Lõpuaktused 2017
Rektori vastuvõtt cum laude lõpetanutele botaanikaaias

Klipi teostus: UTTV 26.06.2017 14074 vaatamist Pidulikud sündmused


Fotogalerii
Cum laude lõpetajaid on kokku 282
            humanitaarteaduste ja kunstide valdkond – 76        
            sotsiaalteaduste valdkond –  92        
            meditsiiniteaduste valdkond – 22     
            loodus- ja täppisteaduste valdkond – 92

 (Võrdluseks: 2005 – 74 cum laude lõpetajat, 2006 – 56, 2007 – 109, 2008 – l50,
2009 – 163, 2010 – 145, 2011 – 155, 2012 – 200, 2013 – 217, 2014 – 264,
2015 – 233, 2016 – 262)


Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

Rakenduskõrgharidusõpe

teatrikunst
+ Helena Kesonen
Liisu Krass
Getter Meresmaa
Ringo Ramul

pärimusmuusika
-- Sänni Noormets
-- Ulvi Võsa

rahvuslik metallitöö
+ Indrek Ikkonen
+ Anna-Maria Kaseoja

BA

usuteadus
+ Tiit Arge

ajalugu
Elsbeth Hanna Aarsalu
Liisi Hint
+ Jens Raevald
Johanna Maarja Tiik

eesti ja soome-ugri keeleteadus
+ Airika Harrik
Johanna Kiik
Merit Müller

inglise keel ja kirjandus
+ Katrin Hellat

saksa keel ja kirjandus
+ Randon Värsi

vene ja slaavi filoloogia
-- Sergey Kim
-- Anton Zemel

romanistika
+ Tiina Georg

filosoofia
+ Mirt Kruusmaa

semiootika ja kultuuriteooria
+ Elo Tuule Järv

MA

usuteadus
Kaire Puumets-Sõber

religiooniuuringud
+ Toomas Erikson
-- Helen Haas
+ Tanel Meiel

ajalugu
+ Elis Tiidu

ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Ilmar Tammisto

eesti ja soome-ugri keeleteadus
Marek Kukk
+ Katrin Leppik
+ Janika Ojamäe
Aimi Pikksaar

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
-- Ly Kaasik
-- Kaisa Seene
Leelo Valgma

kirjandus- ja teatriteadus
+ Kaisa Ling
+ Märten Rattasepp
+ Marie Reemann
Joosep Susi

etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia
+ Tenno Teidearu

anglistika
+ Merli Kirsimäe
Agne Kosk

germanistika
+ Marika Peekmann

romanistika
+ Helina Järs
+ Merit Kuldkepp

tõlkeõpetus
+ Mari Eller
+ Airi Lohmann-Enge
+ Anna Liisa Kaasla
+ Mirjam Parve
+ Johanna Päädam
+ Külliki Steinberg
+ Elis Sõrmus

võõrkeeleõpetaja
+ Anita Rohtla

Euroopa keeled ja kultuurid
+ Tatjana Opikova
+ Hele Priimets
+ Susanna Soosaar

klassikaline filoloogia
+ Anni Arukask

semiootika
+ Jason Mario Dydynski
semiootika ja kultuuriteooria
-- Erik Georg William Kõvamees
Herman Anton Heikinpoika Tamminen

filosoofia
+ Ada Tamme

filosoofia (ingl. k)
Alena Kamenshchikova
+ Bastiaan Meinders
-- Susan Emily Notess
-- Semen Reshenin
+ Merily Salura
-- Tamaz Tokhadze

infokorraldus
-- Katrin Kraani-Klaassen

kultuurikorraldus
+ Kristi Erkmann
-- Jana Reidla
Kirsten Simmo

maalikunst
+ Siiri Jüris

kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja
+ Maarja Tamjärv

pärandtehnoloogia
Astri Kaljus

muusika ja filmikunsti helitehnoloogiad (TÜ ja EMTA ühisõppekava)
+ Jorge Martinez Rivera





Sotsiaalteaduste valdkond

rakenduskõrgharidusõpe

infokorraldus
+ Endla Metsaru

sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus
Janeli Virnas

ettevõtlus ja projektijuhtimine  
+ Diana Poudel

turismi- ja hotelliettevõtlus
+ Janne Kaarneem
+ Helena Pertens

BA

õigusteadus
Dmitri Koroljov

majandusteadus
Lolita Bagojan
+ Kelli Kukk
Ina Marina Mononen
+ Marili Vihman

ettevõttemajandus
-- Iryna Krepchuk

psühholoogia
+ Kadi Lang
Sille-Liis Männik
+ Lilian Tennisberg
+ Kadi Vaher

eripedagoogika
+ Anneli Sandre

ajakirjandus ja kommunikatsioon
+ Heleri All
+ Greta Külvet
+ Liisi Maria Muuli
+ Kristel Ress

riigiteadused
+ Elina Libek


koolieelse lasteasutuse õpetaja
+ Kristin Pae

MA

õigusteadus
Karl Erik Esko
Inga Järvekülg
+ Kadri Kasepalu
+ Albert Linntam
-- Margot Maksing
+ Käti Mägi
Liis Piilberg
Anna Trine Raudsepp
Kätlin Helena Sehver
+ Kristina Zorin
Carolin Toomingas
+ Andraš Tšitškan
Kadi-Ell Tähiste
+ Silvia Urgas

infotehnoloogiaõigus
+ Kairi Tuulmägi

majandusteadus
-- Gerli Toomela

matemaatiline majandusteadus
+ Ana Burduli
Laura Helena Kivi

ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine
+ Liina Liivat
Mari-Ann Meigo
-- Annika Oja

strateegiline juhtimine
+ Andrus Kimber
Kairi Kurisoo
Mari Krass
+ Rene Poljakov

ärijuhtimine
Merle Salmistu

psühholoogia
+ Liis Arras
+ Kadri Arumäe
+ Kirti-Ly Jaanson
+ Liis Kask
Piibe Pullerits
Kärol Soidla

ajakirjandus 
Madis Järvekülg
+ Greete Palmiste

kommunikatsioonijuhtimine
+ Annika Altmäe
+ Leene Korp
+ Kaija Pook

info- ja teadmusjuhtimine
+ Liis Ojokas

rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud
+ Māra Braslava
+ Aleksandra Khokhlova
+ Hannah Schaper

