Lõpuaktused 2017
Meditsiiniteaduste valdkond

Klipi teostus: UTTV 19.06.2017 22186 vaatamist Medicina Arstiteadus Pidulikud sündmused


Bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe ja magistriõppe lõpetajad
Fotogalerii
Arstiteadus

Maarja  Abner  Triin Allik             Kretel  Allvee    
Kristi Anderson
Elisabet Arge    
Mihkel Arrak     
Anastassia Bagrova        
Oleg Borodatšjov           
Hana Bouras     
Aleksei Dolgov 
Artjom Dugan  
Aileen Eek         
Mari Einberg     
Maria Fomina   
Kristina Grinko 
Kirill Guskov     
Sigurþór Halldórsson     
Brita Harjo         
Ingrid Hein        
Silver Heinsar   
Kadi Helme       
Madis Hurt        
Martin Ilmjärv  
Norman Ilves    
Viktoria Ivanova              
Dagmar Jaup    
Igor Junkin        
Madli-Mai Jõe  
Nils Oskar Jõgi  
Pille-Riin Jõudna             
Luisa-Linda Järvekülg    
Kristi Jürgenstein           
Maria-Liesbeth Kaitsa   
Ksenia Kalatšova             
Kadi Kaljula       
Kadri Kapp         
Joona Aleksi Karkimo    
Kristen Kase      
Karri Kase          
Helena Kasemets           
Hans-Kristjan Kask         
Kristjan Martin Kasterpalu          
Katrin Keerma 
Toomas  Kiis      
Karl Kiisk             
Helena Kisand  
Viktor Knõrko  
Pille Kokk           
Ida Maria Matilda Kokkila           
Silvia Koljal        
Aleksandr Komarov       
Birgit Konist      
Juta Kraav          
Ellu Krikmann   
Marleen Kruusamäe     
Kristiina Kurg    
Lille Kurvits       
Veera Kuzenkova           
Kadri Käver-Lomp          
Alvar Külmäsu  
Anu-Liis  Laar    
Katarina Laas    
Noora Elisa Hannele Lahdentausta         
Liisa Laur            
Anni Leedo       
Sanna Matleena Lehtonen         
Mikko Juhani Lepaus     
Diana Letjutšaja              
Helen Liis – cum laude
Joanna Liivak    
Indrek Linde     
Martin Link        
Eva Luide           
Iina Roosa Maria Lumiaho          
Joel Lumpre      
Enely Lüiste      
Cärolin Metusala            
Maret Moisa     
Hanna Maria Muischnek             
Kaily Murdoja  
Laura Mägi        
Sandra Victoria Nei        
Heleia Nestal Zibo          
Lemmi Olbrei   
Triin Paabo – cum laude
Mari Palm          
Eeva Marianna Palomäki             
Vladislav Panenko          
Kadri Peterson
Liis Pohla            
Triin Pohlak       
Anna Poklonskaja           
Ragne Proomet
Liis Puis
Mati Pulver       
Anna Maria Punab – cum laude
Ella-Anu Puusepp           
Sten Pärnits      
Elise Püttsepp  
Liisa Rahu          
Aleksandra Rautio          
Maali-Liina Remmel – cum laude
Siim Rinken       
Jana Rojak         
Rita Rudõka      
Tommi Ründal 
Jürgen Rünk      
Sirli Saar             
Sakari Olavi Sahlman     
Siret Salben      
Kaisa Leena Selesniemi
Alissa Seljanko – cum laude
Katrina Sepp – cum laude
Liina Sobak        
Anne Sulg          
Veera Sulg-Prokopenko
Grete Sõlg         
Veera Zatsarinnaja         
Nadežda Zmatšinskaja 
Uku-Laur Tali    
Kristi Tamm      
Tõnis Tars          
Taavi Teder       
Tõnis Tein          
Tiina Tikk            
Grete Tillart       
Mari Timmer    
Ekaterina Tolkacheva    
Signe Toom       
Liisi Anette Torop           
Keidy Treier      
Kristjan Trink    
Tanel Tõru         
Ingel Tärk           
Martti Uibu       
Mari Umbleja   
Eliisa Univer      
Johanna Vaimel
Martti Vaske    
Mihhail Vassiljev            
Veniamin Vassiljev         
Anna-Kaisa Veetamm   
Rohit Verma     
Ariane Vilem     
Maria Volkmann             
Eva-Lota Volmer             
Jukka Akseli Vuopala     
Fred Värsi          
Getter Õigus     
Artur Ööpik       
Karina Ülper     
Füsioteraapia
Liina Eljas – cum laude
Aleksandr Golovkov
Kadri Jakoobi – cum laude
Svetlana Jürisson
Hanna Kalajas – cum laude
Priit Kõrve
Hedi Kähär
Liina Laiv
Liina Lattik – cum laude
Jaan Luts
Stanislav Mutsenik
Eva Nigulas – cum laude
Liisi Sepp
Eeva-Liisa Sibul
Eveli Tamm
Hanno Tikkerbär
Taavi Turban
Eda Vallimäe
Ingrid Vanahunt
Piret Viira
Kristina Värinen
Hambaarstiteadus
Roland Ader     
Rita Aedla          
Vladislava Dralneva       
Marija Gromova             
Anastassia Gukova         
Annemai Haak – cum laude
Katrin Kallastu  
Mari-Liis  Kesküla – cum laude
Siim Kirpson     
Mõkola Kondrin              
Eve Külasalu      
Rasmus Laan – cum laude
Julia Mastitskaja             
Mirjam Metslang            
Marika Morozenko        
Liina Pihlakas    
Ave Põld – cum laude
Brit Helen Riisenberg    
Gerli Sirk            
Aleksandra Stepanenko
Ave Tammaru – cum laude
Mariann Tartes
Aleksandr Tsurkan         
Olga  Tšernetskaja         
Johanna Urm    
Kehaline kasvatus ja sport
Karin Irval
Jaak-Heinrich Jagor
Liis Järveoja
Ülari Kais
Kaisa Lüütsepp
Triin Põder
Kustas Põldoja
Karmen Reinpõld
Eilin Sepp
René Sepp
Karl Sutt
Elise Umb
Eno Vahtra
Proviisor
Margarita Barankova
Veera Bobrova
Oksana Kravtšenko
Kristiin Kull
Georg-Marten Lanno
Anett Lilleväli
Jekaterina Maksimovitš
Mall Messimas
Anna Metelitsa
Mattias Moldau
Nadežda Pesonen
Olesja Rešnjak
Maia Salm
Maria Semtsova
Maret Taal
Margit Tensok
Victoria Vdovenkova
Indrek Ventmann
Rahvatervishoid
Birgit Aasmäe
Rõõt Allmaa – cum laude
Kristi Daum – cum laude
Kadi Kallavus
Kadri Loigu
Katri Ottep
Mariheleen Rostok
Sävelin Siida
Liis Sildnik
Gertu Sõerunurk
Tea Tellismäe
Õendusteadus
Veera Dudanova
Janne Kommusaar
Triinu Kurvits
Elina Müürsepp
Marge Porkveli
Maie Türkson
Käthlin Vahtel
Kristiina Virro

 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3