Tartu Ülikooli 2012/2013. akadeemilise aasta cum laude lõpetanute auks korraldatud rektori vastuvõtt

Klipi teostus: UTTV 25.06.2013 10940 vaatamist Pidulikud sündmused



Usuteaduskond

MA

usuteadus
Helene Toivanen

religiooniuuringud
Liisa Veber

Õigusteaduskond

BA

õigusteadus
Kerstin Jürgenson
Kristina Promet
Kristel Urke

MA

õigusteadus
Kersti Heide
Gea Lepik
Holger Nõmm
Kärt Pormeister
Marion Ross
Mariann Sirgmets

Arstiteaduskond

bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe

arstiteadus
Kadi Jensen
Kadri Joosti
Anne Lang
Kristiina Lepik
Kirsi Masso
Sander Pajusalu
Samanta Sarv
Hiie Soeorg

hambaarstiteadus
Katrin Abel
Kati Kams

MA

rahvatervishoid
Mari-Liis Pürjer

õendusteadus
Reet Tohvre

Filosoofiateaduskond

BA

ajalugu
Alo Ervin
Kristo Siig

eesti ja soome-ugri keeleteadus
Ewa Lehis
Merle Must
Anette Ross

filosoofia
Indrek Lõbus
Triinu Nõmme

inglise keel ja kirjandus
Minni Kumm

maalikunst
Maarja Nõmmik

romanistika
Eva Ibrus
Kairi Kübarsepp
Kristel Uibomaa

vene ja slaavi filoloogia
Aleksandra Vjal

kirjandus ja kultuuriteadused
Indrek Lillemägi
Kaisa Ling
Maria Mandri
Liset Marleen Pak

semiootika ja kultuuriteooria
Merle Purre
Kadri Rood

MA

ajalugu
Ken Ird
Kadi Kindma
Tuuli Kurisoo
Kerli Käiro
Maarja Olli
Ago Raudsepp
Ragnar Saage
Triin Tark

eesti ja soome-ugri keeleteadus
David Paul Ogren
Maarja-Liisa Pilvik
Triin Todesk

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Riina Arunurm

etnoloogia ja folkloristika
Toomas Korka
Kaisa Kulasalu

filosoofia
Juhan Hellerma

infokorraldus
Terje Talve

anglistika
Kätlin Lehiste
Monica Lõvi

kirjalik tõlge
Triin Niinemets

klassikaline filoloogia
Kerstin Kippar

kirjandus- ja teatriteadus
Evelin Arust

kultuurikorraldus
Maria Sikk

maalikunst
Tanel Tolsting

romanistika
Hedvy Arula

semiootika
Ana Koncul
Muzayin Nazaruddin
Montana Jean Salvoni

semiootika ja kultuuriteooria
Ott Puumeister

slavistika
Ineta Duhovnaja
Rina Peibonen
Artjoms Šela
Aljona Vassiljeva

tõlkeõpetus
Mari Kikerpill
Annika Köster
Marianne Negfeldt
Kudrun Tamm
Maarja Valdmets

Kehakultuuriteaduskond

BA

füsioteraapia
Merlin Võsu

MA

füsioteraapia
Maarit Junolainen
Reilika Kokmann
Kristiina Lind
Paulin Mitt
Eeva-Liisa Rahusoo
Gerda Rumvolt
Maria Velgan

kehaline kasvatus ja sport
Marko Mumm

Loodus-ja tehnoloogiateaduskond

BA

bioloogia
Mark Gimbutas
Mari-Ann Lind

geenitehnoloogia
Liisi Laaniste
Carolin Ruven
Siret Somarokov
Mihkel Örd

geoloogia
Kaarel Mänd

füüsika
Tuule Mall Kull
Roland Matt
Tarvo Metspalu
Morten Piibeleht
Marit Puusepp
Heino Soo

keemia
Katrin Kalind
Maksim Mišin

keskkonnatehnoloogia
Kärt Kanger
Raimond Valler

MA

bioloogia
Ave Ahelik
Rudolf Bichele
Maret Gerz
Mariann Koel
Riin Kont
Maris Nuhkat
Kaarin Parts
Ilmar-Jürgen Rammi
Merilin Saarma

