Lõpuaktused 2017
Loodus- ja täppisteaduste valdkond,
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2017 27777 vaatamist Realia et naturalia Pidulikud sündmused


Magistriõpe
Fotogalerii
Arvutitehnika

Nele Andresen  
Hannes Haljaste  
Antti Jaaniste  
Ülari Lees - cum laude
Ahti Saar  
Mauno Tamm  
Rauno Tamm  
Jaan Viru  

Arvutitehnika ja robootika
Abdulazeez Olaseni Atanda  
Egils Avots  
Ozan Bilici - cum laude
Hendrik Ehrpais  
Iaroslav Iakubivskyi  
Jürgen Lorenz  
Ikechukwu Chinonso Ofodile - cum laude
Vadym Ponomarov  
Martin Põder - cum laude
Aygul Salahli  
Hendrik Türk - cum laude

Bioloogia
Krõõt Arbo  
Triin Kaasiku  
Magda Karakai  
Kätlin Kurg  
Kadi Kutser  
Grete-Katariine Kuum  
Riin Olvet  
Sandra Poks  
Maarja Poska - cum laude
Elisabeth Prangel - cum laude
Linda Puusalu  
Liis Rüütel - cum laude
Kaari Susi  
Hans Vellama  

Biomeditsiin
Ave Auser  
Julija Bolšakova  - cum laude
Mattis Jaama  
Kairi Koppel  
Tuuliki Koppel  
Regina Maruste  
Liis Mägi  
Elin Madli Peets  - cum laude
Mikk Tooming  - cum laude

Biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika
Alvar Aasna
Kaspar Eigi - cum laude
Kätlin Tiigi - cum laude
Mart Adler
Rait Käpp
Silver Savi - cum laude
Talvi Pihl - cum laude
Viktor Tälli

Finants- ja kindlustusmatemaatika
Julius Pau
Edwart Ždanovitš

Finantsmatemaatika
Dominic Isaac Andoh
Kseniia Guskova
Ibraheem Olanrewaju Ola-Adua
Aytan Osmanzade
Reyna Maria Perez Tiscareño
Nare Torosyan

Füüsika
Karl Ehatäht - cum laude
Kristjan Eimre - cum laude
Varmo Ernits  
Siim Heinsalu  
Kaarel Kaldvee  
Paap Koemets  
Kristian Kuppart  
Riho Raabe  
Mattias Rennel  
Agnes Vask  
Rene Voog - cum laude

Geenitehnoloogia
Koit Aasumets  
Erki Aun - cum laude
Victor Blokhin  
Aivi Kaljuvee  
Anet Kivihall  
Erkki Kull  
Sirli Luup - cum laude
Freddy Lättekivi - cum laude
Birgit Marjak  
Ingrem Metsik  
Kerly Niinep  
Vlad-Julian Piljukov  
Ustina Põnova - cum laude
Kaur Pääbo  
Kristiina Raja  
Kaspar Reier  
Kadri Seppa  
Ants Tamme  
Lehte Türk  

Geograafia
Ainar Härm
Gettel Sink
Holger Ehrlich
Kaisa Jette Särekanno
Ken Böckler
Kristin Kesküla - cum laude
Liina Tamm - cum laude
Merily Lakson
Piia Kirsimäe - cum laude
Rauno Aljas
Siiri Rist
Taavi Rebane - cum laude

Geoloogia
Triinu Jairus - cum laude
Viljar Jürna - cum laude
Kaarel Lumiste  
Kaidi Sarv - cum laude

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja
Anastassia Makarova
Erkki Tempel
Kristjan Mahla
Malle Lepp
Uko Viisut - cum laude
Terje Põvvat
Kersti Sikk

Informaatika
Kairi Hennoch
Raigo Kodasmaa
Suela Kodra
Siim-Toomas Marran
Gea Pajula  - cum laude
Cesar Pereida Garcia
Vootele Rõtov
Joosep Rõõmusaare
Sander Soo  - cum laude
Andres Traumann
Ragnar Vent  - cum laude

