Hiljuti lisatud

Lõpuaktused 2017
Rektori vastuvõtt cum laude lõpetanutele botaanikaaias

Fotogalerii
Cum laude lõpetajaid on kokku 282
            humanitaarteaduste ja kunstide valdkond – 76        
            sotsiaalteaduste valdkond –  92        
            meditsiiniteaduste valdkond – 22     
            loodus- ja täppisteaduste valdkond – 92

 (Võrdluseks: 2005 – 74 cum laude lõpetajat, 2006 – 56, 2007 – 109, 2008 – l50,
2009 – 163, 2010 – 145, 2011 – 155, 2012 – 200, 2013 – 217, 2014 – 264,
2015 – 233, 2016 – 262)


Humanitaarteaduste ja kunstide valdkond

Rakenduskõrgharidusõpe

teatrikunst
+ Helena Kesonen
Liisu Krass
Getter Meresmaa
Ringo Ramul

pärimusmuusika
-- Sänni Noormets
-- Ulvi Võsa

rahvuslik metallitöö
+ Indrek Ikkonen
+ Anna-Maria Kaseoja

BA

usuteadus
+ Tiit Arge

ajalugu
Elsbeth Hanna Aarsalu
Liisi Hint
+ Jens Raevald
Johanna Maarja Tiik

eesti ja soome-ugri keeleteadus
+ Airika Harrik
Johanna Kiik
Merit Müller

inglise keel ja kirjandus
+ Katrin Hellat

saksa keel ja kirjandus
+ Randon Värsi

vene ja slaavi filoloogia
-- Sergey Kim
-- Anton Zemel

romanistika
+ Tiina Georg

filosoofia
+ Mirt Kruusmaa

semiootika ja kultuuriteooria
+ Elo Tuule Järv

MA

usuteadus
Kaire Puumets-Sõber

religiooniuuringud
+ Toomas Erikson
-- Helen Haas
+ Tanel Meiel

ajalugu
+ Elis Tiidu

ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
Ilmar Tammisto

eesti ja soome-ugri keeleteadus
Marek Kukk
+ Katrin Leppik
+ Janika Ojamäe
Aimi Pikksaar

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
-- Ly Kaasik
-- Kaisa Seene
Leelo Valgma

kirjandus- ja teatriteadus
+ Kaisa Ling
+ Märten Rattasepp
+ Marie Reemann
Joosep Susi

etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia
+ Tenno Teidearu

anglistika
+ Merli Kirsimäe
Agne Kosk

germanistika
+ Marika Peekmann

romanistika
+ Helina Järs
+ Merit Kuldkepp

tõlkeõpetus
+ Mari Eller
+ Airi Lohmann-Enge
+ Anna Liisa Kaasla
+ Mirjam Parve
+ Johanna Päädam
+ Külliki Steinberg
+ Elis Sõrmus

võõrkeeleõpetaja
+ Anita Rohtla

Euroopa keeled ja kultuurid
+ Tatjana Opikova
+ Hele Priimets
+ Susanna Soosaar

klassikaline filoloogia
+ Anni Arukask

semiootika
+ Jason Mario Dydynski
semiootika ja kultuuriteooria
-- Erik Georg William Kõvamees
Herman Anton Heikinpoika Tamminen

filosoofia
+ Ada Tamme

filosoofia (ingl. k)
Alena Kamenshchikova
+ Bastiaan Meinders
-- Susan Emily Notess
-- Semen Reshenin
+ Merily Salura
-- Tamaz Tokhadze

infokorraldus
-- Katrin Kraani-Klaassen

kultuurikorraldus
+ Kristi Erkmann
-- Jana Reidla
Kirsten Simmo

maalikunst
+ Siiri Jüris

kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja
+ Maarja Tamjärv

pärandtehnoloogia
Astri Kaljus

muusika ja filmikunsti helitehnoloogiad (TÜ ja EMTA ühisõppekava)
+ Jorge Martinez Rivera





