Lõpuaktused 2014
Filosoofiateaduskond
Magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 18.06.2014 13218 vaatamist Humaniora Pidulikud sündmused



Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Andres Breidaks, Henari Kamenik, Priit Kiilaspä (ei osale aktusel), Kersti Kivirüüt, Andreas Kraas (ei osale aktusel), Jane Liiv, Indrek Pajur, Merily Pavlov, Siim Ruul.

Ajalugu

Allar Haav – cum laude, Kadri Kanter – cum laude, Anu Kivirüüt – cum laude, Martin Kuldmägi – cum laude, Kristina Rebane – cum laude, Liina Rebassoo – cum laude, Aki Toomas Roosaar – cum laude (ei osale aktusel), Kristjan Sander – cum laude (ei osale atusel), Sergei Veršinin – cum laude, Verner Ant, Raido Kahm, Birgit Nurme, Tanel Pedaru, Made Sokk, Kristel Tammik, Merle Tõnts, Taavi Urb, Maris Viibur-Vilt, Karin Öövel (ei osale aktusel).

Anglistika

Laura Abroi – cum laude, Edmund Alexander Dalton – cum laude, Kristin Laur – cum laude, Annabel Moltsaar – cum laude, Tene Viiburg – cum laude, Irina Art (ei osale aktusel), Liisbet Eero, Kadri Green, Ulvika Hurt, Kristi Kaldmäe, Teele Kesküla (ei osale aktusel), Kai Klandorf, Florika Kolbakova, Hedy Lepik (ei osale aktusel), Liisa Ringo (ei osale aktusel), Roosi Talvik.

Eesti ja soome-ugri keeleteadus

Eleri Aedmaa – cum laude, Lina Dovgan, Kristiina Kask – cum laude, Liisa Kongot – cum laude, Julia Loko – cum laude, Külli Park – cum laude, Inger Pürjema – cum laude, Olga Tarabarova – cum laude, Heleene Aas, Kristel Algvere, Helen Kirspuu, Maria Krinal, Kati Käpp, Liina Lepsalu, Maiu Nurka, Kärt-Katrin Pere, Maike-Liis Rebane, Triin Truuvert.

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Gerli Lokk – cum laude, Krista Pärtel – cum laude, Merle Ennok, Kristiina Hunt, Joonas Krüger, Riina Pauklin, Kadri Remmet, Sirje Soop, Merili Susi, Jane Tõnisson (ei osale aktusel).

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja mitte-eesti koolis

Marina Pärnpuu.

Etnoloogia ja folkloristika

Helleka Koppel – cum laude, Epp Tamm, Filosoofia, Madli Ross – cum laude, Henri Zeigo.

Germanistika

Laura Joakit (ei osale aktusel), Piret Karu, Evelin Laaniste, Klaarika Marton.

Infokorraldus

Marika Kraani – cum laude, Marit Raam – cum laude, Kadi Kitsing, Kairit Mikkin.

Kirjalik tõlge

Maarja Taaler – cum laude, Kadri Reimand -  cum laude, Kristi Uibokand.


Kirjandus- ja teatriteadus

Agnes Neier – cum laude, Maarja Pärtna – cum laude, Inga Sapunjan – cum laude, Tõnis Vilu – cum laude, Katrin Kivi, Lennart Puksa, Mari-Liis Tammiste (ei osale aktusel), Kairi Terav, Anu Varik.

Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja

Elis Mets.

Kunstiõpetuse õpetaja

Kaia Kallaste.

Kultuurikorraldus

Merle Milva – cum laude, Monika Kuller, Kadri Levand, Heidi-Maarja Melts, Maarja Paulus, Egle Pärnaku, Kadri Rennel, Iiri Saar, Silja Soo, Mailis Štrik, Aili Vesselov.

Maalikunst

Ahto Eller, Olivia Parmasto, Edgar Tedresaar.

Romanistika

Helena Elme – cum laude, Pirgit Kissa, Karmen Kutser, Liina Tali.

Semiootika

Katsiaryna Suryna – cum laude, Ekaterina Ermolaeva (ei osale aktusel), Ville-Matti Aleksi Kataja, Alina Ruxandra Mircea (ei osale aktusel), Tatjana Pilipoveca, Fatemeh Tavakoli.

Semiootika ja kultuuriteoria

Liina Sieberk – cum laude, Helena Haller, Kadri Kallast, Laura Kiiroja, Ele Viskus.

Skandinaavia keeled ja kultuurid

Artur Kokk, Olga Kudajeva, Jelena Tšaikovskaja.

Slavistika

Bogdana Lobane – cum laude, Evgenia Russiyan – cum laude, Natalia Zinakova – cum laude, Anna Vesselko – cum laude, Ljudmila Avvo (ei osale aktusel), Viktoriia Syvak.

Tõlkeõpetus

Helen Mäe – cum laude, Kadri Sibrits – cum laude, Eha Adamson, Anna Karboinova (ei osale aktusel), Mari Kirss, Hanna Kitt, Hendrik Koger, Kerti Kulper (ei osale aktusel), Norman Kuusik, Laura Oll, Triin Peek, Kätlin Põldma, Mihkel Talts, Viljar Tehvand, Krista Treial, Kadri Truska.



Fotogalerii

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2014