Lõpuaktused 2017
Johan Skytte poliitikauuringute instituut,
Majandusteaduskond,
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 20.06.2017 15294 vaatamist Socialia Majandusteadus Pidulikud sündmused


Magistriõppe lõpetajad
Johan Skytte poliitikauuringute instituut
Fotogalerii


Demokraatia ja valitsemine
Adrian Nikolov – cum laude
Andrii Nekoliak – cum laude
Lyubomira Dimitrova 
Natia Koberidze
Pille Ivask
Semen Ulasevich 
Tamari Lagurashvili 
 
Euroopa Liidu - Venemaa uuringud

Andrew Lee Worth
Anette Parksepp
Bojana Zoric – cum laude
Daniel Joseph Green
David Nozadze
Dylan Bonfils
Ekaterina Tikhonova
Elisa Ceconi
Givi Gigitashvili
Heidi Ann Erbsen – cum laude
Iryna Tretiakova
Ketevan Gogaladze
Lika Merebashvili           
Mariam Apriashvili
Tuuli Johanna Tiitinen
Zaza Gordeziani
Yuxuan Chen
 
Euroopa õpingud

Karel Virks
Katrin Pihl
Lia Kravik
Liisi Vahtramäe – cum laude
Mariliis Toomiste
Reelika Maranik
 
Läänemere regiooni uuringud

Aaron Melby
Beatrix Ibolya Tölgyesi
Bradley James Jardine – cum laude
Christopher Stanislaw Boskovski 
Florian Marcus
Julie Anne Hersh – cum laude
Lyudmyla Petrychenko 
Mikko Konstantin Von Bremen
Radityo Dharmaputra – cum laude
Roberto Andree Castelar Lizardo
Vitalii Parshukov 
 
Rahvusvahelised suhted
Klaus-Erik Pilar
Laura Gredzens
Lea Aasamaa
Ott Nauts
 
Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud

Aleksandra Khokhlova – cum laude
Ani Hovakimyan
Fabricio Rangel de Oliveira
Hannah Schaper – cum laude
Katre Sai
Mara Braslava – cum laude
 
Võrdlev poliitika

Kristiine Järvan
Meeli Semjonov
Sergei Tambi

 
Majandusteaduskond

Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine
Nele Jaago
Feliks Kase
Taavi Kirss
Liina Liivat – cum laude
Oliver Loper
Jaanika Luht
Mikk Maiste
Margus Matkur
Mari-Ann Meigo – cum laude
Ahti Mägi
Gaida Mändmets
Annika Oja  – cum laude
Ruslan Püvi
Erle Salujõe
Taavi Siilmand
Andres Tamm
Veiko Viil
 
Majandusteadus

Kerli Adosson
Grete Ekker
Maarja Gross
Viktoria Jesjutina
Ingrid Jufkin
Mathias Juust
Janeli Järvelill
Kätlyn Jürgenson
Laura Kasearu
Kertu Kaur
Epp Kõster
Merilen Laurimäe
Kadi Lille
Kertti Marran
Kätlin Ojasalu
Helena Peik
Kadri Piirimäe
Kerli Ploom
Kätlin Protsin
Gea Roost
Werner Ruul
Kelly Saar
Siim Suure
Dmitri Žoga
Gerli Toomela – cum laude
Risto Veiderpass
 
Matemaatiline majandusteadus

Ana Burduli  – cum laude
Kateryna Grygorenko
Michael Mosisa Gurmessa
Laura Helena Kivi – cum laude
Kaupo Koppel
Kerli Lille
Dmytro Luchyk
Kerttu Lääne
Halyna Oros
Anastasia Sinitsyna
Evren Yaman
 
Strateegiline juhtimine

Marko Aavik
Dmitri Beljajev
Andrus Kimber – cum laude
Mari Krass – cum laude
Siiri Kruuse
Kairi Kurisoo – cum laude
Karol Kõrm
Meelis Laande
Rene Poljakov – cum laude
Kristjan Seema
Jaanika Terasmaa
Olga Truuse
Riivo Tuvike
Kairi Uustulnd

Ärijuhtimine
Joonas Heiter
Marina Irdla
Anastassia Kovalenko
Mariel Laaban
Rünno Lass
Ille Lugna
Mehis Maltsar
Anna Maltseva
Taavi Mäesepp
Katrin Märdimäe
Sirly Ojasalu
Otto-Wilhelm Orumaa
Merlin Paas
Reelika Piiskoppel
Vilve Raik
Kaido Reiman
Kadi Riive
Kristiina Rööpmann
Helen Saar
Merle Salmistu – cum laude
Diana Timberg
Liis Veeroja
Raul Vene
 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3