Lõpuaktused 2013
Loodus- ja tehnoloogiateaduskond
Bakalaureuseõpe

Klipi teostus: UTTV 17.06.2013 24776 vaatamist Pidulikud sündmused


Lõpetajad

Arvutitehnika
• Andres Ehrenpreis
• Erik Ilbis
• Jaanus Kalde
• Ranno Kena
• Kait Krull
• Kalle-Gustav Kruus
• Henri Lillmaa
• Ivar Mahhonin
• Andres Randmaa
• Jevgeni Savostkin
• Koit Summatavet
• Tõnis Terasmaa
• Tõnis Tiimus

Bioloogia
• Anni Aasa
• Anneli Aasamets
• Krõõt Arbo
• Tuuliki Biene
• Mark Gimbutas cum laude
• Julia Gretšanaja
• Helery Harend
• Kaie Hein
• Kristiina Hommik
• Toomas Jõgisu
• Maret Kaljulaid
• Marta Korts-Laur
• Kati Kuld
• Kadri Kuusksalu
• Triin Käbin
• Katrin Käos
• Lilli Lakkur
• Laura Liivamägi
• Raimo Lillemägi
• Mari-Ann Lind cum laude
• Kirke Lõõndre
• Marget Metsla
• Geidi Mitt
• Aile Mäe
• Lauri Palumets
• Eliisa Pass
• Airi Pennert
• Mari Pent
• Elerin Pihel
• Johanna Poolamets
• Adele Puusalu
• Gerly Põder
• Maria Rätsep
• Lehti Saag
• Siim-Kaarel Sepp
• Kristi Sonn
• Artjom Stepanjuk
• Aile Sumberg
• Laura Suur
• Kristiina Tomasson
• Tauno Treier
• Laura Truu
• Age Täker
• Kristiina Tüür
• Jaanika Udam
• Rahel Valdmaa
• Laura Valgma

Füüsika
• Mart Ernits
• Joonas Jäme
• Aadam Kaivo
• Tuule Mall Kull cum laude
• Ülari Külaots
• Kadi Külasalu
• Marti Laast
• Toomas Laigna
• Erik Levoll
• Roland Matt cum laude
• Tarvo Metspalu cum laude
• Renata Muru
• Morten Piibeleht cum laude
• Annika Pille
• Marit Puusepp cum laude
• Age Raudsepp
• Heino Soo cum laude
• Daniil Zolotuhhin
• Timo Tolmusk
• Sandhra-Mirella Valdma
• Robert Valner
• Jaan Viru

Geenitehnoloogia
• Anastassija Andrijako
• Karl Annusver
• Maarja Appo
• Kaisa Aruaas
• Ave Auser
• Indrek Etverk
• Oksana Gerulis
• Maria Gromkova
• Kati Hensen
• Helen Hermann
• Rain Hindrimäe
• Rain Inno
• Klaarika Kikas
• Triin Kikas
• Heleri Kirsip
• Triin Kitsemets
• Berit Kolk
• Liina Küttis
• Kaarel Laak
• Loora Laan
• Liisi Laaniste cum laude
• Toomas Leppik
• Anna-Liisa Lorenz
• Kadi Lõhmussaar
• Kristjan Madissoo
• Jaanika Moro
• Karolina Noor
• Telin Noorväli
• Marii Ojastu
• Marili Palover
• Kristel Parv
• Liis Pärnpuu
• Evelin Rammul
• Mario Reiman
• Carolin Ruven cum laude
• Katarina-Beata Saltõkova
• Siret Somarokov cum laude
• Marin Sulomägi
• Ants Tamme
• Marianna Tampere
• Hindrek Teder
• Mihkel Vaher
• Maria Vares
• Lilian Ventsel
• Mauri Veskimeister
• Enely Õispuu
• Mihkel Örd cum laude

Geograafia
• Alan Alliksoo
• Aimar Jaakson
• Viktoria Januškevitš
• Jüri Kamenik
• Karin Kangur
• Kalju Kratovitš
• Katerina Kuznetsova
• Iris Laatsarus
• Peeter Lillak
• Tiina Lind
• Maarja Mahlapuu
• Marianne Metsaoru
• Gerda Moor
• Mihkel Männa
• Robert Pirk
• Mirjam Põhjala
• Mart Randmäe
• Gettel Sink
• Anni Sisas
• Mari-Liis Tilk
• Villem Voormansik

Geoloogia
• Marija Dmitrijeva
• Mart Gaškov
• Keiu Kiisler
• Kaarel Mänd cum laude
• Jekaterina Nezdoli
• Sigrid Soomer

Infotehnoloogia
• Igor Poomre
• Arli Türk

Keemia
• Piia Burk
• Hardi Haljas
• Annika Heinloo
• Alar Heinsaar
• Hendrik Otto Kaju
• Katrin Kalind cum laude
• Kätlin Karlson
• Kaija Kasak
• Lauri Kasvand
• Nensi Kasvand
• Kerda Keevend
• Ove Korjus
• Ave Kuusk
• Liis Laumets
• Laura Läll
• Martin Maide
• Kaisa Mihklepp
• Maksim Mišin cum laude
• Juuli Nõges
• Ove Oll
• Margit Parve
• Sander Pihelgas
• Maikal Pikalev
• Joosep Poom
• Ragle Raudsepp
• Maksim Runin
• Stella Saarist
• Sigrid Selberg
• Karina Solovjova
• Kristiina Tiido
• Kristjan Tomson
• Morten Vaalma
• Indrek Veidenberg
• Ronald Väli

Keskkonnatehnoloogia
• Andra Ainsaar
• Morten Jõgi
• Kärt Kanger cum laude
• Artur Kiri
• Kati Klein
• Maanus Kullamaa
• Rain Kärner
• Laura Lõugas
• Anni Mandel
• Martin Mäll
• Tomas Mändmets
• Marge Nõmmik
• Evelin Pihlap
• Alari Saar
• Lauri-Olavi Siitam
• Kristjan Stroom
• Katre Tomingas
• Maria Tsyrulnikova
• Sofya Tsyrulnikova
• Raimond Valler cum aude
• Kristiina Välik

Materjaliteadus
• Fred Elhi
• Edgar Hamburg
• Paul Jaakson
• Silver Jõemetsa
• Sirvo Luiga
• Magnus Mets
• Priidik Möls
• Liis Nurmis
• Andreas Nõlvak
• Tiina Orav
• Tõnis Paara
• Laurits Puust
• Sergei Rogatš
• Ryan Saar
• Vahur Steinberg
• Ester Tee
• Ingrid Vaas

Ökoloogia ning elustiku kaitse
• Kelli Maldre
• Tiina Mandel
• Kerly Niinep
• Irina Petuhova
• Taavi Porkveli
• Anett Reilent
• Auli Relve
• Pille-Riin Ressar
• Ingrid Talgre
• Nancy Tarum
• Ants Tull

RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE

Keskkonnakorraldus ja planeerimine
• Allan Aksiim
• Elen Grauberg
• Mariliis Hommik
• Linda Luig
• Helina Maanso
• Liisa Mitt
• Alvin Männik
• Alan Olonen
• Egon Oraste
• Thea Perm
• Helene Põder
• Tuuli Raal
• Mario Saarpere
• Aili Sagor
• Daisi Saharov
• Mikk-Erik Saidla
• Toivo Salus
• Urmas Sepp
• Arvo Sirel
• Liis Tammaru
• Marek Tank
• Anni Teetsmann
• Krista Tomson
• Jaanika Vaino
• Sven Valler
• Kersti Varik
Fotogalerii


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2013