Sotsiaalteaduste valdkond

rakenduskõrgharidusõpe

infokorraldus
+ Endla Metsaru

sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus
Janeli Virnas

ettevõtlus ja projektijuhtimine  
+ Diana Poudel

turismi- ja hotelliettevõtlus
+ Janne Kaarneem
+ Helena Pertens

BA

õigusteadus
Dmitri Koroljov

majandusteadus
Lolita Bagojan
+ Kelli Kukk
Ina Marina Mononen
+ Marili Vihman

ettevõttemajandus
-- Iryna Krepchuk

psühholoogia
+ Kadi Lang
Sille-Liis Männik
+ Lilian Tennisberg
+ Kadi Vaher

eripedagoogika
+ Anneli Sandre

ajakirjandus ja kommunikatsioon
+ Heleri All
+ Greta Külvet
+ Liisi Maria Muuli
+ Kristel Ress

riigiteadused
+ Elina Libek


koolieelse lasteasutuse õpetaja
+ Kristin Pae

MA

õigusteadus
Karl Erik Esko
Inga Järvekülg
+ Kadri Kasepalu
+ Albert Linntam
-- Margot Maksing
+ Käti Mägi
Liis Piilberg
Anna Trine Raudsepp
Kätlin Helena Sehver
+ Kristina Zorin
Carolin Toomingas
+ Andraš Tšitškan
Kadi-Ell Tähiste
+ Silvia Urgas

infotehnoloogiaõigus
+ Kairi Tuulmägi

majandusteadus
-- Gerli Toomela

matemaatiline majandusteadus
+ Ana Burduli
Laura Helena Kivi

ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine
+ Liina Liivat
Mari-Ann Meigo
-- Annika Oja

strateegiline juhtimine
+ Andrus Kimber
Kairi Kurisoo
Mari Krass
+ Rene Poljakov

ärijuhtimine
Merle Salmistu

psühholoogia
+ Liis Arras
+ Kadri Arumäe
+ Kirti-Ly Jaanson
+ Liis Kask
Piibe Pullerits
Kärol Soidla

ajakirjandus 
Madis Järvekülg
+ Greete Palmiste

kommunikatsioonijuhtimine
+ Annika Altmäe
+ Leene Korp
+ Kaija Pook

info- ja teadmusjuhtimine
+ Liis Ojokas

rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud
+ Māra Braslava
+ Aleksandra Khokhlova
+ Hannah Schaper

Läänemere regiooni uuringud
Radityo Dharmaputra
-- Julie Anne Hersh
Bradley James Jardine

Euroopa Liidu – Venemaa uuringud
Heidi Ann Erbsen
Bojana Zoric

Euroopa õpingud
-- Liisi Vahtramäe

demokraatia ja valitsemine
+ Andrii Nekoliak
-- Adrian Nikolov

sotsioloogia
+ Virve Kass
+ Eleri Lillemäe
+ Silver Sillak
+ Diana Veeret

sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika
+ Kai Jürmann
Viktoria Kotsjuba
+ Regita Saksing
+ Marion Soostar
+ Felika Tuul


hariduskorraldus
Sandra Fomotškin
+ Marge Hein
+ Katrin Nurm
+ Marili Rõõm

eripedagoogika ja logopeedia
Julia Gorjunov
+ Merje Viigand

kasvatusteadused
+Minni Aia
+ Katri Kütt

põhikooli mitme aine õpetaja
+ Kristiina Musto

teenuste disain ja juhtimine
Kätlin Keinast
Annika Liivamägi
+ Urve Sellenberg

Meditsiiniteaduste valdkond

BA

füsioteraapia
+ Helina Kalda
+ Kristiina Ojamäe
+ Merily Puusta
-- Tiina Trukits

MA

rahvatervishoid
+ Rõõt Allmaa
Kristi Daum

füsioteraapia
+ Liina Eljas
-- Kadri Jakoobi
Hanna Kalajas
+ Liina Lattik
+ Eva Nigulas

bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe

arstiteadus
+ Helen Liis
+ Triin Paabo
Anna Maria Punab
+ Maali-Liina Remmel
+ Alissa Seljanko
+ Katrina Sepp
    
      hambaarstiteadus

      -- Annemai Haak
      Mari-Liis Kesküla
-- Rasmus Laan
+ Ave Põld
+ Ave Tammearu

Loodus- ja täppisteaduste valdkond

BA

geenitehnoloogia
+ Helen Kiik
+ Merit Müür
Kristofer Nõges
-- Kristina Põšnograjeva

