Lõpuaktused 2013
Matemaatika-informaatikateaduskond
Bakalaureuse- ja magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 20.06.2013 14788 vaatamist Pidulikud sündmused


Lõpetajad
BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Galina Bogdanova
2. Märten Heinsalu
3. Jekaterina Izotova
4. Kaile Kasepuu
5. Rain Kask
6. Annika Koovit
7. Teele Laas
8. Merili Liivoja
9. Karin Lillo
10. Kätlin Loit
11. Indrek Loolaid
12. Priit Lätt
13. Inger-Helen Maadik
14. Kaia Malberg
15. Liina Muru
16. Riina Org
17. Kärt Päll
18. Kristiina Rahkema
19. Gerda Rakaselg
20. Ksenia Rozhinskaya - cum laude
21. Ave Räni
22. Mai Simson

informaatika:
1. Pätris Halapuu
2. Juhan Hion
3. Jaanus Jaggo
4. Valdur Kadakas
5. Kairi Kangro - cum laude
6. Kristjan Kelt
7. Kaspar Kohler
8. Mari-Liis Kruup - cum laude
9. Mati Kärner
10. Karl-Oskar Masing
11. Rain Ojavee
12. Raido Raagmaa
13. Kristjan Robam
14. Annemari Sarri
15. Ville Sokk
16. Sander Stroom
17. Kristi Zirk
18. Karl Tarbe
19. Dmitri Timašjov
20. Pavel Tomozov
21. Allan Trukits

matemaatiline statistika:
1. Gertis Aru
2. Paavo Binsol
3. Cliona Georgia Dalberg
4. Ingi Einaste
5. Astrid Haas
6. Kristi Helekivi - cum laude
7. Reigo Hendrikson
8. Getter Kallasmaa
9. Kristjan Kokorev
10. Tõnis Korts
11. Maarja Lepamets
12. Maarja Maarjakõiv
13. Kaspar Märtens - cum laude
14. Rauno Näksi
15. Liis Ojokas
16. Fanny-Dhelia Pajuste
17. Helis Puksand
18. Tanel Pärnamaa - cum laude
19. Joosep Raudsik
20. Nora Roosileht
21. Madli Rööp
22. Angela Sahk
23. Erik Salm
24. Joonas Sova
25. Liis Starkopf
26. Jaak Sõnajalg
27. Edwart Ždanovitš
28. Tõnis Tasa
29. Ragnar Vent

infotehnoloogia:
1. Mihkel Alavere
2. Anti Alman
3. Gustav Amer
4. Märt Bakhoff - cum laude
5. Julia Gritsuk
6. Mats Johanson
7. Joosep Kibal
8. Andres Kiik
9. Kaarel Kohler
10. Nikolai Konovalov
11. Taavi Kotka
12. Lauris Kruusamäe
13. Taivo Käsper
14. Kaspar Lippmaa
15. Andres Nirk
16. Tõnis Pool - cum laude
17. Margus Porkveli
18. Heiki Pärn
19. Pille Pärn
20. Uku Raudvere
21. Kristjan Reinloo - cum laude
22. Kristiina Ritso
23. Roland Roose
24. Veiko Samma
25. Sander Sepp
26. Marko Tiidla
27. Priit Tiidla
28. Elinor Toodo
29. Andres Traks
30. Allar Vallaots
31. Mart Vellak
32. Robert Väljur

• MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Rauni Lillemets
2. Raido Paas - cum laude
3. Ülo Reimaa

informaatika:
1. Hendri - cum laude
2. Egon Elbre
3. Katrin Jets
4. Peeter Jürviste
5. Ilja Kuzovkin
6. Alisa Pankova - cum laude
7. Karl Potisepp
8. Pille Pullonen - cum laude
9. Kerli Rungi
10. Martin Vels

matemaatiline statistika:
1. Tatjana Iljašenko
2. Silva Kasela - cum laude
3. Riho Klement
4. Kristi Läll
5. Marja-Liisa Roos
6. Rauno Viin

infotehnoloogia:
1. Olga Agen
2. Liisi Haav
3. Priit Kallas
4. Jevgeni Martjušev
5. Hans Mäesalu
6. Ats Uiboupin

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Frazier Henry Carsten
2. Givi Kupatadze
3. Babalwa Mehlomakulu
4. Vassili Mušnikov
5. Kädi Mägi
6. Anni Niidumaa
7. Liivika Tee
8. Agris Vaselāns - cum laude

tarkvaratehnika:
1. Olga Altuhhova
2. Mehrdad Bagheri Majdabadi - cum laude
3. Olgun Cakabey
4. Dmytro Fishman
5. Volodymyr Floreskul - cum laude
6. Zahra Jafari
7. Marti Kaljuve
8. Halil Ibrahim Karaca
9. Nataliia Semenenko
10. Inam Ullah Soomro
11. Kaarel Tark

matemaatikaõpetaja:
1. Kairi Karlson
2. Signe Reidla

informaatikaõpetaja:
1. Kaarel Joala
Fotogalerii


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2013