Lõpuaktused 2017
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond,
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 15.06.2017 15400 vaatamist Humaniora Pidulikud sündmused


Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad 2017
Fotogalerii
Magistriõpe

Ajaloo ja arheoloogia instituut
Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Gerro Avarlaid
Laura Koop
Maarja Lainevoog
Heli-Mall Laurits
Karl Paas
Kai Parman
Merja Rumm
Ilmar Tammisto – cum laude
Kristina Varik-Kilm
Ajalugu
Alo Ervin
Jüri Käosaar
Monika Levkin
Mari-Anne Liblik
Gert Pärnamäe
Martin Raat
Jüri Seepter
Elis Tiidu – cum laude
Joonas Vangonen
Infokorraldus
Edith Hermann
Katrin Hänni
Annika Kalda
Katrin Kraani-Klaassen – cum laude
Liis Must
Ellen Strohmann
Eesti ja üldkeeleteaduse instituut
Eesti ja soome-ugri keeleteadus
Tony Keller
Olga Kulak
Marek Kukk – cum laude
Katrin Leppik – cum laude
Merju Lomp
Janika Ojamäe – cum laude
Aimi Pikksaar – cum laude
Mikelis Zeibarts
Mihkel Tõnnov
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Ly Kaasik – cum laude
Kaisa Seene – cum laude
Anu Seppa
Keity Soomets
Aljona Suhhomlinova
Leelo Valgma – cum laude
Kerttu-Kadi Vanamb
Filosoofia ja semiootika instituut
Filosoofia
Eveli Neemre
Ada Tamme – cum laude
Raul Veede
Filosoofia ingl k
Andres Calderon Ramos
Jeffrey Daniel Gardner
Tarun Gidwani
Mariann Järvela
Alena Kamenshchikova – cum laude
Wee Keong Alvin Lim
Kyle Steven Martin
Bastiaan Meinders – cum laude
Susan Emily Notess – cum laude
Semen Reshenin – cum laude
Merily Salura – cum laude
Tamaz Tokhadze – cum laude
Yangsen Yu
Semiootika
Yimeng Cui
Jason Mario Dydynski – cum laude
Varvara Esipova
Samantha Herrerías Durán
Dawn Marie Nowlin
María Fernanda Ramírez Madríz
Andrew Kenneth Swafford
Lidong Zhu
Semiootika ja kultuuriteooria
Erik Georg William Kõvamees – cum
laude
Rauno Saidla
Herman Anton Heikinpoika Tamminen –
cum laude
Taavi Tamula
Kultuuriteaduste ja kunstide instituut
Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia
Miikael Jekimov
Hanna Muldma
Tenno Teidearu – cum laude
Kirjandus ja teatriteadus
Sirel Heinloo
Kaisa Ling – cum laude
Märten Rattasepp – cum laude
Marie Reemann – cum laude
Katrina Saar
Joosep Susi – cum laude
Kultuurikorraldus
Aveli Asber
Kristi Erkmann – cum laude
Kätlin Hoop
Heleri Huuse
Elika Kiilo
Marion Leppik
Ave Lääne
Marge Pärnits
Jana Reidla – cum laude
Kirsten Simmo – cum laude
Mari Tammesalu
Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja
Joel-Fredi Jõgise
Kati Kama
Sirilin Keskla
Maarja Tamjärv – cum laude
Kunstiõpetuse õpetaja
Janii Malki
Monika Väärt
Maalikunst
Siiri Jüris – cum laude
Kaire Nurk
Martin Urb
Maailma keelte ja kultuuride kolledž
Anglistika
Merli Kirsimäe – cum laude
Agne Kosk – cum laude
Berit Tafenau
Ingvar Veidenberg
Euroopa keeled ja kultuurid
Mari Linder
Tatjana Opikova – cum laude
Hele Priimets – cum laude
Karl Erik Saks
Susanna Soosaar – cum laude
Jekaterina Vansovitš
Germanistika
Marika Peelmann – cum laude
Karol Tšarnetski
Klassikaline filoloogia
Anni Arukask – cum laude
Romanistika
Helina Järs – cum laude
Merit Kuldkepp – cum laude
Hele-Riin Talk
Slavistika
Pavel Babtšenko
Pjotrs Ijevlevs
Tõlkeõpetus
Berit Anspal
Jaana Bichele
Mari Eller – cum laude
Maila Hainsoo
Anna Liisa Kaasla – cum laude
Katrin Karu
Marika Koppel
Kristel Lillemägi
Airi Lohmann-Enge – cum laude
Merje Nõmmik
Mailis Paal
Mirjam Parve – cum laude
Johanna Päädam – cum laude
Egle Pääslane
Heili Saia
Simo Sepp
Külliki Steinberg – cum laude
Elis Sõrmus – cum laude
Lauri Teder
Liia Vihmand
Anna Maria Võsu
Võõrkeeleõpetaja
Sigrit Jermoškin
Silja Kukk
Viktoria Kuznetsova
Katre Kõiv
Elis Rodenau
Anita Rohtla – cum laude
Marlene Timmi
Usuteaduskond
Religiooniuuringud
Toomas Erikson – cum laude
Nazari Goudin
Helen Haas – cum laude
Margit Lail
Paula Mauer
Tanel Meiel – cum laude
Elise Nemliher
Usuteadus
Orenti Kampus
Leevi Lillemäe
Elise Nemliher
Kaire Puumets-Sõber – cum laude
Margus Suvi
Diana Tomingas


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3