuurid
Janeli Harjus
Reele Komi
Anželika Kulikova
Svea Mäesalu
Eliise Poolma – cum laude
Anette-Helene Rätsep
Johanna Veevo
Vene ja slaavi filoloogia
Evgeniia Dadu
Karina Hainovskaja
Darja Ivanova
Anastassia Kolessova
Terje Kõrkjas
Kersti Põldma
Karin Eva Schenk
Anna Shkuratova
Katariina Vainonen
Galina Zernova

 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016