Läänemere regiooni uuringud
Radityo Dharmaputra
-- Julie Anne Hersh
Bradley James Jardine

Euroopa Liidu – Venemaa uuringud
Heidi Ann Erbsen
Bojana Zoric

Euroopa õpingud
-- Liisi Vahtramäe

demokraatia ja valitsemine
+ Andrii Nekoliak
-- Adrian Nikolov

sotsioloogia
+ Virve Kass
+ Eleri Lillemäe
+ Silver Sillak
+ Diana Veeret

sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika
+ Kai Jürmann
Viktoria Kotsjuba
+ Regita Saksing
+ Marion Soostar
+ Felika Tuul


hariduskorraldus
Sandra Fomotškin
+ Marge Hein
+ Katrin Nurm
+ Marili Rõõm

eripedagoogika ja logopeedia
Julia Gorjunov
+ Merje Viigand

kasvatusteadused
+Minni Aia
+ Katri Kütt

põhikooli mitme aine õpetaja
+ Kristiina Musto

teenuste disain ja juhtimine
Kätlin Keinast
Annika Liivamägi
+ Urve Sellenberg

Meditsiiniteaduste valdkond

BA

füsioteraapia
+ Helina Kalda
+ Kristiina Ojamäe
+ Merily Puusta
-- Tiina Trukits

MA

rahvatervishoid
+ Rõõt Allmaa
Kristi Daum

füsioteraapia
+ Liina Eljas
-- Kadri Jakoobi
Hanna Kalajas
+ Liina Lattik
+ Eva Nigulas

bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe

arstiteadus
+ Helen Liis
+ Triin Paabo
Anna Maria Punab
+ Maali-Liina Remmel
+ Alissa Seljanko
+ Katrina Sepp
    
      hambaarstiteadus

      -- Annemai Haak
      Mari-Liis Kesküla
-- Rasmus Laan
+ Ave Põld
+ Ave Tammearu

Loodus- ja täppisteaduste valdkond

BA

geenitehnoloogia
+ Helen Kiik
+ Merit Müür
Kristofer Nõges
-- Kristina Põšnograjeva

füüsika
+ Andres Põldaru

keemia
+ Mari Kass
+ Karl Rene Kõlvart
+ Karl Normak
Krete Saak

materjaliteadus
+ Indrek Saar
+ Patrick Teppor

informaatika
Anna Bass
+ Alan Durnev
Kairi Hennoch
+ Hele-Andra Kuulmets
+ Kaarel Maidre
+ Rebeka Mändar
Gea Pajula
+ Martin Peedosk
+ Vootele Rõtov
Rasmus Saks
Sten Sootla
-- Tuule Sõber
+ Helena Talimaa
+ Karl-Mattias Tepp
-- Mari Liis Velner

matemaatika
+ Triin Taveter 

matemaatiline statistika
+ Kristi Ernits
-- Sören Mirski

MA

bioloogia
+ Maarja Poska
+ Elisabeth Prangel
+ Liis Rüütel

geograafia
+ Kristin Kesküla
+ Piia Kirsimäe
+ Taavi Rebane
+ Liina Tamm

geenitehnoloogia
+ Erki Aun
+ Sirli Luup
Freddy Lättekivi
+ Ustina Põnova

biomeditsiin
-- Julija Bolšakova
+ Elin Madli Peets
+ Mikk Tooming

biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika
Kaspar Eigi
-- Talvi Pihl
Silver Savi
Kätlin Tiigi

geoloogia
+ Triinu Jairus
+ Viljar Jürna
+ Kaidi Sarv

gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja
-- Uko Viisut


füüsika
Karl Ehatäht
+ Kristjan Eimre
Rene Voog

keemia
+ Joana Jõgela
Piia Ereth Kasatkin
-- Elmo Libek
+ Livia Matt
+ Eliise Tammekivi

keskkonnatehnoloogia
+ Rauno Lust
-- Eeva Vahtramäe
+ Lii Vammus

materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas (TÜ ja TTÜ ühisõppekava)
Denisa Dosenovicova
Freddy Kukk
-- Le Liu
+ Ali Saffar Shamshirgar
Serkan Sener
Iryna Yakobiuk

arvutitehnika
Ülari Lees

arvutitehnika ja robootika
Ozan Bilici
-- Ikechukwu Chinoso Ofodile
-- Martin Põder
+ Hendrik Türk

rakenduslik mõõteteadus
Mari Loot

informaatika
+ Anastasia Bolotnikova
+ Anti Ingel
Annabell Kuldmaa
-- Aqeel Labash
+ Sander Soo
+ Ragnar Vent

matemaatika
-- Ksenia Niglas

matemaatika ja informaatika õpetaja
+ Merlin Joa
+ Kairi Nurk
+ Nele Rosenberg

tarkvaratehnika
+ Priit Danelson
+ Andreas Ellervee
Arne Lapõnin
Eerik Potter

küberkaitse (TÜ ja TTÜ ühisõppekava)
-- Sander Arnus
-- Gema Fernández Bascuñana
+ Jens Getreu
+ Kaie Maennel
 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3