Lõpuaktused 2013
Realia et naturalia
Loodus- ja tehnoloogiateaduskond

Klipi teostus: UTTV 17.06.2013 17459 vaatamist Pidulikud sündmused


Lõpetajad

Arvutitehnika
• Taavi Ilves
• Arvi Kiik
• Harti Kiveste
• Hannes Tamme

Bioloogia
• Martin Absalon
• Ave Ahelik cum laude
• Kristiin Albert
• Sten Anslan
• Rudolf Bichele cum laude
• Maret Gerz cum laude
• Agnes Heinla
• Oliver Kalda
• Mariann Koel cum laude
• Riin Kont cum laude
• Aivi Leimann
• Hendrik Meister
• Marit Mett
• Siim Nettan
• Maris Nuhkat cum laude
• Kaarin Parts cum laude
• Liivi Plumer
• Ilmar-Jürgen Rammi cum laude
• Merilin Saarma cum laude
• Elin Soomets
• Maria Žuravskaja
• Killu Timm
• Andro Truuverk
• Kärt Ukkivi
• Andres Volmer
• Fred Väärtnõu

Biomeditsiin
• Jelena Beljantseva
• Sirli Heinsoo
• Kati Hiieleek
• Ene-Ly Jõgeda
• Jana Lillo cum laude
• Rando Porosk
• Mari-Liis Reim
• Allan Reinapae

Füüsika
• Mikk Antsov
• Kristel Kosk cum laude
• Liina Roots
• Kadri Savi
• Velle Toll cum laude
• Andreas Valdmann cum laude
• Mihkel Veske
• Ott Vilson

Geenitehnoloogia
• Andres Ainelo cum laude
• Kadi Ainsaar cum laude
• Denis Belitškin
• Krista Freimann
• Liisi Henno
• Tanel Ilmjärv
• Ülvi Kana
• Riinu Kiiker
• Viktorija Kukuškina
• Hanna Moor cum laude
• Helen Oopkaup
• Janika Põder cum laude
• Ly Pärnaste
• Kady Sild
• Kadi-Liis Veiman
• Karin Villemson
Geograafia
• Kaidi Erik
• Eleri Hirv cum laude
• Aile Jaansalu
• Pilleriine Kamenjuk cum laude
• Viktor Kiik cum laude
• Lili Kängsepp
• Kärt Lelle
• Sirli Lend
• Marianne Leppik
• Sander Lõuk
• Kadi Mägi
• Laura Mägi
• Kerli Müürisepp
• Mari-Liis Nikopensius
• Anette Org
• Kristina Orlova
• Elen Rüütel
• Katrin Samlik
• Tõnu Strandson
• Martin Süld
• Maria Trušina
• Karl Tõnissoo cum laude
• Mirjam Veiler

Geoloogia
• Kalev Ellervee
• Timmu Kreitsmann cum laude
• Katrin Kuslap cum laude
• Mare Laan
• Tanel Mäger
• Siim Ots
• Triinu Pärn
• Siim Tarros
• Rauno Torp

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja
• Marten Jakobson
• Viivi Järve
• Liis Karo-Astover cum laude
• Külli Kori
• Aive Kuningas
• Liisa Kübar
• Kairit Laksberg
• Liis Lokk
• Stiina Lõhmus
• Õie Merimaa
• Tauri Moones
• Mariana Naaber
• Ester Ojavee
• Marge Raig
• Eveli Raudla
• Liina Roop
• Rolf Saarna
• Rauno Savolainen
• Helen Sinikas
• Tiia Tõnts
• Maarja Viise

Infotehnoloogia
• Sven Hendrikson

Keemia
• Meeli Arujõe
• Julia Dubovik
• Kristel Ets
• Taavi Ivan cum laude
• Kristel Jukk
• Indrek Kalvet cum laude
• Ott Kekišev cum laude
• Andi Kipper cum laude
• Kristo Kleemann
• Laura Koemets
• Siim Kukk cum laude
• Jörgen Metsik cum laude
• Kersti Nisuma
• Mare Oja
• Maarja-Liisa Oldekop
• Kaieli Tohvert
• Vahur Toss
• Svetlana Tšupova cum laude

Keskkonnatehnoloogia
• Jana Adari
• Anneli Allikmaa
• Elar Asuküll
• Mikk Espenberg
• Indrek Jakobsoo
• Kristo Kalbe
• Helen Koger cum laude
• Kristel Kroon
• Kerstin Kruusmaa
• Margit Miller
• Marta Mõistus
• Ingrid Oja
• Heli Oksvort
• Eero Piirisalu
• Selve Pitsal
• Lara Podkuiko
• Tõnu Raitviir
• Kadri Raus
• Ketlin Reis
• Martin Ruul
• Holar Sepp
• Martin Tomingas
• Oliivia Võrk

Materjaliteadus
• Artjom Berholts cum laude
• Tõnis Lulla
• Marta Tarkanovskaja cum laude
• Taavi Tikk

Rakenduslik mõõteteadus
• Amer Al-Malahmeh
• Karen Atabekjan cum laude
• Galyna Gryliuk
• Kristjan Haav cum laude
• Philippa Hayes cum laude
• Yingjian Hou
• Agnes Ivanov
• Sander Sannik
• Hedi Sinijärv
• Agnes Suu cum laude
• Kamarniso Vrandecic

Ökoloogia ning elustiku kaitse
• Jaana Abner
• Mariliis Kõuts
• Mirjam Pullerits
• Siim Pärt
• Anu Rätsep
• Tiina Stanevitš
• Karoline Zilmer
Fotogalerii


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2013