Lõpuaktused 2017
Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond,
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 15.06.2017 2959 vaatamist Humaniora Pidulikud sündmused



Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad 2017

Fotogalerii

Magistriõpe


Ajaloo ja arheoloogia instituut

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Gerro Avarlaid

Laura Koop

Maarja Lainevoog

Heli-Mall Laurits

Karl Paas

Kai Parman

Merja Rumm

Ilmar Tammisto – cum laude

Kristina Varik-Kilm

Ajalugu

Alo Ervin

Jüri Käosaar

Monika Levkin

Mari-Anne Liblik

Gert Pärnamäe

Martin Raat

Jüri Seepter

Elis Tiidu – cum laude

Joonas Vangonen

Infokorraldus

Edith Hermann

Katrin Hänni

Annika Kalda

Katrin Kraani-Klaassen – cum laude

Liis Must

Ellen Strohmann

Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Tony Keller

Olga Kulak

Marek Kukk – cum laude

Katrin Leppik – cum laude

Merju Lomp

Janika Ojamäe – cum laude

Aimi Pikksaar – cum laude

Mikelis Zeibarts

Mihkel Tõnnov

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Ly Kaasik – cum laude

Kaisa Seene – cum laude

Anu Seppa

Keity Soomets

Aljona Suhhomlinova

Leelo Valgma – cum laude

Kerttu-Kadi Vanamb

Filosoofia ja semiootika instituut

Filosoofia

Eveli Neemre

Ada Tamme – cum laude

Raul Veede

Filosoofia ingl k

Andres Calderon Ramos

Jeffrey Daniel Gardner

Tarun Gidwani

Mariann Järvela

Alena Kamenshchikova – cum laude

Wee Keong Alvin Lim

Kyle Steven Martin

Bastiaan Meinders – cum laude

Susan Emily Notess – cum laude

Semen Reshenin – cum laude

Merily Salura – cum laude

Tamaz Tokhadze – cum laude

Yangsen Yu

Semiootika

Yimeng Cui

Jason Mario Dydynski – cum laude

Varvara Esipova

Samantha Herrerías Durán

Dawn Marie Nowlin

María Fernanda Ramírez Madríz

Andrew Kenneth Swafford

Lidong Zhu

Semiootika ja kultuuriteooria

Erik Georg William Kõvamees – cum

laude

Rauno Saidla

Herman Anton Heikinpoika Tamminen –

cum laude

Taavi Tamula

Kultuuriteaduste ja kunstide instituut

Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia

Miikael Jekimov

Hanna Muldma

Tenno Teidearu – cum laude

Kirjandus ja teatriteadus

Sirel Heinloo

Kaisa Ling – cum laude

Märten Rattasepp – cum laude

Marie Reemann – cum laude

Katrina Saar

Joosep Susi – cum laude

Kultuurikorraldus

Aveli Asber

Kristi Erkmann – cum laude

Kätlin Hoop

Heleri Huuse

Elika Kiilo

Marion Leppik

Ave Lääne

Marge Pärnits

Jana Reidla – cum laude

Kirsten Simmo – cum laude

Mari Tammesalu

Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

Joel-Fredi Jõgise

Kati Kama

Sirilin Keskla

Maarja Tamjärv – cum laude

Kunstiõpetuse õpetaja

Janii Malki

Monika Väärt

Maalikunst

Siiri Jüris – cum laude

Kaire Nurk

Martin Urb

Maailma keelte ja kultuuride kolledž

Anglistika

Merli Kirsimäe – cum laude

Agne Kosk – cum laude

Berit Tafenau

Ingvar Veidenberg

Euroopa keeled ja kultuurid

Mari Linder

Tatjana Opikova – cum laude

Hele Priimets – cum laude

Karl Erik Saks

Susanna Soosaar – cum laude

Jekaterina Vansovitš

Germanistika

Marika Peelmann – cum laude

Karol Tšarnetski

Klassikaline filoloogia

Anni Arukask – cum laude

Romanistika

Helina Järs – cum laude

Merit Kuldkepp – cum laude

Hele-Riin Talk

Slavistika

Pavel Babtšenko

Pjotrs Ijevlevs

Tõlkeõpetus

Berit Anspal

Jaana Bichele

Mari Eller – cum laude

Maila Hainsoo

Anna Liisa Kaasla – cum laude

Katrin Karu

Marika Koppel

Kristel Lillemägi

Airi Lohmann-Enge – cum laude

Merje Nõmmik

Mailis Paal

Mirjam Parve – cum laude

Johanna Päädam – cum laude

Egle Pääslane

Heili Saia

Simo Sepp

Külliki Steinberg – cum laude

Elis Sõrmus – cum laude

Lauri Teder

Liia Vihmand

Anna Maria Võsu

Võõrkeeleõpetaja

Sigrit Jermoškin

Silja Kukk

Viktoria Kuznetsova

Katre Kõiv

Elis Rodenau

Anita Rohtla – cum laude

Marlene Timmi

Usuteaduskond

Religiooniuuringud

Toomas Erikson – cum laude

Nazari Goudin

Helen Haas – cum laude

Margit Lail

Paula Mauer

Tanel Meiel – cum laude

Elise Nemliher

Usuteadus

Orenti Kampus

Leevi Lillemäe

Elise Nemliher

Kaire Puumets-Sõber – cum laude

Margus Suvi

Diana Tomingas

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3