Lõpuaktused 2017
Rektori vastuvõtt cum laude lõpetanutele botaanikaaias

Klipi teostus: UTTV 26.06.2017 2689 vaatamist Pidulikud sündmused



Fotogalerii

Cum laude lõpetajaid on kokku 282

            humanitaarteaduste ja kunstide valdkond – 76        

            sotsiaalteaduste valdkond –  92        

            meditsiiniteaduste valdkond – 22     

            loodus- ja täppisteaduste valdkond – 92



 (Võrdluseks: 2005 – 74 cum laude lõpetajat, 2006 – 56, 2007 – 109, 2008 – l50,

2009 – 163, 2010 – 145, 2011 – 155, 2012 – 200, 2013 – 217, 2014 – 264,

2015 – 233, 2016 – 262)





Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond



Rakenduskõrgharidusõpe



teatrikunst

+ Helena Kesonen

Liisu Krass

Getter Meresmaa

Ringo Ramul



pärimusmuusika

-- Sänni Noormets

-- Ulvi Võsa



rahvuslik metallitöö

+ Indrek Ikkonen

+ Anna-Maria Kaseoja



BA



usuteadus

+ Tiit Arge



ajalugu

Elsbeth Hanna Aarsalu

Liisi Hint

+ Jens Raevald

Johanna Maarja Tiik



eesti ja soome-ugri keeleteadus

+ Airika Harrik

Johanna Kiik

Merit Müller



inglise keel ja kirjandus

+ Katrin Hellat



saksa keel ja kirjandus

+ Randon Värsi



vene ja slaavi filoloogia

-- Sergey Kim

-- Anton Zemel



romanistika

+ Tiina Georg



filosoofia

+ Mirt Kruusmaa



semiootika ja kultuuriteooria

+ Elo Tuule Järv



MA



usuteadus

Kaire Puumets-Sõber



religiooniuuringud

+ Toomas Erikson

-- Helen Haas

+ Tanel Meiel



ajalugu

+ Elis Tiidu



ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Ilmar Tammisto



eesti ja soome-ugri keeleteadus

Marek Kukk

+ Katrin Leppik

+ Janika Ojamäe

Aimi Pikksaar



eesti keele ja kirjanduse õpetaja

-- Ly Kaasik

-- Kaisa Seene

Leelo Valgma



kirjandus- ja teatriteadus

+ Kaisa Ling

+ Märten Rattasepp

+ Marie Reemann

Joosep Susi



etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia

+ Tenno Teidearu



anglistika

+ Merli Kirsimäe

Agne Kosk



germanistika

+ Marika Peekmann



romanistika

+ Helina Järs

+ Merit Kuldkepp



tõlkeõpetus

+ Mari Eller

+ Airi Lohmann-Enge

+ Anna Liisa Kaasla

+ Mirjam Parve

+ Johanna Päädam

+ Külliki Steinberg

+ Elis Sõrmus



võõrkeeleõpetaja

+ Anita Rohtla



Euroopa keeled ja kultuurid

+ Tatjana Opikova

+ Hele Priimets

+ Susanna Soosaar



klassikaline filoloogia

+ Anni Arukask



semiootika

+ Jason Mario Dydynski

semiootika ja kultuuriteooria

-- Erik Georg William Kõvamees

Herman Anton Heikinpoika Tamminen



filosoofia

+ Ada Tamme



filosoofia (ingl. k)

Alena Kamenshchikova

+ Bastiaan Meinders

-- Susan Emily Notess

-- Semen Reshenin

+ Merily Salura

-- Tamaz Tokhadze



infokorraldus

-- Katrin Kraani-Klaassen



kultuurikorraldus

+ Kristi Erkmann

-- Jana Reidla

Kirsten Simmo



maalikunst

+ Siiri Jüris



kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

+ Maarja Tamjärv



pärandtehnoloogia

Astri Kaljus



muusika ja filmikunsti helitehnoloogiad (TÜ ja EMTA ühisõppekava)

