Lõpuaktused 2017
Meditsiiniteaduste valdkond

Klipi teostus: UTTV 19.06.2017 6830 vaatamist Medicina Arstiteadus Pidulikud sündmused



Bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe ja magistriõppe lõpetajad

Fotogalerii

Arstiteadus


Maarja  Abner  Triin Allik             Kretel  Allvee    

Kristi Anderson

Elisabet Arge    

Mihkel Arrak     

Anastassia Bagrova        

Oleg Borodatšjov           

Hana Bouras     

Aleksei Dolgov 

Artjom Dugan  

Aileen Eek         

Mari Einberg     

Maria Fomina   

Kristina Grinko 

Kirill Guskov     

Sigurþór Halldórsson     

Brita Harjo         

Ingrid Hein        

Silver Heinsar   

Kadi Helme       

Madis Hurt        

Martin Ilmjärv  

Norman Ilves    

Viktoria Ivanova              

Dagmar Jaup    

Igor Junkin        

Madli-Mai Jõe  

Nils Oskar Jõgi  

Pille-Riin Jõudna             

Luisa-Linda Järvekülg    

Kristi Jürgenstein           

Maria-Liesbeth Kaitsa   

Ksenia Kalatšova             

Kadi Kaljula       

Kadri Kapp         

Joona Aleksi Karkimo    

Kristen Kase      

Karri Kase          

Helena Kasemets           

Hans-Kristjan Kask         

Kristjan Martin Kasterpalu          

Katrin Keerma 

Toomas  Kiis      

Karl Kiisk             

Helena Kisand  

Viktor Knõrko  

Pille Kokk           

Ida Maria Matilda Kokkila           

Silvia Koljal        

Aleksandr Komarov       

Birgit Konist      

Juta Kraav          

Ellu Krikmann   

Marleen Kruusamäe     

Kristiina Kurg    

Lille Kurvits       

Veera Kuzenkova           

Kadri Käver-Lomp          

Alvar Külmäsu  

Anu-Liis  Laar    

Katarina Laas    

Noora Elisa Hannele Lahdentausta         

Liisa Laur            

Anni Leedo       

Sanna Matleena Lehtonen         

Mikko Juhani Lepaus     

Diana Letjutšaja              

Helen Liis – cum laude

Joanna Liivak    

Indrek Linde     

Martin Link        

Eva Luide           

Iina Roosa Maria Lumiaho          

Joel Lumpre      

Enely Lüiste      

Cärolin Metusala            

Maret Moisa     

Hanna Maria Muischnek             

Kaily Murdoja  

Laura Mägi        

Sandra Victoria Nei        

Heleia Nestal Zibo          

Lemmi Olbrei   

Triin Paabo – cum laude

Mari Palm          

Eeva Marianna Palomäki             

Vladislav Panenko          

Kadri Peterson

Liis Pohla            

Triin Pohlak       

Anna Poklonskaja           

Ragne Proomet

Liis Puis

Mati Pulver       

Anna Maria Punab – cum laude

Ella-Anu Puusepp           

Sten Pärnits      

Elise Püttsepp  

Liisa Rahu          

Aleksandra Rautio          

Maali-Liina Remmel – cum laude

Siim Rinken       

Jana Rojak         

Rita Rudõka      

Tommi Ründal 

Jürgen Rünk      

Sirli Saar             

Sakari Olavi Sahlman     

Siret Salben      

Kaisa Leena Selesniemi

Alissa Seljanko – cum laude

Katrina Sepp – cum laude

Liina Sobak        

Anne Sulg          

Veera Sulg-Prokopenko

Grete Sõlg         

Veera Zatsarinnaja         

Nadežda Zmatšinskaja 

Uku-Laur Tali    

Kristi Tamm      

Tõnis Tars          

Taavi Teder       

Tõnis Tein          

Tiina Tikk            

Grete Tillart       

Mari Timmer    

Ekaterina Tolkacheva    

Signe Toom       

Liisi Anette Torop           

Keidy Treier      

Kristjan Trink    

Tanel Tõru         

Ingel Tärk           

Martti Uibu       

Mari Umbleja   

Eliisa Univer      

Johanna Vaimel

Martti Vaske    

Mihhail Vassiljev            

Veniamin Vassiljev         

Anna-Kaisa Veetamm   

Rohit Verma     

Ariane Vilem     

Maria Volkmann             

Eva-Lota Volmer             

Jukka Akseli Vuopala     

Fred Värsi          

Getter Õigus     

Artur Ööpik       

Karina Ülper     

Füsioteraapia

Liina Eljas – cum laude

Aleksandr Golovkov

Kadri Jakoobi – cum laude

Svetlana Jürisson

Hanna Kalajas – cum laude

Priit Kõrve

Hedi Kähär

Liina Laiv

Liina Lattik – cum laude

Jaan Luts

Stanislav Mutsenik

Eva Nigulas – cum laude

Liisi Sepp

Eeva-Liisa Sibul

Eveli Tamm

Hanno Tikkerbär

Taavi Turban

Eda Vallimäe

Ingrid Vanahunt

Piret Viira

Kristina Värinen

Hambaarstiteadus

Roland Ader     

Rita Aedla          

Vladislava Dralneva       

Marija Gromova             

Anastassia Gukova         

Annemai Haak – cum laude

Katrin Kallastu  

Mari-Liis  Kesküla – cum laude

Siim Kirpson     

Mõkola Kondrin              

Eve Külasalu      

Rasmus Laan – cum laude

Julia Mastitskaja             

Mirjam Metslang            

Marika Morozenko        

Liina Pihlakas    

Ave Põld – cum laude

Brit Helen Riisenberg    

Gerli Sirk            

Aleksandra Stepanenko

Ave Tammaru – cum laude

Mariann Tartes

Aleksandr Tsurkan         

Olga  Tšernetskaja         

Johanna Urm    

Kehaline kasvatus ja sport

Karin Irval

Jaak-Heinrich Jagor

Liis Järveoja

Ülari Kais

Kaisa Lüütsepp

Triin Põder

Kustas Põldoja

Karmen Reinpõld

Eilin Sepp

René Sepp

Karl Sutt

Elise Umb

Eno Vahtra

Proviisor

Margarita Barankova

Veera Bobrova

Oksana Kravtšenko

Kristiin Kull

Georg-Marten Lanno

Anett Lilleväli

Jekaterina Maksimovitš

Mall Messimas

Anna Metelitsa

Mattias Moldau

Nadežda Pesonen

Olesja Rešnjak

Maia Salm

Maria Semtsova

Maret Taal

Margit Tensok

Victoria Vdovenkova

Indrek Ventmann

Rahvatervishoid

Birgit Aasmäe

Rõõt Allmaa – cum laude

Kristi Daum – cum laude

Kadi Kallavus

Kadri Loigu

Katri Ottep

Mariheleen Rostok

Sävelin Siida

Liis Sildnik

Gertu Sõerunurk

Tea Tellismäe

Õendusteadus

Veera Dudanova

Janne Kommusaar

Triinu Kurvits

Elina Müürsepp

Marge Porkveli

Maie Türkson

Käthlin Vahtel

Kristiina Virro



 

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3