geenitehnoloogia
Andres Ainelo
Kadi Ainsaar
Hanna Moor
Janika Põder

füüsika
Kristel Kosk
Velle Toll
Andreas Valdmann

geograafia
Eleri Hirv
Pilleriine Kamenjuk
Viktor Kiik
Karl Tõnissoo

geoloogia
Timmu Kreitsmann
Katrin Kuslap

keemia
Taavi Ivan
Indrek Kalvet
Ott Kekišev
Andi Kipper
Siim Kukk
Jörgen Metsik
Svetlana Tšupova

keskkonnatehnoloogia
Helen Koger

materjaliteadus
Artjom Berholts
Marta Tarkanovskaja

rakenduslik mõõteteadus
Karen Atabekjan
Kristjan Haav
Philippa Alice Hayes
Agnes Suu

biomeditsiin
Jana Lillo

gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja
Liis Karo-Astover

Majandusteaduskond

BA

majandusteadus
Mari-Liis Emmo
Jürgen Lina
Rudolf-Harri Oberg

MA

majandusteadus
Merli Aksen
Andrus Lukke
Liiu Matikainen
Aire Schütz
Kadi Ummik

strateegiline juhtimine
Sille Talvet

ärijuhtimine
Risto Hinno
Jaanus Kariler
Heleri Narusk

Matemaatika-informaatikateaduskond

BA

matemaatika
Ksenia Rozhinskaya

informaatika
Kairi Kangro
Mari-Liis Kruup

matemaatiline statistika
Kristi Helekivi
Kaspar Märtens
Tanel Pärnamaa

infotehnoloogia
Märt Bakhoff
Tõnis Pool
Kristjan Reinloo

MA

matemaatika
Raido Paas

informaatika
Hendri
Alisa Pankova
Pille Pullonen

matemaatiline statistika
Silva Kasela

finants- ja kindlustusmatemaatika
Agris Vaselāns

tarkvaratehnika
Volodymyr Floreskul
Mehrdad Bagheri Majdabadi

Sotsiaal- ja haridusteaduskond

BA

psühholoogia
Helle Kaasik

riigiteadused
Ingrid Kääramees.
Klaus-Erik Pilar

MA

psühholoogia
Mait Metelitsa
Triinu Puussaar

ajakirjandus
Eveliis Eek

kommunikatsioonijuhtimine
Kristina Hermann
Teele Palts
Katrin Pärn
Karin Volmer

sotsioloogia
Maire Forsel
Nataliya Gavrylova
Kadri Raid

sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika
Jane Gornischeff
Maiu Lünekund
Häli Tarum
Kadri Tõldsepp

rahvusvahelised suhted
Teele Arak
Maria Leek

eripedagoogika
Moonika Raja

kasvatusteadused
Liine Karafin

bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õpe

klassiõpetaja
Airi Holm
Anna-Liisa Peterson

Pärnu kolledž

rakenduskõrgharidusõpe

sotsiaaltöö korraldus
Külli Baumann
Airi Ilves
Lemmi Park
Bianka Touart

ettevõtlus ja projektijuhtimine
Laura Keller

turismi- ja hotelliettevõtlus
Mariann Grencštein

Narva kolledž

BA

koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas
Oxana Savinova

MA

klassiõpetaja mitmekeelses koolis
Ene Veermäe

Viljandi kultuuriakadeemia

Rakenduskõrgharidusõpe

huvijuht-loovtegevuse õpetaja
Sirli Päike

info- ja dokumendihaldus
Kaire Juhani
Eneken Ulmas

kultuurikorraldus
Kätlin Sumberg

raamatukogundus ja infokeskkonnad
Diana Schmidt
Ene Seppa

tantsukunst
Raho Aadla
Evelyn Uisk

teatrikunst
Adeele Sepp

MA

pärandtehnoloogia
Monika Hint
Anu Pink
Veinika Västrik

pärimusmuusika
Mari Kalkun

virtuaalkeskkondade loomine ja arendus
Tanel Kärp