Lõpuaktused 2017
Humanitaarteaduste ja kunstide instituut,
bakalaureusesõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2017 3560 vaatamist Humaniora Pidulikud sündmused



Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad 2017

Fotogalerii


Bakalaureuseõpe

Ajaloo ja arheoloogia instituut


Ajalugu

Elsbeth Hanna Aarsalu – cum laude

Rasmus Erm

Liisi Hint – cum laude

Sigrid Holter

Oliver Hoole

Karj Jaago

Triinu jaansen

Merili Juhkason

Jürgo Järving

Mana Kaasik

Hell Kais

Keili Kase

Eero Kruusmaa

Nele Küüts

Edgar Laksa

Tiit Liblik

Taavi Linnus

Karolin Luik

Kristel Markus

Maarja Mets

Maria Moor

Marilyn Mägi

Henry Narits

Kaarel Nõmmela

Martin Oja

Liisi Ploom

Sander Priivits

Dajana Raab

Anu Rae

Jens Raevald – cum laude

Mirjam Remma

Rivo Savioja

Argo Selin

Johanna Maarja Tiik – cum laude

Tuuli Tolmov

Mihkel Truman

Greete Tukk

Kertu Täht

Eimar Tärk

Madle Uibo

Germo Valgenberg

Imre Valk

Jaak Veske

Maris Veski

Kelly Viks

Maarja Vilumets

Ainar Õunpuu

Hanna-Grete Äkke

Paula Üleoja



Eesti ja üldkeeleteaduse instituut

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Andra Annuka

Martin Beek

Inna Hango

Airika Harrik – cum laude

Polina Ivankova

Katriin Jõevee

Taavet Kase

Johanna Kiik – cum laude

Laura Kivijärv

Kaidi Kolsar

Natalja Lapteva

Aleksandra Lašina

Ave Lausing

Mari-Ann Loosaar

Kristina Maloštan

Merilyn Muru

Merit Müller – cum laude

Jekaterina Petuhhova

Anna Sedneva

Jelena Solajeva

Ayax Rolando Solis Solis

Käbi Suvi

Jano Zõbin

Toni Tombak

Tanel Visnap

Alan Vladimirov



Filosoofia ja semiootika instituut

Filosoofia

Erik Jürmann

Mirt Kruusmaa – cum laude

Juta Kruusmäe

Mari Krumm

Kevin Sebastian Saaremäe

Silver Sepp

Signe Soosaar



Semiootika ja kultuuriteeoria



Patrik Helm

Elo Tuule Järv – cum laude

Tiina Lall

Ivar Leemet

Hendrik Metspalu

Maris Mägi

Riigo Neeme

Martin Teder



Kultuuriteaduste ja kunstide instituut

Kirjandus ja kultuuriteadused

Kristel Anja-Palm

Alex Feldmann

Sandra Jürgenson

Erika Anna Kaldvee

Kristel Kevvai

Karina Kirisberg

Hegely Klaus

Pauliina Kolde

Elli Kõiv

Triinu-Lii Lepp

Aleksander Eric Limit

Alice Lokk

Liina Ludvig

Madis Lundre

Helina Lusti

Marie-Katharine Maksim

Annabel Martin

Maris Mägi

Kärt Olli

Greta Maria Polluks

Kadi Raal

Heleri Raudsep

Iris Solnik

Regina Sulu

Laura Tamsalu

Janika Vaht

Eva Võru



Kirjandus ja rahvaluule

Jaan Kolk



Maalikunst

Egon Erkmann

Anna Lumijõe

Anastasia Lvova

Paap Nõmm

Jane Tiidelepp



Maailma keelte ja kultuuride kolledž

Inglise keel ja kirjandus

Kaire Aas

Bret Baussova

Triin Brenner

Katrin Hellat – cum laude

Mirjam Kaasik-Aaslav

Jana Kalk

Triin Kallip

Kristiina Kams

Gregory Klas

Rain Kohv

Kaie Kärssin

Kristel Laikask

Ülle Lepp

Loore Lifländer

Hendrik Lõpp

Maris Marko

Berit Metsatalu

Silja Olesk

Joonas Orav

Ingrid Otsa

Kenneth Ottas

Kristina Prükk

Kristi Rapper

Catlyn Resto

Regina Roostik

Triinu Sepp

Karol Säär

Martin Žvirblis

Kristo Tamm

Karina Telling

Sandra Tulk

Petra Tänav

Rea Uudeküll

Silja Veddel

Katrin Võsa

Rene Õunapuu



Romanistika

Eeva Aleksejev

Mari-Liis Belials

Roland Bugai

Tiina Georg – cum laude

Maili Koorep

Helina Kraus

Arnis Käsper

Helen-Kristin Linros

Marleen Moor

Madli Raig

Katrina Rappu

Karin Redi

Sandra Tarjus

Merit Uusna



Saksa keel ja kirjandus

Markus Aas

Sandra Baum

Gerty-Liis Mandri

Mihkel Pisa

Janne Rechlin

Reene Sammpere

Kristen Ukanis

Randon Värsi – cum laude

Brait Õispuu



Skandinaavia keeled ja kultuurid

Getter Kallastu

Johanna Kalle

Aljona Lindsalu

Kadi-Maarija Maripuu

Astrid Mägi

Jekaterina Ossipova

Anna Pettri

Liisi Rohtsalu



Vene ja slaavi filoloogia

Jekaterina Aleksejeva

Sergey Kim – cum laude

Viktoria Kudrenko

Varvara Kuritsina

Kristiina Matt

Aleksandra Popova

Olga Skaistkalne

Elizaveta Starkova

Anton Zemel – cum laude



Usuteaduskond

Usuteadus

Tiit Arge – cum laude

Martin Kala

Rita-Anette Kohava

Kelli Põldsalu

Anett Schneider



 

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3