Lõpuaktused 2017
Humanitaarteaduste ja kunstide instituut,
bakalaureusesõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2017 15151 vaatamist Humaniora Pidulikud sündmused


Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad 2017
Fotogalerii

Bakalaureuseõpe
Ajaloo ja arheoloogia instituut

Ajalugu
Elsbeth Hanna Aarsalu – cum laude
Rasmus Erm
Liisi Hint – cum laude
Sigrid Holter
Oliver Hoole
Karj Jaago
Triinu jaansen
Merili Juhkason
Jürgo Järving
Mana Kaasik
Hell Kais
Keili Kase
Eero Kruusmaa
Nele Küüts
Edgar Laksa
Tiit Liblik
Taavi Linnus
Karolin Luik
Kristel Markus
Maarja Mets
Maria Moor
Marilyn Mägi
Henry Narits
Kaarel Nõmmela
Martin Oja
Liisi Ploom
Sander Priivits
Dajana Raab
Anu Rae
Jens Raevald – cum laude
Mirjam Remma
Rivo Savioja
Argo Selin
Johanna Maarja Tiik – cum laude
Tuuli Tolmov
Mihkel Truman
Greete Tukk
Kertu Täht
Eimar Tärk
Madle Uibo
Germo Valgenberg
Imre Valk
Jaak Veske
Maris Veski
Kelly Viks
Maarja Vilumets
Ainar Õunpuu
Hanna-Grete Äkke
Paula Üleoja

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut
Eesti ja soome-ugri keeleteadus
Andra Annuka
Martin Beek
Inna Hango
Airika Harrik – cum laude
Polina Ivankova
Katriin Jõevee
Taavet Kase
Johanna Kiik – cum laude
Laura Kivijärv
Kaidi Kolsar
Natalja Lapteva
Aleksandra Lašina
Ave Lausing
Mari-Ann Loosaar
Kristina Maloštan
Merilyn Muru
Merit Müller – cum laude
Jekaterina Petuhhova
Anna Sedneva
Jelena Solajeva
Ayax Rolando Solis Solis
Käbi Suvi
Jano Zõbin
Toni Tombak
Tanel Visnap
Alan Vladimirov

Filosoofia ja semiootika instituut
Filosoofia
Erik Jürmann
Mirt Kruusmaa – cum laude
Juta Kruusmäe
Mari Krumm
Kevin Sebastian Saaremäe
Silver Sepp
Signe Soosaar

Semiootika ja kultuuriteeoria

Patrik Helm
Elo Tuule Järv – cum laude
Tiina Lall
Ivar Leemet
Hendrik Metspalu
Maris Mägi
Riigo Neeme
Martin Teder

Kultuuriteaduste ja kunstide instituut
Kirjandus ja kultuuriteadused
Kristel Anja-Palm
Alex Feldmann
Sandra Jürgenson
Erika Anna Kaldvee
Kristel Kevvai
Karina Kirisberg
Hegely Klaus
Pauliina Kolde
Elli Kõiv
Triinu-Lii Lepp
Aleksander Eric Limit
Alice Lokk
Liina Ludvig
Madis Lundre
Helina Lusti
Marie-Katharine Maksim
Annabel Martin
Maris Mägi
Kärt Olli
Greta Maria Polluks
Kadi Raal
Heleri Raudsep
Iris Solnik
Regina Sulu
Laura Tamsalu
Janika Vaht
Eva Võru

Kirjandus ja rahvaluule
Jaan Kolk

Maalikunst
Egon Erkmann
Anna Lumijõe
Anastasia Lvova
Paap Nõmm
Jane Tiidelepp

Maailma keelte ja kultuuride kolledž
Inglise keel ja kirjandus
Kaire Aas
Bret Baussova
Triin Brenner
Katrin Hellat – cum laude
Mirjam Kaasik-Aaslav
Jana Kalk
Triin Kallip
Kristiina Kams
Gregory Klas
Rain Kohv
Kaie Kärssin
Kristel Laikask
Ülle Lepp
Loore Lifländer
Hendrik Lõpp
Maris Marko
Berit Metsatalu
Silja Olesk
Joonas Orav
Ingrid Otsa
Kenneth Ottas
Kristina Prükk
Kristi Rapper
Catlyn Resto
Regina Roostik
Triinu Sepp
Karol Säär
Martin Žvirblis
Kristo Tamm
Karina Telling
Sandra Tulk
Petra Tänav
Rea Uudeküll
Silja Veddel
Katrin Võsa
Rene Õunapuu

Romanistika
Eeva Aleksejev
Mari-Liis Belials
Roland Bugai
Tiina Georg – cum laude
Maili Koorep
Helina Kraus
Arnis Käsper
Helen-Kristin Linros
Marleen Moor
Madli Raig
Katrina Rappu
Karin Redi
Sandra Tarjus
Merit Uusna

Saksa keel ja kirjandus
Markus Aas
Sandra Baum
Gerty-Liis Mandri
Mihkel Pisa
Janne Rechlin
Reene Sammpere
Kristen Ukanis
Randon Värsi – cum laude
Brait Õispuu

Skandinaavia keeled ja kultuurid
Getter Kallastu
Johanna Kalle
Aljona Lindsalu
Kadi-Maarija Maripuu
Astrid Mägi
Jekaterina Ossipova
Anna Pettri
Liisi Rohtsalu

Vene ja slaavi filoloogia
Jekaterina Aleksejeva
Sergey Kim – cum laude
Viktoria Kudrenko
Varvara Kuritsina
Kristiina Matt
Aleksandra Popova
Olga Skaistkalne
Elizaveta Starkova
Anton Zemel – cum laude

Usuteaduskond
Usuteadus
Tiit Arge – cum laude
Martin Kala
Rita-Anette Kohava
Kelli Põldsalu
Anett Schneider

 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3