Lõpuaktused 2017
Haridusteaduste instituut
Psühholoogia instituut
Ühiskonnateaduste instituut
magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 22.06.2017 3466 vaatamist Socialia Pidulikud sündmused




Magistriõppe lõpetajad 2017

Fotogalerii

Haridusteaduste instituut

Eripedagoogika ja logopeedia

Janeli Auksmaa

Galina Gololobova

Julia Gorjunov – cum laude

Moonika Haili

Liisi Hein

Reet Horn

Kreete Jakobson

Mari Kabel

Marju Lahtein

Anastassia Leljavina

Laine Lilleoja

Susanna Limit

Siiri Lohu

Eda Muts

Jette Numa

Alina Pill

Triinu Pirk

Yogita Sharma

Merje Viigand – cum laude

Marin Väinsalu

 

Hariduskorraldus

Merle Aasna

Helen Bork

Reeli Engelbrecht

Keit Fomotškin

Sandra Fomotškin – cum laude

Kadri Haavandi

Marge Hein – cum laude

Ruth Jaansalu

Kati Kirsipuu

Raili Kont-Kontson

Pavel Kuznetsov

Merli Lepp

Triin Lõbu

Marju Männiksaar

Pille Nagel

Katrin Nurm – cum laude

Etlin Ormak

Külliki Otsa

Mairi Põrk

Marili Rõõm – cum laude

Riina Stahl

Merit Udusalu

Lilian Voog

 

Kasvatusteadused

Minni Aia – cum laude

Katri Kütt – cum laude

Egle-Diana Keldt

Kati Kirikal

Indrek Lillemägi

Maarja Masing

Keiu Org

Margit Rebane Züger

Reemet Ruuben

Mari Tikerpuu

Marge Vaikjärv

Karin Viljus

 

Koolieelse lasteasutuse pedagoog

Marge Altin

Karoliina Ansi

Elina Jõgi

Eve Jürgenson

Triinu Kajak

Anneli Piibar

Marge Põdra

Hiie Päri

Elina Sætre

Britta Sims

Marian Vares

Elina Vihtol

Kristiina Volt

 

Põhikooli mitme aine õpetaja

Christine Kattai

Kristiina Musto – cum laude

Gady Pähklemäe

Merili Raudmäe

Margot Sepp

Karin Vimberg



Klassiõpetaja

Kristel Kaun

Helen Kikas

Olga Kitsing

Juta Koks

Kaisa Kraudok

Kätlin Kuusk

Kristel Liivak

Karina Mihkelson

Kärt Pedoksaar

Ene Punger

Lily Šanin

Marit Sepp

Kirli Suve

Maarja Tamra

Monika Tasa

Sandra Tikk

Mari Timmi

Birgit Usin



Ühiskonnateaduste instituut

Ajakirjandus


Madis Järvekülg  cum laude

Greete Palmiste  cum laude

Kadri Külaots

Merit Maarits

Priit Pokk

Geidi Raud

Kristi Sarap

Triin Ärm



Info- ja teadmusjuhtimine

Liis Ojokas  cum laude

Kristiina Aasna

Kristel-Maria Kadajane

Ülle Kangur

Liina Land

Kalev Müür

Liis Saar

Ehtel Tuisk



Kommunikatsioonijuhtimine

Annika Altmäe  cum laude

Leene Korp  cum laude

Kaija Pook  cum laude

Ave Aun

Ave Eerma

Karel Hanni

Signe Kadak

Moonika Lipping

Silver Meikar

Johannes Merilai

Toomas Nigola

Marilin Noorem

Martin Noorkõiv

Martin Peet

Veronika Põllu

Riinu Raasuke

Elina Roosi

Britta Sepp

Kauri Sinkevicius

Stella Täht

Viljam Viljasoo

Aage Õunap



Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

Kai Jürmann  cum laude

Viktoria Kotsjuba  cum laude

Regita Saksing  cum laude

Marion Soostar  cum laude

Felika Tuul  cum laude

Kristi Asser

Simone Epro

Helen Hein

Anneli Jukk

Gvido Kubulnieks

Maarika Masikas

Kadri-Ann Mänd

Kairi Nool

Marje Reimund

Triinu Riis

Mihkel Tõkke

Aira Udras



Sotsioloogia

Virve Kass  cum laude

Eleri Lillemäe  cum laude

Silver Sillak  cum laude

Diana Veeret  cum laude

Andres Kukk

Nele Nutt

Margot Paali



Psühholoogia instituut

Liis Arras – cum laude

Kadri Arumäe – cum laude

Ele Enn

Kirti-Ly Jaanson – cum laude

Siim Jakobsoo

Külli Joasaar

Merike Kalda

Liis Kask – cum laude

Tatiana Kovaleva

Triin Metshein

Inna Narro

Indrek Oinus

Monika Palu-Laeks

Triin Peitel

Lisanna Pertens

Piibe Pullerits – cum laude

Kadri Raag

Külliki Rannu

Andres Riimets

Gertrud Saetalu

Elis Sarapuu

Kärol Soidla – cum laude

Kristina Sorge

Hedvig Sultson

Hõbe Treufeldt

Markus Valge

Sandra Vetik

Laura Viljasto

Sandra Volmer

Johannes Vähi


 

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2017-3