Lõpuaktused 2017
Loodus- ja täppisteaduste valdkond,
bakalaureusesõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2017 18375 vaatamist Realia et naturalia Pidulikud sündmused


Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõpetajad 2016/2017 õppeaastal
Fotogalerii
Bakalaureuseõpe
Arvutitehnika

Kaarel Adamson
Jüri Gramann
Rain Eric Haamer
Kristo Hõrrak
Martin Johanson
Martin Laidma
Priit Põldmaa
Risto Reinumägi
Heikki Saul
Henri Tamm
Raid Vellerind

Bioloogia
Silja Aruhein
Kai Ilves
Birgit Jullinen
Mart Kiis
Ekaterina Krassohhina
Annika Kumar
Aivar Meldre
Kris Egert Rünkjanen
Nils Joonas Kristjan Saar
Kristjan Satsi
Eneli Simson
Helen Vaaks

Füüsika
Mari-Liis Aru
Rando Avarmaa
Karl Kristjan Kaup
Joosep Kivastik
Lauri Kongas
Martin Liivak
Markus Loide
Mats Mikkor
Valle Morel
Madis Kaspar Nigol
Carl-Thomas Piller
Andres Põldaru - cum laude
Karl Reinkubjas
Andy Reiu
Andres Robam
Anne Serv
Viktoria Sorokina
Sander Suurpere
Yelyzaveta Tokareva
Jan Viilma

Geenitehnoloogia
Hele-Liis Aavasalu
Diana Bahhir
Evgeniy Brik
Toomas Ginter
Laura Kibena
Helen Kiik - cum laude
Kaspar Koolmeister
Eveliis Koppel
Anneli Kuldkepp
Nele Kuusma
Mihkel Kõbin
Anett-Hildegard Laarmann
Aneth Lvovs
Egon Meigas
Merit Müür - cum laude
Kristofer Nõges - cum laude
Ailar Omler
Kristin Paas
Helen Parik
Angela Peeb
Tatjana Punger
Kaisa Põhako
Kristina Põšnograjeva - cum laude
Pauliina Ranne
Hanna Sein
Valeria Sidorenko
Arina Šablinskaja
Ranel Tammela
Kerli Tulva
Anett Michelle Valdner
Rait Vetik

Geograafia
Maria Pauliina Anttila
Merli Ilves
Marko Lauri
Eleri Lepik
Kristjan Erik Loik
Oliver Mettis
Marko Mitt
Helen Ojamäe
Maiken Ristmäe
Justus Sapas
Anu Sihv
Marilin Soe
Merilin Soe
Sten Varatu
Kirsti Vill
Mari-Ann Ütt

Geoloogia
Reelika Helde
Kalle Kiik
Ailar Pokk

Infotehnoloogia
Astrid Maasen-Pärnala
Hillar Petersen
Julia LoginovaRait Ool

Informaatika
Harri Alasi
Vladislav Alenitšev 
Magnar Aruoja 
Anna Bass  - cum laude
Anna Bilmaijer 
Alan Durnev  - cum laude
Cornelia Efros 
Kalle Ever 
Janer Gorohhov
Tanel Joosep 
Janar Jõgi
Tambet Kaal 
Ingrid Kaasik
Kevin Kanarbik 
Madis Kariler 
Kaur Karus 
Tõnis Kristian Koppel 
Vitali Kuzmin 
Hele-Andra Kuulmets  - cum laude
Kristiina Kõiv 
Reio Laabus 
Sixtina Ladva 
Mattias Lass 
Martin Johannes Liba 
Karel Liiv 
Karl Lubja 
Henry Maalinn 
Kaarel Maidre  - cum laude
Marvin Maran 
Jens-Stefan Mikson 
Marti Mutso 
Sten Mõtus 
Mart Mägi 
Rebeka Mändar  - cum laude
Argo Mändla 
Joanna Niklus 
Tõnis Ojandu
Mari-Liis Oruste 
Marek Pagel 
Priit Paluoja 
Rauno Paluvee 
Elina Pankrašin 
Kaspar Papli 
Martin Peedosk  - cum laude
Janno Peterson 
Herko Pirk 
Margus Pollmann 
Risto Pärnapuu 
Krisseliine Pärt 
Kauri Raba 
Hans Raukas 
Juhan-Rasmus Risti
Kadi Rõmmel 
Harri Saar
Rasmus Saks  - cum laude
Ingrid Sarap 
Sander Sats 
Rio Schults 
Märt Sessman 
Mart Simisker 
Sten Sootla   - cum laude
Tuule Sõber   - cum laude
Kaarel Sõrmus 
Kirsti Tagam 
Helena Talimaa  - cum laude
Al William Tammsaar 
Joosep Tenn 
Karl-Mattias Tepp - cum laude
Jaan Teppo 
Kaarel Tinn 
Leonid Tolli 
Karl-Martin Uiga 
Heidi Urmet 
Rain Vagel 
Karl Valliste 
Alo Vals 
Silver Vapper 
Tenno Veber 
Mari Liis Velner  - cum laude
Leiger Virro 
Ivo Voika 
Sander Vunk 
Sander-Sebastian Värv 

Keemia
Kertu Hernits
Mari Kass - cum laude
Ruti Kirikmäe
Helmi Ulrika Kirm
Kaarel Kisand
Kristina Kundla
Karl Rene Kõlvart  - cum laude
Jonas Mart Linge
Karl Normak - cum laude
Rait Palla
Eleriin Peterson
Hegne Pupart
Krete Saak - cum laude
Janely Sojone
Anna Zadorožnaja
Mikk Teelahk
Tuule Treiberg
Ott Olaf Trink
Alla Troska

Keskkonnatehnoloogia
Mihkel Kaljuvee
Marika Kiin
Hans Leis
Liisa Lõhmus
Hanna Vahter

Matemaatika
Reemet Ammer
Rauno Jõgi
Johanna Adele Järvsoo
Aljona Koliberskaja
Alvin Lepik
Kristiina Mähar
Jürgen Rannap
Märt Riiner
Triin Taveter - cum laude
Elery Teor
Reelika Tõnisson
Margaret Viitung
Anett Vähi

Matemaatiline statistika
Merili Aaspalu
Markus Ellisaar
Kristi Ernits - cum laude
Pirge Kaasik
Kaisa Komp
Sören Mirski- cum laude
Perttu Narvik
Hele-Liis Peedosk
Johannes Puusepp
Hanna-Liisa Soll
Kätrin Suvi
Pille-Riin Vare

Materjaliteadus
Raido Enn
Jaagup Lember
Märt-Erik Martens
Markus Otsus
Indrek Saar - cum laude
Rauno Sedrik
Patrick Teppor - cum laude
Mikk Mihkel Vaabel

Ökoloogia ning elustiku kaitse
Hanna Kaarin Hermlin
Elina Karro
Piia-Liisa Koll
Märt Kose
Urmas Lanto
Liis Rebase
Riin Viigipuu

Rakenduskõrgharidusõpe
Keskkonnakorraldus ja planeerimine

Keidi Tamm
 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3