Lõpuaktused 2014
Sotsiaal- ja haridusteaduskond, Euroopa kolledž
Magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 20.06.2014 24205 vaatamist Socialia Pidulikud sündmused


BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPPEKAVAD
Klassiõpetaja

Diana Annast, Annika Apuhtin, Triin Arge, Birgit Drenkhan, Viivika Keskküla, Triinu Kärbla, Triinu Linnas, Jaanika Merirand, Anne Nelke, Diana Paal, Gerda Peets, Jana Post, Kai Puusepp, Annika-Matred Rajaleid, Pille Saan, Liis Seero.
MAGISTRIÕPE
Ajakirjandus

Marten Juurik - cum laude, Marii Kangur, Kaidi Kasenõmm - cum laude, Hendrik Kuusk, Brit Laak - cum laude, Laurits Leima, Mari Leosk, Eleri Lõhmus, Helen Mihelson, Helena Nõmmik, Maarja Pakats, Kaur Paves, Sander Salvet - cum laude, Kelli Seiton, Katre Tatrik, Jelizaveta Tustanovskaja, Liis Velsker,
Eripedagoogika
Anni Areda, Maris Aruküla, Liivia Horn, Maris Juhkam, Angret Kang, Merly Kutsar, Marina Kuuseoja, Eva Kõrgmaa, Anne Mereküla, Anni Paaliste, Diana Pabbo, Maarja Pähkel, Jana Reheperv, Eerika Sepp, Kristi Simso, Reet Tedre, Liis Themas, Hiie Tikk, Pille Truup, Liis Virkunen.
Hariduskorraldus
Anita Agabuš - cum laude, Kätlin Berišvili, Marit Dremljuga-Telk - cum laude, Reesi Efert, Sören Jakobson, Katrin Kasak, Mari-Liis Kolk, Sanna Kõiv, Kristel Lään, Maire Murumaa, Maarika Niidumaa, Reet Paatsi, Kätlin Poopuu, Maila Rajamets, Julia Trubatšova, Epp Välba.
Kasvatusteadused
Raili Allas - cum laude, Aive Aru-Raidsalu - cum laude, Sigrid Aruväli, Pihel Hunt, Moonika Kungla, Ingrid Leinus - cum laude, Aivi Toompalu - cum laude.
Kommunikatsioonijuhtimine
Inga Kald - cum laude, Greete Kempel, Merje Kruus, Gea Kääpa, Siim Lepik, Egle Madiste, Kadri Pütsep, Merily Remma, Laura Remmel - cum laude, Maria Ristkok - cum laude, Liis Rohtmets, Katrin Romanenkov, Joanna Ruus-Ruusa, Sandra Räim, Jorma Sepp, Liisa Suba - cum laude, Gerda Suumann, Mariliis Tago - cum laude, Endre Tisler, Eelika Tootsi, Siret Varblane, Laura Vetik - cum laude.
Koolieelse lasteasutuse pedagoog
Laura Kask, Kaisa Kraus, Eda Lauer, Riine Lootus, Tiia Must, Aive Raud.
Läänemere regiooni uuringud
Anna Balazs, Wiebke Drews - cum laude, Nicholas Stephen Lone, Anne Elizabeth Moreland, Jevgenijs Rjascenko, Signe Seškena, See Mei Siu.
Organisatsiooni infotöö
Katrin Kannukene - cum laude, Regina Lapp.
Psühholoogia
Kätlin Anni, Kristine Asukül, Marii-Heleen Asula, Ljubov Bredihhina, Liisalotte Elme, Liisa Haabpiht, Eerik Kesküla, Anni-Bessie Kitt, Mikko Matias Kujanpää, Kadri-Liis Külm, Küllike Lain, Liis Lemsalu - cum laude, Marika Lepp, Anne Mandel - cum laude, Margit Merimaa, Sirje Nurgamaa, Maarja Sagen, Mihkel Stamm, Imbi Suun, Elin Tammsalu, Annaliis Tiidus, Kai Tiitsaar - cum laude, Kadi Tulver, Liina Vallimäe.
Põhikooli mitme aine õpetaja
Merilin Kalavus, Angelina Laaniste, Magnus Ligi, Liis Muri, Marianne Musto, Krista Putrolainen, Pille Pärn, Epp Vaidre - cum laude.
Rahvusvahelised suhted
Elke Joosep, Liis Jugaste, Anu Kikas, Heidi Koolmeister - cum laude, Kersti Oksaar - cum laude, Kreet Prants, Elina Rikkas, Laura Särg, Kristel Vits - cum laude.
Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika
Anni Amberg, Liis Kreegipuu, Kerli Kõiv, Karolin Tohv.
Sotsioloogia
Liisa-Evi Kesselmann, Kai Maasoo, Oliver Nahkur - cum laude, Anu Varep.
Võrdlev poliitika
Margus Gering, Katerina Gorobets, Helen Heiter - cum laude, Galina Jevgrafova, Laura-Liisa Kruusamäe, Külli Mathiesen, Ingi Mihkelsoo, Annika Murov, Kadri Vakmann - cum laude, Janne Vellak.

MAGISTRIÕPE (3+2)
Euroopa õpingud

Teele Holmberg, Reet Kost, Lis-Ann Kärtna, Anu Sarnet, Marko Talur, Annika Tartes, Gertu Timmusk, Karoliina Vilimaa-Pennarun,
Euroopa Liidu - Venemaa uuringud
Bret Demant - cum laude, Nino Kvirkvelia, Tamta Kupatadze, Leonardo Daniel Ortega Prudencio - cum laude, Marina Pukeliene - cum laude, Dovydas Rogulis, Risa Teshigahara - cum laude,
Fotogalerii


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2014