Lõpuaktused 2017
Loodus- ja täppisteaduste valdkond,
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 21.06.2017 12073 vaatamist Realia et naturalia Pidulikud sündmused



Magistriõpe

Fotogalerii

Arvutitehnika


Nele Andresen  

Hannes Haljaste  

Antti Jaaniste  

Ülari Lees - cum laude

Ahti Saar  

Mauno Tamm  

Rauno Tamm  

Jaan Viru  



Arvutitehnika ja robootika

Abdulazeez Olaseni Atanda  

Egils Avots  

Ozan Bilici - cum laude

Hendrik Ehrpais  

Iaroslav Iakubivskyi  

Jürgen Lorenz  

Ikechukwu Chinonso Ofodile - cum laude

Vadym Ponomarov  

Martin Põder - cum laude

Aygul Salahli  

Hendrik Türk - cum laude



Bioloogia

Krõõt Arbo  

Triin Kaasiku  

Magda Karakai  

Kätlin Kurg  

Kadi Kutser  

Grete-Katariine Kuum  

Riin Olvet  

Sandra Poks  

Maarja Poska - cum laude

Elisabeth Prangel - cum laude

Linda Puusalu  

Liis Rüütel - cum laude

Kaari Susi  

Hans Vellama  



Biomeditsiin

Ave Auser  

Julija Bolšakova  - cum laude

Mattis Jaama  

Kairi Koppel  

Tuuliki Koppel  

Regina Maruste  

Liis Mägi  

Elin Madli Peets  - cum laude

Mikk Tooming  - cum laude



Biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika

Alvar Aasna

Kaspar Eigi - cum laude

Kätlin Tiigi - cum laude

Mart Adler

Rait Käpp

Silver Savi - cum laude

Talvi Pihl - cum laude

Viktor Tälli



Finants- ja kindlustusmatemaatika

Julius Pau

Edwart Ždanovitš



Finantsmatemaatika

Dominic Isaac Andoh

Kseniia Guskova

Ibraheem Olanrewaju Ola-Adua

Aytan Osmanzade

Reyna Maria Perez Tiscareño

Nare Torosyan



Füüsika

Karl Ehatäht - cum laude

Kristjan Eimre - cum laude

Varmo Ernits  

Siim Heinsalu  

Kaarel Kaldvee  

Paap Koemets  

Kristian Kuppart  

Riho Raabe  

Mattias Rennel  

Agnes Vask  

Rene Voog - cum laude



Geenitehnoloogia

Koit Aasumets  

Erki Aun - cum laude

Victor Blokhin  

Aivi Kaljuvee  

Anet Kivihall  

Erkki Kull  

Sirli Luup - cum laude

Freddy Lättekivi - cum laude

Birgit Marjak  

Ingrem Metsik  

Kerly Niinep  

Vlad-Julian Piljukov  

Ustina Põnova - cum laude

Kaur Pääbo  

Kristiina Raja  

Kaspar Reier  

Kadri Seppa  

Ants Tamme  

Lehte Türk  



Geograafia

Ainar Härm

Gettel Sink

Holger Ehrlich

Kaisa Jette Särekanno

Ken Böckler

Kristin Kesküla - cum laude

Liina Tamm - cum laude

Merily Lakson

Piia Kirsimäe - cum laude

Rauno Aljas

Siiri Rist

Taavi Rebane - cum laude



Geoloogia

Triinu Jairus - cum laude

Viljar Jürna - cum laude

Kaarel Lumiste  

Kaidi Sarv - cum laude



Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

Anastassia Makarova

Erkki Tempel

Kristjan Mahla

Malle Lepp

Uko Viisut - cum laude

Terje Põvvat

Kersti Sikk



Informaatika

Kairi Hennoch

Raigo Kodasmaa

Suela Kodra

Siim-Toomas Marran

Gea Pajula  - cum laude

Cesar Pereida Garcia

Vootele Rõtov

Joosep Rõõmusaare

Sander Soo  - cum laude

Andres Traumann

Ragnar Vent  - cum laude



Informaatika

Anastasia Bolotnikova  - cum laude

Asmar Hasanova 

Anti Ingel  - cum laude