füüsika
+ Andres Põldaru

keemia
+ Mari Kass
+ Karl Rene Kõlvart
+ Karl Normak
Krete Saak

materjaliteadus
+ Indrek Saar
+ Patrick Teppor

informaatika
Anna Bass
+ Alan Durnev
Kairi Hennoch
+ Hele-Andra Kuulmets
+ Kaarel Maidre
+ Rebeka Mändar
Gea Pajula
+ Martin Peedosk
+ Vootele Rõtov
Rasmus Saks
Sten Sootla
-- Tuule Sõber
+ Helena Talimaa
+ Karl-Mattias Tepp
-- Mari Liis Velner

matemaatika
+ Triin Taveter 

matemaatiline statistika
+ Kristi Ernits
-- Sören Mirski

MA

bioloogia
+ Maarja Poska
+ Elisabeth Prangel
+ Liis Rüütel

geograafia
+ Kristin Kesküla
+ Piia Kirsimäe
+ Taavi Rebane
+ Liina Tamm

geenitehnoloogia
+ Erki Aun
+ Sirli Luup
Freddy Lättekivi
+ Ustina Põnova

biomeditsiin
-- Julija Bolšakova
+ Elin Madli Peets
+ Mikk Tooming

biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika
Kaspar Eigi
-- Talvi Pihl
Silver Savi
Kätlin Tiigi

geoloogia
+ Triinu Jairus
+ Viljar Jürna
+ Kaidi Sarv

gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja
-- Uko Viisut


füüsika
Karl Ehatäht
+ Kristjan Eimre
Rene Voog

keemia
+ Joana Jõgela
Piia Ereth Kasatkin
-- Elmo Libek
+ Livia Matt
+ Eliise Tammekivi

keskkonnatehnoloogia
+ Rauno Lust
-- Eeva Vahtramäe
+ Lii Vammus

materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas (TÜ ja TTÜ ühisõppekava)
Denisa Dosenovicova
Freddy Kukk
-- Le Liu
+ Ali Saffar Shamshirgar
Serkan Sener
Iryna Yakobiuk

arvutitehnika
Ülari Lees

arvutitehnika ja robootika
Ozan Bilici
-- Ikechukwu Chinoso Ofodile
-- Martin Põder
+ Hendrik Türk

rakenduslik mõõteteadus
Mari Loot

informaatika
+ Anastasia Bolotnikova
+ Anti Ingel
Annabell Kuldmaa
-- Aqeel Labash
+ Sander Soo
+ Ragnar Vent

matemaatika
-- Ksenia Niglas

matemaatika ja informaatika õpetaja
+ Merlin Joa
+ Kairi Nurk
+ Nele Rosenberg

tarkvaratehnika
+ Priit Danelson
+ Andreas Ellervee
Arne Lapõnin
Eerik Potter

küberkaitse (TÜ ja TTÜ ühisõppekava)
-- Sander Arnus
-- Gema Fernández Bascuñana
+ Jens Getreu
+ Kaie Maennel
 
26.06.2017 323 vaatamist Pidulikud sündmused

Lõpuaktused 2017
Haridusteaduste instituut
Psühholoogia instituut
Ühiskonnateaduste instituut
magistriõpe

Magistriõppe lõpetajad 2017
Fotogalerii
Haridusteaduste instituut
Eripedagoogika ja logopeedia
Janeli Auksmaa
Galina Gololobova
Julia Gorjunov – cum laude
Moonika Haili
Liisi Hein
Reet Horn
Kreete Jakobson
Mari Kabel
Marju Lahtein
Anastassia Leljavina
Laine Lilleoja
Susanna Limit
Siiri Lohu
Eda Muts
Jette Numa
Alina Pill
Triinu Pirk
Yogita Sharma
Merje Viigand – cum laude
Marin Väinsalu
 
Hariduskorraldus
Merle Aasna
Helen Bork
Reeli Engelbrecht
Keit Fomotškin
Sandra Fomotškin – cum laude
Kadri Haavandi
Marge Hein – cum laude
Ruth Jaansalu
Kati Kirsipuu
Raili Kont-Kontson
Pavel Kuznetsov
Merli Lepp
Triin Lõbu
Marju Männiksaar
Pille Nagel
Katrin Nurm – cum laude
Etlin Ormak
Külliki Otsa
Mairi Põrk
Marili Rõõm – cum laude
Riina Stahl
Merit Udusalu
Lilian Voog
 
