Lõpuaktused 2014
Arstiteaduskond

Klipi teostus: UTTV 20.06.2014 30654 vaatamist Medicina Õigusteadus Pidulikud sündmused


BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPPEKAVAD

Arstiteadus


Julia Abiševa, Mikk Abram - cum laude, Sergei Abramov, Sandra Absalon, Henry Adusson, Nina Julia Ahomaa, Sander Aunap, Anna Demjanenko, Aleksei Detotšenko, Hans-Erik Ehrlich, Andreas Elme, Olga Gapejeva, Keiu Heinla, Dmitri Hmelnikov, Ada Laura Emilia Hukki, Onerva Laura Linnea Hurmerinta, Taavi Hõrandi, Mathias Alexander Hämäläinen, Viljar Jaks, Olesja Jantsevitš, Jelizaveta Junninen, Kaisa Maria Järvi, Inga Kalju, Kaarel Kallandi, Karin Kallaste, Sampo Tuomas Kallio, Kadri Kasak, Kaur Kersalu, Urmo Kiitam, Eva-Maria Kikkas, Birgit Kivi, Kadi Konist, Jaanus Korjas, Jekaterina Koroljova, Triin Kruus, Riko Kuku, Bret Kuldsaar, Jevgeni Kulikov, Tiia Linda Kull, Liisa Kullamaa, Julia Kägonen, Kati Käsper - cum laude, Hanna-Leena Köykkä, Jaanus Laurik, Mariliis Laurik - cum laude, Kirsi Maria Lavikainen, Maarja Lehtsalu, Elsa Lekstein, Liisa Leppik, Katariina Lige, Külliki Liivik, Toomas Lillsaar, Kadri Lind, Delis Linntam, Anton Loginov, Eno-Martin Lotman - cum laude, Suvi Tuulikki Loukkola, Nelle Lõhmus, Maie Maivel - cum laude, Sandra Mallene, Karmen Meisalu, Tõnis Metsaots, Merilin Mitt, Rosina Alexandra Moring, Kerli Mutle - cum laude, Kaarel Mägi, Merike Männiste, Pii Müller, Maarja Näks, Roza Oganesjan, Rauno Okas, Andreas Richard Alexander Oker-Blom, Karola Olesk, Kateriine Orav, Martin Padar, Katre Palta, Ants-Hendrik Parik, Peeter Peil, Mari Petersen, Erika Piirsoo, Jaagup Pilv, Mihkel Plaas, Maksim Popov, Alissa Popõrina, Ingrid Post, Merili Prikk, Katrin Prommik, Katrin Pruus, Helen Pärna, Moonika Pärt, Märt Raud, Jaanika Regonen, Martin Reim, Arvo Reinsoo, Liisa Riet, Katrin Rikk, Jegor Rogatšov, Laura Roht, Oliver Rosenbaum, Saara Sadrak, Rimmas Šalkauskas, Mart Sameli, Anastassia Semjonova, Evelin Silla, Aleksandra Šilova, Kristi Simenson, Kira Šipova, Tatjana Sokolova, Vitali Sologubov, Ann Starkopf, Jelena Svitškar - cum laude, Anna Zalužjeva, Olga Zdanovitš, Karmo Tali, Kaarel Tammur, Sven Tennisberg, Pille Teppand, Mariliis Tiidermann - cum laude, Andres Tiinonen, Stanislav Tjagur, Hardo Toim, Anni Tolk, Kadi Tomson, Liina Tsvetkova, Anna Kaisa Tuomi, Linda Tuubel, Kaarel Uba, Uku-Martin Undrits, Pilleriin Ustav, Paul-Sander Vahi - cum laude, Marta Velgan, Svea Vendelin, Lilly Veskemaa - cum laude, Marja Veskimets, Henrietta Emilia Viitanen, Anna-Liisa Viltrop, Liisa Vipp, Mehis Vipp, Lenna Örd.

Hambaarstiteadus

Riina Aksenenko, Jekaterina Andrejeva, Kristina Antonova, Liis Burmeister, Julia Dmitrijeva, Alla Dudina, Nailja Idrissova, Jevgenia Julina, Karyna Kaerama, Ann Kaleviste, Katre Kipper, Kristina Kull, Kristiina Liigant, Mari Liiva, Dmitri Momotov, Rasmus Ruus, Silvia Saukas - cum laude, Susan Sirel, Olga Sjomina, Jaroslav Skrut, Laura-Maria Södor, Emma Zalevskaja, Kertu Tikkop, Julia Tuganova, Aleksandra Vorobjova - cum laude.

Proviisor

Stig Benström, Bianca-Maria Heido, Hene-Riin Hoop, Kärt Kokk, Maarja-Liisa Lokk, Kristi Markna, Marta Mäe, Anne-Grete Märtson, Alina Ovtšinikova, Maie Palmeos, Liisa-Kai Pedosk, Tatjana Potapõtševa, Mariin Rehe, Ksenija Rožina, Klara Saar, Liis Saks - cum laude, Kristian Semjonov, Anette Sikka, Lora Sulg, Irina Sviridova, Ingrid Tamm, Natalia Tomilovych, Keiti Uibokand, Agne Vutt.

MAGISTRIÕPE

Rahvatervishoid


Laura Aaben, Tuuli Kullik, Gea Kõks, Kristi Laht, Tiina Mark, Anne Niinepuu, Madleen Orumaa, Kerttu Sepp, Kaire Sildver, Anneli Truhanov, Liisa Veerla, Piret Väljaots.

Õendusteadus

Kati Adamson, Eduard Gusarov, Carine Gross, Merle Seera, Jane Talvik.
Fotogalerii


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2014