Lõpuaktused 2017
Loodus- ja täppisteaduste valdkond,
bakalaureusesõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2017 3705 vaatamist Realia et naturalia Pidulikud sündmused



Loodus- ja täppisteaduste valdkonna lõpetajad 2016/2017 õppeaastal

Fotogalerii

Bakalaureuseõpe

Arvutitehnika


Kaarel Adamson

Jüri Gramann

Rain Eric Haamer

Kristo Hõrrak

Martin Johanson

Martin Laidma

Priit Põldmaa

Risto Reinumägi

Heikki Saul

Henri Tamm

Raid Vellerind



Bioloogia

Silja Aruhein

Kai Ilves

Birgit Jullinen

Mart Kiis

Ekaterina Krassohhina

Annika Kumar

Aivar Meldre

Kris Egert Rünkjanen

Nils Joonas Kristjan Saar

Kristjan Satsi

Eneli Simson

Helen Vaaks



Füüsika

Mari-Liis Aru

Rando Avarmaa

Karl Kristjan Kaup

Joosep Kivastik

Lauri Kongas

Martin Liivak

Markus Loide

Mats Mikkor

Valle Morel

Madis Kaspar Nigol

Carl-Thomas Piller

Andres Põldaru - cum laude

Karl Reinkubjas

Andy Reiu

Andres Robam

Anne Serv

Viktoria Sorokina

Sander Suurpere

Yelyzaveta Tokareva

Jan Viilma



Geenitehnoloogia

Hele-Liis Aavasalu

Diana Bahhir

Evgeniy Brik

Toomas Ginter

Laura Kibena

Helen Kiik - cum laude

Kaspar Koolmeister

Eveliis Koppel

Anneli Kuldkepp

Nele Kuusma

Mihkel Kõbin

Anett-Hildegard Laarmann

Aneth Lvovs

Egon Meigas

Merit Müür - cum laude

Kristofer Nõges - cum laude

Ailar Omler

Kristin Paas

Helen Parik

Angela Peeb

Tatjana Punger

Kaisa Põhako

Kristina Põšnograjeva - cum laude

Pauliina Ranne

Hanna Sein

Valeria Sidorenko

Arina Šablinskaja

Ranel Tammela

Kerli Tulva

Anett Michelle Valdner

Rait Vetik



Geograafia

Maria Pauliina Anttila

Merli Ilves

Marko Lauri

Eleri Lepik

Kristjan Erik Loik

Oliver Mettis

Marko Mitt

Helen Ojamäe

Maiken Ristmäe

Justus Sapas

Anu Sihv

Marilin Soe

Merilin Soe

Sten Varatu

Kirsti Vill

Mari-Ann Ütt



Geoloogia

Reelika Helde

Kalle Kiik

Ailar Pokk



Infotehnoloogia

Astrid Maasen-Pärnala

Hillar Petersen

Julia LoginovaRait Ool



Informaatika

Harri Alasi

Vladislav Alenitšev 

Magnar Aruoja 

Anna Bass  - cum laude

Anna Bilmaijer 

Alan Durnev  - cum laude

Cornelia Efros 

Kalle Ever 

Janer Gorohhov

Tanel Joosep 

Janar Jõgi

Tambet Kaal 

Ingrid Kaasik

Kevin Kanarbik 

Madis Kariler 

Kaur Karus 

Tõnis Kristian Koppel 

Vitali Kuzmin 

Hele-Andra Kuulmets  - cum laude

Kristiina Kõiv 

Reio Laabus 

Sixtina Ladva 

Mattias Lass 

Martin Johannes Liba 

Karel Liiv 

Karl Lubja 

Henry Maalinn 

Kaarel Maidre  - cum laude

Marvin Maran 

Jens-Stefan Mikson 

Marti Mutso 

Sten Mõtus 

Mart Mägi 

Rebeka Mändar  - cum laude

Argo Mändla 

Joanna Niklus 

Tõnis Ojandu

Mari-Liis Oruste 

Marek Pagel 

Priit Paluoja 

Rauno Paluvee 

Elina Pankrašin 

Kaspar Papli 

Martin Peedosk  - cum laude

Janno Peterson 

Herko Pirk 

Margus Pollmann 

Risto Pärnapuu 

Krisseliine Pärt 

Kauri Raba 

Hans Raukas 

Juhan-Rasmus Risti

Kadi Rõmmel 

Harri Saar

Rasmus Saks  - cum laude

Ingrid Sarap 

Sander Sats 

Rio Schults 

Märt Sessman 

Mart Simisker 

Sten Sootla   - cum laude

Tuule Sõber   - cum laude

Kaarel Sõrmus 

Kirsti Tagam 

Helena Talimaa  - cum laude

Al William Tammsaar 

Joosep Tenn 

Karl-Mattias Tepp - cum laude

Jaan Teppo 

Kaarel Tinn 

Leonid Tolli 

Karl-Martin Uiga 

Heidi Urmet 

Rain Vagel 

Karl Valliste 

Alo Vals 

Silver Vapper 

Tenno Veber 

Mari Liis Velner  - cum laude

Leiger Virro 

Ivo Voika 

Sander Vunk 

Sander-Sebastian Värv 



Keemia

Kertu Hernits

Mari Kass - cum laude

Ruti Kirikmäe

Helmi Ulrika Kirm

Kaarel Kisand

Kristina Kundla

Karl Rene Kõlvart  - cum laude

Jonas Mart Linge

Karl Normak - cum laude

Rait Palla

Eleriin Peterson

Hegne Pupart

Krete Saak - cum laude

Janely Sojone

Anna Zadorožnaja

Mikk Teelahk

Tuule Treiberg

Ott Olaf Trink

Alla Troska



Keskkonnatehnoloogia

Mihkel Kaljuvee

Marika Kiin

Hans Leis

Liisa Lõhmus

Hanna Vahter



Matemaatika

Reemet Ammer

Rauno Jõgi

Johanna Adele Järvsoo

Aljona Koliberskaja

Alvin Lepik

Kristiina Mähar

Jürgen Rannap

Märt Riiner

Triin Taveter - cum laude

Elery Teor

Reelika Tõnisson

Margaret Viitung

Anett Vähi



Matemaatiline statistika

Merili Aaspalu

Markus Ellisaar

Kristi Ernits - cum laude

Pirge Kaasik

Kaisa Komp

Sören Mirski- cum laude

Perttu Narvik

Hele-Liis Peedosk

Johannes Puusepp

Hanna-Liisa Soll

Kätrin Suvi

Pille-Riin Vare



Materjaliteadus

Raido Enn

Jaagup Lember

Märt-Erik Martens

Markus Otsus

Indrek Saar - cum laude

Rauno Sedrik

Patrick Teppor - cum laude

Mikk Mihkel Vaabel



Ökoloogia ning elustiku kaitse

Hanna Kaarin Hermlin

Elina Karro

Piia-Liisa Koll

Märt Kose

Urmas Lanto

Liis Rebase

Riin Viigipuu



Rakenduskõrgharidusõpe

Keskkonnakorraldus ja planeerimine


Keidi Tamm

 

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3