Lõpuaktused 2014
Loodus-  ja tehnoloogiateaduskond
Bakalauruseõpe

Klipi teostus: UTTV 17.06.2014 13016 vaatamist Realia et naturalia Pidulikud sündmused



Arvutitehnika

Dmitri Grištšenko, Hannes Haljaste, Kristian Hunt, Antti Jaaniste, Kert Kahu, Tarmo Kolsar, Jevgeni Kremm, Dmitri Pantšenko, Kert Pjatkin, Karel Pärlin cum laude, Sander Soo, Hanno Soo, Dmitri Tsurkan, Raido Uudel, Mart Weber.

Bioloogia

Alice Aaviksoo, Leino Algmaa, Heili Anni, Marge Arge, Triin Edula, Jaanus End, Daniel Hendrikson, Hanna Hirve, Henri Ingelman, Piia Jaksi, Kerli Jõks, Laila Kaasik, Martin Kala, Kirstin Karis, Egeli Kirk, Kaarel Koitne, Tuuliki Koppel, Helen Kõpp, Arina Lavrits, Markus Lippus, Erik Loide, Indrek Luig, Kreete Lüll, Kadri Mardo, Mari Metsoja, Kaisa Papp, Rauno Pihlak, Andres Pärnalaas, Anni Rebane, Miina Rikka, Annika Sakkarias, Hannes Sirkel, Kerttu Sobak, Gert Sooväli, Aleksander Tali, Karl Tammiste, Katre Teearu, Mona Teppor cum laude, Kadri Torp, Triin Trautmann, Ando Vaan cum laude, Harry Vähk.

Füüsika

Siim Heinsalu, Lauri Hämarik, Kristjan Kalam, Üllar Kivila, Vegard Kruusla, Sander Kõiv, Jens-Kristjan Liivand, Georgi Majas, Joosep Michelis, Sven-Erik Mändmaa, Helena Nulk, Madis Ollikainen cum laude, Rauno Padari, Riho Raabe, Ants Remm cum laude, Anu Saarva, Martin Valgur, Rene Voog.

Geenitehnoloogia

Marju Bani, Julia Bokajeva, Marite Ehrlich, Kaspar Eigi, Johanna Elmik, Carolin Falten, Natalja Garber, Kelli Grand, Helis Guske, Sille Hausenberg cum laude, Kristiina Hein, Juri Juksar, Silvia Jänes, Liisbeth Kose, Kaidi Kruuspan, Angelina Kulikovitš, Anastassia Lenskaja, Maarja Lepamets, Dmitri Lomovski, Freddy Lättekivi, Diana Nõmmemees, Kadri Onemar, Carmen-Kristiina Parik, Maria Piirsalu, Herman Proosa, Kaspar Reier, Hanna Rein, Kristina Reinmets, Agnes Rikk, Riho Rokk, Ahto Salumets, Paula Salme Sandrak cum laude, Roman Sõtšov, Marian Tarrend, Kristel Toppi, Triin Truu, Anett Tähiste, Siim Uhtjärv, Ragnar Viikoja.

Geograafia

Art Alver, Laura Eiber, Ainar Härm, Jane Hüdsi, Kea Kiiver, Ott Koik, Lauri Kulpsoo, Kaire Kõluvere, Maarja Kõue cum laude, Marie Kristine Külvik, Maria Laidla, Angela Lüll, Liis Metsatalu, Kaija Murasov, Riina Nõupuu, Marta Olvet, Taavi Pipar, Anton Štšeglakov, Helin Tamm, Reili Tooming, Alice Tärk, Kaiti Vasiljeva, Marian Viik, Birgit Viru.

Geoloogia

Tavo Ani, Raily Hantson, Triinu Jairus cum laude, Joanna Kõrtsmann, Marian Külaviir, Kaarel Lumiste, Peeter Paaver, Tõnn Paiste, Edgar Prass, Liina Sepp, Kristjan Tamm.

Keemia

Riinu Ansper cum laude, Haldo-Rait Harro, Jaana Heiter, Meelis Härmas, Karl Kütt, Eteri Libe, Elmo Libek cum laude, Anne Lille, Eno Paenurk cum laude, Pilleriin Peets, Maikel Pulk, Ain Rada, Ida Rahu cum laude, Laur Kristjan Salvan, Allan Tobi, Henry Vider,

Keskkonnatehnoloogia

Erki Ani, Kätlin Aun, Ott-Kaarel Kalm, Mihkel Kangor, Merilin Kraun, Maria Leier, Rauno Lust, Mario Mutli, Stella Ots, Markus Raudkivi, Riin Riiberg, Kadri Saare, Erik Salo, Kristi Seevri, Marili Sell, Marge Sepp, Hanna Soe, Kadri Väär.

Materjaliteadus

Adam Erki Enok, Freddy Kukk, Dmitri Lanevski, Aleksandr Nikolajev, Maarja Pohl, Peep Uudeküll.

Ökoloogia ning elustiku kaitse

Heli Einberg, Greete Horn, Camilla Kastein, Anna-Liisa Kuusmik, Marii Leinberg, Sander Lints, Sandra Mark, Kristina Metsanurk, Igor Miilvee, Karin Pohla, Birgit Purga, Kaari Susi, Anette Suviste.

Rakenduskõrgharidusõpe

Keskkonnakorraldus ja planeerimine


Rauno Aljas, Kristel Arukask, Liisu Aulik, Leila Iir, Martin Kanarbik, Kady-Kairit Kerve, Kristlin Kiudorv, Kadri Kriivason, Kairi Kuldma, Kristi Laurits, Helena Lind, Kerli Lõhmus, Krista Milk, Kaarel Murumaa, Kristi Mänd, Erika Parts, Mari-Liis Raamat, Siim Reinla, Liis Reinma, Siim Sellik, Helen Semilarski, Elis Sild, Liina Sirel, Kati Zoobel, Geitlin Tammemägi, Tõnu Vabrit.

Fotogalerii

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2014