Kasvatusteadused
Minni Aia – cum laude
Katri Kütt – cum laude
Egle-Diana Keldt
Kati Kirikal
Indrek Lillemägi
Maarja Masing
Keiu Org
Margit Rebane Züger
Reemet Ruuben
Mari Tikerpuu
Marge Vaikjärv
Karin Viljus
 
Koolieelse lasteasutuse pedagoog
Marge Altin
Karoliina Ansi
Elina Jõgi
Eve Jürgenson
Triinu Kajak
Anneli Piibar
Marge Põdra
Hiie Päri
Elina Sætre
Britta Sims
Marian Vares
Elina Vihtol
Kristiina Volt
 
Põhikooli mitme aine õpetaja
Christine Kattai
Kristiina Musto – cum laude
Gady Pähklemäe
Merili Raudmäe
Margot Sepp
Karin Vimberg

Klassiõpetaja
Kristel Kaun
Helen Kikas
Olga Kitsing
Juta Koks
Kaisa Kraudok
Kätlin Kuusk
Kristel Liivak
Karina Mihkelson
Kärt Pedoksaar
Ene Punger
Lily Šanin
Marit Sepp
Kirli Suve
Maarja Tamra
Monika Tasa
Sandra Tikk
Mari Timmi
Birgit Usin

Ühiskonnateaduste instituut
Ajakirjandus

Madis Järvekülg  cum laude
Greete Palmiste  cum laude
Kadri Külaots
Merit Maarits
Priit Pokk
Geidi Raud
Kristi Sarap
Triin Ärm

Info- ja teadmusjuhtimine
Liis Ojokas  cum laude
Kristiina Aasna
Kristel-Maria Kadajane
Ülle Kangur
Liina Land
Kalev Müür
Liis Saar
Ehtel Tuisk

Kommunikatsioonijuhtimine
Annika Altmäe  cum laude
Leene Korp  cum laude
Kaija Pook  cum laude
Ave Aun
Ave Eerma
Karel Hanni
Signe Kadak
Moonika Lipping
Silver Meikar
Johannes Merilai
Toomas Nigola
Marilin Noorem
Martin Noorkõiv
Martin Peet
Veronika Põllu
Riinu Raasuke
Elina Roosi
Britta Sepp
Kauri Sinkevicius
Stella Täht
Viljam Viljasoo
Aage Õunap

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika
Kai Jürmann  cum laude
Viktoria Kotsjuba  cum laude
Regita Saksing  cum laude
Marion Soostar  cum laude
Felika Tuul  cum laude
Kristi Asser
Simone Epro
Helen Hein
Anneli Jukk
Gvido Kubulnieks
Maarika Masikas
Kadri-Ann Mänd
Kairi Nool
Marje Reimund
Triinu Riis
Mihkel Tõkke
Aira Udras

Sotsioloogia
Virve Kass  cum laude
Eleri Lillemäe  cum laude
Silver Sillak  cum laude
Diana Veeret  cum laude
Andres Kukk
Nele Nutt
Margot Paali

Psühholoogia instituut
Liis Arras – cum laude
Kadri Arumäe – cum laude
Ele Enn
Kirti-Ly Jaanson – cum laude
Siim Jakobsoo
Külli Joasaar
Merike Kalda
Liis Kask – cum laude
Tatiana Kovaleva
Triin Metshein
Inna Narro
Indrek Oinus
Monika Palu-Laeks
Triin Peitel
Lisanna Pertens
Piibe Pullerits – cum laude
Kadri Raag
Külliki Rannu
Andres Riimets
Gertrud Saetalu
Elis Sarapuu
Kärol Soidla – cum laude
Kristina Sorge
Hedvig Sultson
Hõbe Treufeldt
Markus Valge
Sandra Vetik
Laura Viljasto
Sandra Volmer
Johannes Vähi

 

22.06.2017 1632 vaatamist Socialia Pidulikud sündmused