Lõpuaktused 2017
Õigusteaduskond,
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 20.06.2017 4214 vaatamist Socialia Õigusteadus Pidulikud sündmused



Õigusteaduskonna magsitriõppe lõpetajad

Fotogalerii


Õigusteadus                     

Agnes   Aadel   

Anneli   Adamson           

Gerli      Alavere

Kristiina-Marita Alliksoo

Gina      Alver    

Kätlin    Aren     

Berit      Asuküla

Asko      Ausmees            

Jevgeni Belavin

Cornelia               Bormann            

Karl Erik               Esko       cum laude

Rety      Estorn  

Michelle-Suzanne-Cassandra     Hansson             

Epp        Hargi    

Maarja Hein     

Eerik      Heldna

Heli        Hirsik    

Katerin Hovi      

Karin     Idnurm

Inga       Järvekülg             cum laude

Jaanika Jürimäe

Laura-Maria       Kadaksoo           

Kaidi      Kahu    

Karin     Kaimer

Kadi-Kaisa           Kaljuveer           

Karin     Kalm     

Birje      Kalmus

Triinu    Karolin 

Kadri     Kasepalu             cum laude

Helina   Kasvandik          

Raili        Kaul      

Kairi       Kilgi       

Ursula   Kimmel

Annika  Kiss       

Ken        Kiudorf

Carel     Kivimaa

Triin       Kivipõld               

Kalle      Klooster              

Kaspar  Kolk      

Grete    Kopso  

Madis   Kotsar  

Iris          Kumari

Liis          Kägo     

Kairit     Kährik  

Helena Lepper

Kaspar  Lepper

Kristen Leppik 

Albert   Linntam               cum laude

Kerli       Lubja    

Maris    Luha     

Mari      Luuk     

Margot Maksing               cum laude

Erkki Sven           Margna

Marit     Martens             

Oleg      Matvejev           

Kristina Meus   

Anna     Moskalenko      

Maarja Mäe     

Käti        Mägi      cum laude

Marta   Mägi     

Nele      Nahkur

Berit      Neumann          

Nele      Nisu      

Hele Hannah     Noormaa            

Martin  Normann           

Kristjan Nõmmik             

Edward Otsa     

Janne-Liisa         Ottis     

Alan       Paas     

Getter  Paberits              

Margot Pasovs 

Katre     Peri       

Ketlin    Peterson            

Kadi       Pihlak   

Liis          Piilberg cum laude

Malle    Piirsoo 

Reet      Pramann            

Kertu    Priimägi               

Evelin    Prunt   

Carl Erik               Puskar 

Piret      Põld      

Karmen Pähkla 

Stiina     Püvi      

Carrie-Chrys      Raiend 

Heleri    Randma              

Henri     Ratnik  

Anna Trine          Raudsepp           cum laude

Stina      Raudsepp          

Kadri     Reidla  

Inge       Reiman

Kristiina               Reinfeldt            

Merili    Riga      

Janek    Riives   

Liis          Roben 

Erko-Andreas    Roosik  

Olgert   Rõõm   

Kaili        Rätsepp              

Kaia       Saar      

Triinu    Saar      

Ulla        Saar      

Marion Saarna 

Juho      Salus    

Kadi       Saviir    

Agnes   Savik    

Kätlin Helena     Sehver  cum laude

Kaido    Sikka    

Liis Getter          Silberg 

Eliisa      Sommer             

Anastassija         Stukolkina          

Karl Urmas         Sule      

Vladimir               Svet      

Marjana              Šestel   

Kristina Zorin     cum laude

Kätlin    Taimsaar             

Teele    Talk       

Christopher       Tammet              

Rene     Tampel

Ann       Tarkin  

Nele      Teelahk

Robin    Teever

Tauri      Tigasson             

Robert  Tiis        

Carolin  Toomingas          cum laude

Andraš Tšitškan               cum laude

Jana       Tudelep              

Erika      Tuvike 

Helen    Tõnise 

Kadi-Ell Tähiste cum laude

Karin     Täär      

Silvia      Urgas    cum laude

Valter   Vaha    

Jaan-Aaron        Vahlberg            

Liis          Vainola

Tais        Vakrõõm            

Mait      Valberg

Aldo      Vassar 

Sofia      Vender

Maiki     Virks     

Karin     Visnapuu            

Mari      Vunk    

Maris    Vutt    

Infotehnoloogiaõigus   

Astrid Asi           

Nino Gabrielashvili         

Ilya Ilin 

Liina Karlson     

Mykhailo Kiktenko         

Carel Kivimaa   

Lidiia Levitska   

Sofiya Malanchuk           

Nino Mishidze 

Tetiana Musiienko         

Irmen Noormaa              

Adesola Olubunmi Olasoji           

Alina Palishchuk              

Carrie-Chrys Raiend       

Oleh Salyuk       

Raminta Šulskute           

Anuar Zhuman 

Julija Terjuhana

Kairi Tuulmägi – cum laude        

 

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3