Lõpuaktused 2017
Johan Skytte poliitikauuringute instituut,
Majandusteaduskond,
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 20.06.2017 3489 vaatamist Socialia Majandusteadus Pidulikud sündmused



Magistriõppe lõpetajad

Johan Skytte poliitikauuringute instituut

Fotogalerii




Demokraatia ja valitsemine

Adrian Nikolov – cum laude

Andrii Nekoliak – cum laude

Lyubomira Dimitrova 

Natia Koberidze

Pille Ivask

Semen Ulasevich 

Tamari Lagurashvili 

 

Euroopa Liidu - Venemaa uuringud


Andrew Lee Worth

Anette Parksepp

Bojana Zoric – cum laude

Daniel Joseph Green

David Nozadze

Dylan Bonfils

Ekaterina Tikhonova

Elisa Ceconi

Givi Gigitashvili

Heidi Ann Erbsen – cum laude

Iryna Tretiakova

Ketevan Gogaladze

Lika Merebashvili           

Mariam Apriashvili

Tuuli Johanna Tiitinen

Zaza Gordeziani

Yuxuan Chen

 

Euroopa õpingud


Karel Virks

Katrin Pihl

Lia Kravik

Liisi Vahtramäe – cum laude

Mariliis Toomiste

Reelika Maranik

 

Läänemere regiooni uuringud


Aaron Melby

Beatrix Ibolya Tölgyesi

Bradley James Jardine – cum laude

Christopher Stanislaw Boskovski 

Florian Marcus

Julie Anne Hersh – cum laude

Lyudmyla Petrychenko 

Mikko Konstantin Von Bremen

Radityo Dharmaputra – cum laude

Roberto Andree Castelar Lizardo

Vitalii Parshukov 

 

Rahvusvahelised suhted

Klaus-Erik Pilar

Laura Gredzens

Lea Aasamaa

Ott Nauts

 

Rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud


Aleksandra Khokhlova – cum laude

Ani Hovakimyan

Fabricio Rangel de Oliveira

Hannah Schaper – cum laude

Katre Sai

Mara Braslava – cum laude

 

Võrdlev poliitika


Kristiine Järvan

Meeli Semjonov

Sergei Tambi



 

Majandusteaduskond


Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine

Nele Jaago

Feliks Kase

Taavi Kirss

Liina Liivat – cum laude

Oliver Loper

Jaanika Luht

Mikk Maiste

Margus Matkur

Mari-Ann Meigo – cum laude

Ahti Mägi

Gaida Mändmets

Annika Oja  – cum laude

Ruslan Püvi

Erle Salujõe

Taavi Siilmand

Andres Tamm

Veiko Viil

 

Majandusteadus


Kerli Adosson

Grete Ekker

Maarja Gross

Viktoria Jesjutina

Ingrid Jufkin

Mathias Juust

Janeli Järvelill

Kätlyn Jürgenson

Laura Kasearu

Kertu Kaur

Epp Kõster

Merilen Laurimäe

Kadi Lille

Kertti Marran

Kätlin Ojasalu

Helena Peik

Kadri Piirimäe

Kerli Ploom

Kätlin Protsin

Gea Roost

Werner Ruul

Kelly Saar

Siim Suure

Dmitri Žoga

Gerli Toomela – cum laude

Risto Veiderpass

 

Matemaatiline majandusteadus


Ana Burduli  – cum laude

Kateryna Grygorenko

Michael Mosisa Gurmessa

Laura Helena Kivi – cum laude

Kaupo Koppel

Kerli Lille

Dmytro Luchyk

Kerttu Lääne

Halyna Oros

Anastasia Sinitsyna

Evren Yaman

 

Strateegiline juhtimine


Marko Aavik

Dmitri Beljajev

Andrus Kimber – cum laude

Mari Krass – cum laude

Siiri Kruuse

Kairi Kurisoo – cum laude

Karol Kõrm

Meelis Laande

Rene Poljakov – cum laude

Kristjan Seema

Jaanika Terasmaa

Olga Truuse

Riivo Tuvike

Kairi Uustulnd



Ärijuhtimine

Joonas Heiter

Marina Irdla

Anastassia Kovalenko

Mariel Laaban

Rünno Lass

Ille Lugna

Mehis Maltsar

Anna Maltseva

Taavi Mäesepp

Katrin Märdimäe

Sirly Ojasalu

Otto-Wilhelm Orumaa

Merlin Paas

Reelika Piiskoppel

Vilve Raik

Kaido Reiman

Kadi Riive

Kristiina Rööpmann

Helen Saar

Merle Salmistu – cum laude

Diana Timberg

Liis Veeroja

Raul Vene

 

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3