+ Jorge Martinez Rivera











Sotsiaalteaduste valdkond



rakenduskõrgharidusõpe



infokorraldus

+ Endla Metsaru



sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus

Janeli Virnas



ettevõtlus ja projektijuhtimine  

+ Diana Poudel



turismi- ja hotelliettevõtlus

+ Janne Kaarneem

+ Helena Pertens



BA



õigusteadus

Dmitri Koroljov



majandusteadus

Lolita Bagojan

+ Kelli Kukk

Ina Marina Mononen

+ Marili Vihman



ettevõttemajandus

-- Iryna Krepchuk



psühholoogia

+ Kadi Lang

Sille-Liis Männik

+ Lilian Tennisberg

+ Kadi Vaher



eripedagoogika

+ Anneli Sandre



ajakirjandus ja kommunikatsioon

+ Heleri All

+ Greta Külvet

+ Liisi Maria Muuli

+ Kristel Ress



riigiteadused

+ Elina Libek





koolieelse lasteasutuse õpetaja

+ Kristin Pae



MA



õigusteadus

Karl Erik Esko

Inga Järvekülg

+ Kadri Kasepalu

+ Albert Linntam

-- Margot Maksing

+ Käti Mägi

Liis Piilberg

Anna Trine Raudsepp

Kätlin Helena Sehver

+ Kristina Zorin

Carolin Toomingas

+ Andraš Tšitškan

Kadi-Ell Tähiste

+ Silvia Urgas



infotehnoloogiaõigus

+ Kairi Tuulmägi



majandusteadus

-- Gerli Toomela



matemaatiline majandusteadus

+ Ana Burduli

Laura Helena Kivi



ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine

+ Liina Liivat

Mari-Ann Meigo

-- Annika Oja



strateegiline juhtimine

+ Andrus Kimber

Kairi Kurisoo

Mari Krass

+ Rene Poljakov



ärijuhtimine

Merle Salmistu



psühholoogia

+ Liis Arras

+ Kadri Arumäe

+ Kirti-Ly Jaanson

+ Liis Kask

Piibe Pullerits

Kärol Soidla



ajakirjandus 

Madis Järvekülg

+ Greete Palmiste



kommunikatsioonijuhtimine

+ Annika Altmäe

+ Leene Korp

+ Kaija Pook



info- ja teadmusjuhtimine

+ Liis Ojokas



rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud

+ Māra Braslava

+ Aleksandra Khokhlova

+ Hannah Schaper



Läänemere regiooni uuringud

Radityo Dharmaputra

-- Julie Anne Hersh

Bradley James Jardine



Euroopa Liidu – Venemaa uuringud

Heidi Ann Erbsen

Bojana Zoric



Euroopa õpingud

-- Liisi Vahtramäe



demokraatia ja valitsemine

+ Andrii Nekoliak

-- Adrian Nikolov



sotsioloogia

+ Virve Kass

+ Eleri Lillemäe

+ Silver Sillak

+ Diana Veeret



sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

+ Kai Jürmann

Viktoria Kotsjuba

+ Regita Saksing

+ Marion Soostar

+ Felika Tuul





hariduskorraldus

Sandra Fomotškin

+ Marge Hein

+ Katrin Nurm

+ Marili Rõõm



eripedagoogika ja logopeedia

Julia Gorjunov

+ Merje Viigand



kasvatusteadused

+Minni Aia

+ Katri Kütt



põhikooli mitme aine õpetaja

+ Kristiina Musto



teenuste disain ja juhtimine

Kätlin Keinast

Annika Liivamägi

+ Urve Sellenberg



Meditsiiniteaduste valdkond



BA



füsioteraapia

+ Helina Kalda

+ Kristiina Ojamäe

+ Merily Puusta

-- Tiina Trukits



MA



rahvatervishoid

+ Rõõt Allmaa

Kristi Daum



füsioteraapia

+ Liina Eljas

-- Kadri Jakoobi

Hanna Kalajas

+ Liina Lattik

+ Eva Nigulas



bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe



arstiteadus

+ Helen Liis

+ Triin Paabo

Anna Maria Punab

+ Maali-Liina Remmel

+ Alissa Seljanko

+ Katrina Sepp

    

      hambaarstiteadus


      -- Annemai Haak

      Mari-Liis Kesküla

-- Rasmus Laan

+ Ave Põld

+ Ave Tammearu



Loodus- ja täppisteaduste valdkond



BA



geenitehnoloogia

+ Helen Kiik

+ Merit Müür

Kristofer Nõges

-- Kristina Põšnograjeva



füüsika

+ Andres Põldaru



keemia

+ Mari Kass

+ Karl Rene Kõlvart

+ Karl Normak

Krete Saak



materjaliteadus

+ Indrek Saar

+ Patrick Teppor



informaatika

Anna Bass

+ Alan Durnev

Kairi Hennoch

+ Hele-Andra Kuulmets

+ Kaarel Maidre

+ Rebeka Mändar

Gea Pajula

+ Martin Peedosk

+ Vootele Rõtov

Rasmus Saks

Sten Sootla

-- Tuule Sõber

+ Helena Talimaa

+ Karl-Mattias Tepp

-- Mari Liis Velner



matemaatika

+ Triin Taveter 



matemaatiline statistika

+ Kristi Ernits

-- Sören Mirski



MA



bioloogia

+ Maarja Poska

+ Elisabeth Prangel

+ Liis Rüütel



geograafia

+ Kristin Kesküla

+ Piia Kirsimäe

+ Taavi Rebane

+ Liina Tamm



geenitehnoloogia

+ Erki Aun

+ Sirli Luup

Freddy Lättekivi

+ Ustina Põnova



biomeditsiin

-- Julija Bolšakova

+ Elin Madli Peets

+ Mikk Tooming



biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika

Kaspar Eigi

-- Talvi Pihl

Silver Savi

Kätlin Tiigi



geoloogia

+ Triinu Jairus

+ Viljar Jürna

+ Kaidi Sarv



gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

-- Uko Viisut





füüsika

Karl Ehatäht

+ Kristjan Eimre

Rene Voog



keemia

+ Joana Jõgela

Piia Ereth Kasatkin

-- Elmo Libek

+ Livia Matt

+ Eliise Tammekivi



keskkonnatehnoloogia

+ Rauno Lust

-- Eeva Vahtramäe

+ Lii Vammus



materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas (TÜ ja TTÜ ühisõppekava)

Denisa Dosenovicova

Freddy Kukk

-- Le Liu

+ Ali Saffar Shamshirgar

Serkan Sener

Iryna Yakobiuk



arvutitehnika

Ülari Lees



arvutitehnika ja robootika

Ozan Bilici

-- Ikechukwu Chinoso Ofodile

-- Martin Põder

+ Hendrik Türk



rakenduslik mõõteteadus

Mari Loot



informaatika

+ Anastasia Bolotnikova

+ Anti Ingel

Annabell Kuldmaa

-- Aqeel Labash

+ Sander Soo

+ Ragnar Vent



matemaatika

-- Ksenia Niglas



matemaatika ja informaatika õpetaja

+ Merlin Joa

+ Kairi Nurk

+ Nele Rosenberg



tarkvaratehnika

+ Priit Danelson

+ Andreas Ellervee

Arne Lapõnin

Eerik Potter



küberkaitse (TÜ ja TTÜ ühisõppekava)

-- Sander Arnus

-- Gema Fernández Bascuñana

+ Jens Getreu

+ Kaie Maennel

 

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3