Leanika Mändma - Tantsulavastus "!/! Haned, luiged - tulge koju !/! Tädid, onud tulid külla !/!"

Klipi teostus: Pille Kannimäe 01.05.2016 2359 vaatamist Kultuur


nü_koreograaf

Leanika Mändma

___________________________________________________

Teid ootab külla perekond SCHHAKKKERRR! 

Palume igaks juhuks läbi lugeda väljanopped külastuste- ja vestluste-teemalistest nõuannetest I. Aasamaa raamatust "Käitumisest":

!/! "Tuleb teada, kuidas, millal ja keda külla kutsuda, sedasama peab teadma ka külastades teisi. Seltskondlik läbikäimine algab mitmel põhjusel toimuvate lühiajaliste külaskäikudega, mida nimetatakse visiitideks."

!/! "Aega peab arvestama umbkaudselt, tunde järgi, sest sobimatu on vaadata kella. Sellest võib järeldada, et külaline kiirustab ja külastus oli vaid muuseas."

!/! "Üldiselt valmistab varajane külaskäik kõigile, eriti perenaisele, piinlikkust. Võib-olla on tubagi veel koristamata. Perenaisel raiskab varajane külastus aega, mis on määratud majapidamistöödeks ja -talitusteks. Viisakusreeglitele vastavaks külastusajaks peetakse üldiselt ajavahemikku kella 12-st 20-ni."

!/! "Teise kõnelemise ajal ei sobi tegelda kõrvaliste asjadega, lugeda, vestelda naabriga, mängida mõne esemega, uurida lage ega vaadata unistavalt aknast välja."

!/! "Viisakuseta on vestelda kauge vahemaa tagant, nagu ühest lauast teise, ühest koridori otsast teise, trepikoja alumiselt korruselt ülemisele ja vastupidi, üle tänava või aknast tänavale jne. Kuid ka liiga lähedale ei sobi astuda, nii et teise hingeõhku on tunda."

___________________________________________________

Laval:

Stella Kruusamägi

Carolina Tagobert 

Helle Mari Toomel

Alice Kadak

Karoline Suhhov

Karoliine Käsper

Kristian Põldma

Elis-Gertrud Laansoo

Reelika Poroson

Raido MägiHeli eest vastutab Harlet Orasmaa

Valguse eest vastutab Rommi RuttasJuhendaja - Raido Mägi