Lõpuaktused 2017
Õigusteaduskond,
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 20.06.2017 15018 vaatamist Socialia Õigusteadus Pidulikud sündmused


Õigusteaduskonna magsitriõppe lõpetajad
Fotogalerii

Õigusteadus                     
Agnes   Aadel   
Anneli   Adamson           
Gerli      Alavere
Kristiina-Marita Alliksoo
Gina      Alver    
Kätlin    Aren     
Berit      Asuküla
Asko      Ausmees            
Jevgeni Belavin
Cornelia               Bormann            
Karl Erik               Esko       cum laude
Rety      Estorn  
Michelle-Suzanne-Cassandra     Hansson             
Epp        Hargi    
Maarja Hein     
Eerik      Heldna
Heli        Hirsik    
Katerin Hovi      
Karin     Idnurm
Inga       Järvekülg             cum laude
Jaanika Jürimäe
Laura-Maria       Kadaksoo           
Kaidi      Kahu    
Karin     Kaimer
Kadi-Kaisa           Kaljuveer           
Karin     Kalm     
Birje      Kalmus
Triinu    Karolin 
Kadri     Kasepalu             cum laude
Helina   Kasvandik          
Raili        Kaul      
Kairi       Kilgi       
Ursula   Kimmel
Annika  Kiss       
Ken        Kiudorf
Carel     Kivimaa
Triin       Kivipõld               
Kalle      Klooster              
Kaspar  Kolk      
Grete    Kopso  
Madis   Kotsar  
Iris          Kumari
Liis          Kägo     
Kairit     Kährik  
Helena Lepper
Kaspar  Lepper
Kristen Leppik 
Albert   Linntam               cum laude
Kerli       Lubja    
Maris    Luha     
Mari      Luuk     
Margot Maksing               cum laude
Erkki Sven           Margna
Marit     Martens             
Oleg      Matvejev           
Kristina Meus   
Anna     Moskalenko      
Maarja Mäe     
Käti        Mägi      cum laude
Marta   Mägi     
Nele      Nahkur
Berit      Neumann          
Nele      Nisu      
Hele Hannah     Noormaa            
Martin  Normann           
Kristjan Nõmmik             
Edward Otsa     
Janne-Liisa         Ottis     
Alan       Paas     
Getter  Paberits              
Margot Pasovs 
Katre     Peri       
Ketlin    Peterson            
Kadi       Pihlak   
Liis          Piilberg cum laude
Malle    Piirsoo 
Reet      Pramann            
Kertu    Priimägi               
Evelin    Prunt   
Carl Erik               Puskar 
Piret      Põld      
Karmen Pähkla 
Stiina     Püvi      
Carrie-Chrys      Raiend 
Heleri    Randma              
Henri     Ratnik  
Anna Trine          Raudsepp           cum laude
Stina      Raudsepp          
Kadri     Reidla  
Inge       Reiman
Kristiina               Reinfeldt            
Merili    Riga      
Janek    Riives   
Liis          Roben 
Erko-Andreas    Roosik  
Olgert   Rõõm   
Kaili        Rätsepp              
Kaia       Saar      
Triinu    Saar      
Ulla        Saar      
Marion Saarna 
Juho      Salus    
Kadi       Saviir    
Agnes   Savik    
Kätlin Helena     Sehver  cum laude
Kaido    Sikka    
Liis Getter          Silberg 
Eliisa      Sommer             
Anastassija         Stukolkina          
Karl Urmas         Sule      
Vladimir               Svet      
Marjana              Šestel   
Kristina Zorin     cum laude
Kätlin    Taimsaar             
Teele    Talk       
Christopher       Tammet              
Rene     Tampel
Ann       Tarkin  
Nele      Teelahk
Robin    Teever
Tauri      Tigasson             
Robert  Tiis        
Carolin  Toomingas          cum laude
Andraš Tšitškan               cum laude
Jana       Tudelep              
Erika      Tuvike 
Helen    Tõnise 
Kadi-Ell Tähiste cum laude
Karin     Täär      
Silvia      Urgas    cum laude
Valter   Vaha    
Jaan-Aaron        Vahlberg            
Liis          Vainola
Tais        Vakrõõm            
Mait      Valberg
Aldo      Vassar 
Sofia      Vender
Maiki     Virks     
Karin     Visnapuu            
Mari      Vunk    
Maris    Vutt    
Infotehnoloogiaõigus   
Astrid Asi           
Nino Gabrielashvili         
Ilya Ilin 
Liina Karlson     
Mykhailo Kiktenko         
Carel Kivimaa   
Lidiia Levitska   
Sofiya Malanchuk           
Nino Mishidze 
Tetiana Musiienko         
Irmen Noormaa              
Adesola Olubunmi Olasoji           
Alina Palishchuk              
Carrie-Chrys Raiend       
Oleh Salyuk       
Raminta Šulskute           
Anuar Zhuman 
Julija Terjuhana
Kairi Tuulmägi – cum laude        
 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3