Informaatika
Anastasia Bolotnikova  - cum laude
Asmar Hasanova 
Anti Ingel  - cum laude
Zurabi Isakadze 
Annabell Kuldmaa  - cum laude
Aqeel Labash  - cum laude
Markus Lippus 
Robert Roosalu 
Andrii Rozumnyi 
Annett Saarik 
Olha Shepelenko 
Sergii Shepelenko 
Vitalii Zakharov 
Sander Tiganik 
Elizaveta Yankovskaya 

Keemia
Liisa Eero  
Joana Jõgela - cum laude
Rait Kanarbik  
Karl Karu  
Piia Ereth Kasatkin - cum laude
Siim Laanesoo  
Elmo Libek - cum laude

Madis Lüsi  
Livia Matt - cum laude
Kaspar Metsar  
Gunnar Printsmann  
Sander Ratso  
Laur Kristjan Salvan  
Simona Selberg  
Eliise Tammekivi - cum laude

Keskkonnatehnoloogia
Kert Keller  
Rauno Lust - cum laude
Mario Mutli  
Jürgen Sarjas  
Helena Semm  
Eeva Vahtramäe - cum laude
Lii Vammus - cum laude

Küberkaitse
Christian Ponti
Christian Tschida
Dineta Mahno
Gvantsa Grigolia
Jens Getreu - cum laude
Kaspar Prei
Mohit Kinger
Priit Lahesoo
Terézia Mézešová
Vsevolod Djagilev
Wael Mohamed Fathi Ahmed Abuseada
Ahmed Nafies Okasha Mohamed
Allar Vallaots
Bolaji Ayoola Ladokun
Chengxiang Wang
Christopher David Raastad
Danielle Melissa Morgan
Deivis Treier
Gema Fernández Bascuñana - cum laude
Guillaume Brodar
Iryna Bondar
Kaie Maennel - cum laude
Katrin Kukk
Kristjan Oja
Martin Jõgi
Mobolarinwa Taofeek Balogun
Neslisah Celik
Safak Tarazan
Sander Arnus - cum laude
Seifollah Akbari
Sophio Sakhokia
Stefanos Pappas
Zaghum Wahab Awan

Matemaatika
Ksenia Niglas - cum laude
Leesi Peedumäe

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja
Merlin Joa  - cum laude
Liis Mardi
Johannes Must
Kairi Nurk  - cum laude
Leesi Peedumäe
Nele Rosenberg  - cum laude
Kristina ŠŠabunova
Airika Veinjärv  

Matemaatiline statistika
Gertis Aru
Hanna Läänemets
Carmen Taimre

Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas
Hosein Afshari

Materjaliteadus
Elyne Aaviksoo  
Mati Kook  
Kadi-Anne Küppar  
Martin Neitsov  
Mart Salumäe  
Helina Seemen  
Karl Kalev Türk  

Rakenduslik mõõteteadus
Mari Loot - cum laude

Tarkvaratehnika
Ahmed Mohamed Said Mahmoud Abdelhady
Ali Belakehal
Allar Soo
Andreas Ellervee - cum laude
Andrei Proskurin
Anton Yeshchenko
Arne Lapõnin - cum laude
Daniil Kutsyna
Dmytro Chasovskyi
Eerik Muuli
Eerik Potter - cum laude
Etibar Hasanov
Fortunat Lufunda Mutunda
Gabriel Oluwasegun Kolawole
Jaagup Viil
Jaan Janno
Jevgeni Savostkin
Kerwin Jorbina
Khasanboy Akbarov
Mark Laane
Md Ashek Mahmud
Michael Ngugi Michuki
Priit Danelson - cum laude
Rain Oksvort
Rustam Nadrshin
Salman Lashkarara
Taavi Gilden
Tatevik Ishikyan
Vladimir Visbek
Volodymyr Leno
Vostan Azatyan
Ilia Aphtsiauri
Mihkel Vunk
Vitalii Peretiatko
Shubham Bhardwaj
Bolot Kasybekov
Ijlal Hussain
Vinod Infant Dass John Rozario
Vishal Desai
Yevhenii Sabanin
Vinod Infant Dass John Rozario
Vishal Desai
Yevhenii Sabanin

Ökoloogia ning elustiku kaitse
Riin Magnus
Tiina Mandel
Anna-Liisa Šavrak

 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3