EUSO 2016
Closing ceremony

Klipi teostus: UTTV 13.05.2016 11228 vaatamist Pidulikud sündmused


RESULTS of EUSO 2016

GOLD MEDALS AND TROPHY OF THE EUSO: 
Germany, Team A
Isabel Berenice Richter
Konstantin Schwark
Leo Pavlovio Gitin

GOLD MEDALS:
Portugal, Team A -  Guilherme Vilela Alves, Luís Miguel Martins Costa e Silva,  Raul Pombo Monteiro
Slovakia, Team B  - Juraj Michalec, Martin Orságh, Matúš Kopunec
Slovenia, Team B - Aleksej Jurca, Luka Govedič, Urban Duh
Estonia I, Team A -  Kaarel Hänni, Karl Paul Parmakson,  Richard Luhtaru

SILVER MEDALS
Czech Republic, Team A -  Lukáš Fiedler, Miroslava Novoveská, Šimon Karch
Hungary, Team A -  Mátyás Sajgó, Péter Ótott Péter, Tamás Kovács
Hungary, Team B  - Ákos Harangozó, Bence Béla Botlik, Gergely Illés
Lithuania, Team A -  Elena Everatt, Ignas Šakuro, Justas Terentjevas
Estonia I, Team B  - Airon Johannes Oravas, Joosep Kaimre, Loona Volke
Netherlands, Team A  - Ezra Thomas Bekkering, Marouscha Puister, Stan Pieter Jan Koenis
Germany, Team B  - Johannes Jan Günzl, Kai Lukas Gipp, Luis Quentin Langfeld
Romania, Team A  - Alina-Alexandra Gudei, Petru Cotrut, Tudor-Cristian Cozma
Romania, Team B  - Elena Diana Gabroveanu, Irina - Malina Strugaru, Razvan -Mihai Ursu
Ireland, Team A - Darragh Glynn, Emily Rose McCarthy, Yan Li
Croatia, Team A - Mirko Duvnjak, Paula Vidas, Vilim Lendvaj
Estonia II, Team A  - Hannes Kuslap, Kirke Joamets, Uku Hannes Arismaa
Ireland, Team B  - Ryan James Bell, Thomas Cornally, Thomas Elliot McCarthy
Sweden, Team B Carl Arvid Lunnemark, Nils Evert Hammar, Per Ludvig Göte Forslund
Czech Republic, Team B  - Adam Babák, Jakub Kára, Jan Preiss
Austria, Team A  - Kevin Kutleša, Regina Grube,r Sebastian Kölbl
Greece, Team A Anthony Constantine Kriezis, Nickolas Stathas, Efstratios Tsakalidis
Lithuania, Team B  - Justas Janickas, Sintija Raudonytė, Veronika Everatt
Slovenia, Team A  - Gregor Igličar, Martin Rihtaršič, Vid Kermelj
Italy, Team A -  Gregorio Rebecchi, Stefano Cavana, Stefano Pigozzi

BRONZE MEDALS
Austria, Team B  - 
Anna Reichmayr, Elisabeth Klaus, Jakob Prettenthaler
Belgium, Team B - Lionel Philippe Mozin Nicolas Francis Rotheudt Tom François Winandy
Belgium, Team A - Alex Joseph Willems, Daniël Denis Withoeck, Gust Michel Popelier
Bulgaria, Team A -  Dimitar Tomov, Vanya Milanova, Vasil Ivanov
Bulgaria, Team B - Mina Tsakovska, Silvi Koycheva, Viktor Georgiev
Croatia, Team B - Luka Bulić Bračulj, Noa Jelić Matošević, Tea Arvaj
Cyprus, Team A Anastasia Polyviou, Ioannis Kestoras, Panayiota Artymata
Cyprus, Team B - Crystalleny Kossiva, Maria Pieri, Maria Petrou
Denmark, Team A - Caja Lilhav Christoffersen, Hannah Ravn Bingley, Liv Brandhøj Truelsen
Denmark, Team B - Anna Olivia Jeppesen, Josefine Neerup-Lundh, Rune Sjørslev Blom
Estonia II, Team B - Juri Volodin, Mihhail Lebedev, Roman Oleinik
Finland, Team B - Konsta Akseli Keijonen, Mike Anton Sebastian Bäck, Rasmus Joonatan Sarkanen
Finland, Team A Eka Verneri Luhtanen, Joonas Akseli Lahikainen, Kaisa Helinä Antikainen
Greece, Team B - Dimitrios Apostolidis, Apostolos Argyros, Dimitrios Gavridis
Italy, Team A - Andrea Pasotti, Emanuele Manzi, Marco Piacentini
Latvia, Team B - Austris Mazurs, Rūta Ozoliņa, Sindija Kezika
Latvia, Team A - Amanda Zvaigzne, Kršjānis Kucins, Vladislava Kurtukova
Luxembourg, Team A - Loris Picco, Max Wenner, Pit Bermes
Luxembourg, Team B - Anna Hellers, Lavinia Kadar, Raffaël Marth
Netherlands, Team B - Hendrik Holwerda Koen, Joris van der Heijden, Kornelius Jan Doedens
Portugal, Team B - Constança Albuquerque, Maria Matilde Soares da Silva, Rodrigo Rosmaninho
Slovakia, Team A - Andrej Tekel, Filip Farkas, Martin Marek
Sweden, Team A - Alicia Sara Thorborg van Hees, John Ivar Oliver Lindström, Julia Susanna Salwén


Lisainfo veebis: http://euso2016.ee/