Lõpuaktused 2017
Haridusteaduste instituut
Psühholoogia instituut
Ühiskonnateaduste instituut
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 22.06.2017 18158 vaatamist Socialia Pidulikud sündmused


Magistriõppe lõpetajad 2017
Fotogalerii
Haridusteaduste instituut
Eripedagoogika ja logopeedia
Janeli Auksmaa
Galina Gololobova
Julia Gorjunov – cum laude
Moonika Haili
Liisi Hein
Reet Horn
Kreete Jakobson
Mari Kabel
Marju Lahtein
Anastassia Leljavina
Laine Lilleoja
Susanna Limit
Siiri Lohu
Eda Muts
Jette Numa
Alina Pill
Triinu Pirk
Yogita Sharma
Merje Viigand – cum laude
Marin Väinsalu
 
Hariduskorraldus
Merle Aasna
Helen Bork
Reeli Engelbrecht
Keit Fomotškin
Sandra Fomotškin – cum laude
Kadri Haavandi
Marge Hein – cum laude
Ruth Jaansalu
Kati Kirsipuu
Raili Kont-Kontson
Pavel Kuznetsov
Merli Lepp
Triin Lõbu
Marju Männiksaar
Pille Nagel
Katrin Nurm – cum laude
Etlin Ormak
Külliki Otsa
Mairi Põrk
Marili Rõõm – cum laude
Riina Stahl
Merit Udusalu
Lilian Voog
 
Kasvatusteadused
Minni Aia – cum laude
Katri Kütt – cum laude
Egle-Diana Keldt
Kati Kirikal
Indrek Lillemägi
Maarja Masing
Keiu Org
Margit Rebane Züger
Reemet Ruuben
Mari Tikerpuu
Marge Vaikjärv
Karin Viljus
 
Koolieelse lasteasutuse pedagoog
Marge Altin
Karoliina Ansi
Elina Jõgi
Eve Jürgenson
Triinu Kajak
Anneli Piibar
Marge Põdra
Hiie Päri
Elina Sætre
Britta Sims
Marian Vares
Elina Vihtol
Kristiina Volt
 
Põhikooli mitme aine õpetaja
Christine Kattai
Kristiina Musto – cum laude
Gady Pähklemäe
Merili Raudmäe
Margot Sepp
Karin Vimberg

Klassiõpetaja
Kristel Kaun
Helen Kikas
Olga Kitsing
Juta Koks
Kaisa Kraudok
Kätlin Kuusk
Kristel Liivak
Karina Mihkelson
Kärt Pedoksaar
Ene Punger
Lily Šanin
Marit Sepp
Kirli Suve
Maarja Tamra
Monika Tasa
Sandra Tikk
Mari Timmi
Birgit Usin

Ühiskonnateaduste instituut
Ajakirjandus

Madis Järvekülg  cum laude
Greete Palmiste  cum laude
Kadri Külaots
Merit Maarits
Priit Pokk
Geidi Raud
Kristi Sarap
Triin Ärm

Info- ja teadmusjuhtimine
Liis Ojokas  cum laude
Kristiina Aasna
Kristel-Maria Kadajane
Ülle Kangur
Liina Land
Kalev Müür
Liis Saar
Ehtel Tuisk

Kommunikatsioonijuhtimine
Annika Altmäe  cum laude
Leene Korp  cum laude
Kaija Pook  cum laude
Ave Aun
Ave Eerma
Karel Hanni
Signe Kadak
Moonika Lipping
Silver Meikar
Johannes Merilai
Toomas Nigola
Marilin Noorem
Martin Noorkõiv
Martin Peet
Veronika Põllu
Riinu Raasuke
Elina Roosi
Britta Sepp
Kauri Sinkevicius
Stella Täht
Viljam Viljasoo
Aage Õunap

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika
Kai Jürmann  cum laude
Viktoria Kotsjuba  cum laude
Regita Saksing  cum laude
Marion Soostar  cum laude
Felika Tuul  cum laude
Kristi Asser
Simone Epro
Helen Hein
Anneli Jukk
Gvido Kubulnieks
Maarika Masikas
Kadri-Ann Mänd
Kairi Nool
Marje Reimund
Triinu Riis
Mihkel Tõkke
Aira Udras

Sotsioloogia
Virve Kass  cum laude
Eleri Lillemäe  cum laude
Silver Sillak  cum laude
Diana Veeret  cum laude
Andres Kukk
Nele Nutt
Margot Paali

Psühholoogia instituut
Liis Arras – cum laude
Kadri Arumäe – cum laude
Ele Enn
Kirti-Ly Jaanson – cum laude
Siim Jakobsoo
Külli Joasaar
Merike Kalda
Liis Kask – cum laude
Tatiana Kovaleva
Triin Metshein
Inna Narro
Indrek Oinus
Monika Palu-Laeks
Triin Peitel
Lisanna Pertens
Piibe Pullerits – cum laude
Kadri Raag
Külliki Rannu
Andres Riimets
Gertrud Saetalu
Elis Sarapuu
Kärol Soidla – cum laude
Kristina Sorge
Hedvig Sultson
Hõbe Treufeldt
Markus Valge
Sandra Vetik
Laura Viljasto
Sandra Volmer
Johannes Vähi

 


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3