Zurabi Isakadze 

Annabell Kuldmaa  - cum laude

Aqeel Labash  - cum laude

Markus Lippus 

Robert Roosalu 

Andrii Rozumnyi 

Annett Saarik 

Olha Shepelenko 

Sergii Shepelenko 

Vitalii Zakharov 

Sander Tiganik 

Elizaveta Yankovskaya 



Keemia

Liisa Eero  

Joana Jõgela - cum laude

Rait Kanarbik  

Karl Karu  

Piia Ereth Kasatkin - cum laude

Siim Laanesoo  

Elmo Libek - cum laude


Madis Lüsi  

Livia Matt - cum laude

Kaspar Metsar  

Gunnar Printsmann  

Sander Ratso  

Laur Kristjan Salvan  

Simona Selberg  

Eliise Tammekivi - cum laude



Keskkonnatehnoloogia

Kert Keller  

Rauno Lust - cum laude

Mario Mutli  

Jürgen Sarjas  

Helena Semm  

Eeva Vahtramäe - cum laude

Lii Vammus - cum laude



Küberkaitse

Christian Ponti

Christian Tschida

Dineta Mahno

Gvantsa Grigolia

Jens Getreu - cum laude

Kaspar Prei

Mohit Kinger

Priit Lahesoo

Terézia Mézešová

Vsevolod Djagilev

Wael Mohamed Fathi Ahmed Abuseada

Ahmed Nafies Okasha Mohamed

Allar Vallaots

Bolaji Ayoola Ladokun

Chengxiang Wang

Christopher David Raastad

Danielle Melissa Morgan

Deivis Treier

Gema Fernández Bascuñana - cum laude

Guillaume Brodar

Iryna Bondar

Kaie Maennel - cum laude

Katrin Kukk

Kristjan Oja

Martin Jõgi

Mobolarinwa Taofeek Balogun

Neslisah Celik

Safak Tarazan

Sander Arnus - cum laude

Seifollah Akbari

Sophio Sakhokia

Stefanos Pappas

Zaghum Wahab Awan



Matemaatika

Ksenia Niglas - cum laude

Leesi Peedumäe



Matemaatika- ja informaatikaõpetaja

Merlin Joa  - cum laude

Liis Mardi

Johannes Must

Kairi Nurk  - cum laude

Leesi Peedumäe

Nele Rosenberg  - cum laude

Kristina ŠŠabunova

Airika Veinjärv  



Matemaatiline statistika

Gertis Aru

Hanna Läänemets

Carmen Taimre



Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas

Hosein Afshari



Materjaliteadus

Elyne Aaviksoo  

Mati Kook  

Kadi-Anne Küppar  

Martin Neitsov  

Mart Salumäe  

Helina Seemen  

Karl Kalev Türk  



Rakenduslik mõõteteadus

Mari Loot - cum laude



Tarkvaratehnika

Ahmed Mohamed Said Mahmoud Abdelhady

Ali Belakehal

Allar Soo

Andreas Ellervee - cum laude

Andrei Proskurin

Anton Yeshchenko

Arne Lapõnin - cum laude

Daniil Kutsyna

Dmytro Chasovskyi

Eerik Muuli

Eerik Potter - cum laude

Etibar Hasanov

Fortunat Lufunda Mutunda

Gabriel Oluwasegun Kolawole

Jaagup Viil

Jaan Janno

Jevgeni Savostkin

Kerwin Jorbina

Khasanboy Akbarov

Mark Laane

Md Ashek Mahmud

Michael Ngugi Michuki

Priit Danelson - cum laude

Rain Oksvort

Rustam Nadrshin

Salman Lashkarara

Taavi Gilden

Tatevik Ishikyan

Vladimir Visbek

Volodymyr Leno

Vostan Azatyan

Ilia Aphtsiauri

Mihkel Vunk

Vitalii Peretiatko

Shubham Bhardwaj

Bolot Kasybekov

Ijlal Hussain

Vinod Infant Dass John Rozario

Vishal Desai

Yevhenii Sabanin

Vinod Infant Dass John Rozario

Vishal Desai

Yevhenii Sabanin



Ökoloogia ning elustiku kaitse

Riin Magnus

Tiina Mandel

Anna-Liisa Šavrak



 

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3