Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambli 55. aastapäeva kontsert Vanemuise kontserdisaalis

18.11.2000 4645 vaatamist


Esinevad TÜ Rahvakunstiansambli põhirühm ja külalised.

 

Kava:

00:17 – flöödil Andriela Rääbis;

01:03 – sissejuhatav sõnavõtt Henn Tiivelilt;

01:53 – flöödil Andriela Rääbis;

02:39 – Henn Tiivel suhtleb publikuga;

05:35 – Helmi Tohvelmani „Külvajad“, esitab TÜ Rahvakunstiansambel, solist Silja Vendelin;

09:16 – Ullo Toomi „Kosjatants“, esitab Kose segarühm Kapak, juhendaja Kadri Tiis;

12:06 – Henn Tiiveli seatud „Süit Eesti tantsudest“, esitab TÜ Rahvakunstiansambel;

16:45 – „Puiatu reinlender“, esitab TÜ Rahvakunstiansambli rahvapilliorkester;

19:56 – Henn Tiivel küsitleb Kadri Tiisi ja Karin Soosalut;

21:17 – Helmi Tohvelmani tants „Lõikustants“, esitab Reola naisrühm, juhendaja Mall Aso;

24:13 – Henn Tiiveli „Oksjon põrgus“, esitab Kajaka Seltsi segarühm;

27:23 – Henn Tiiveli küsimustele vastab Kajaka tantsija Malle Porgand (neiup. Meltsas);

29:34 – Henn Tiivel suhtleb lasterühma tantsijatega;

31:53 – lasterühma tants „Jänkud, piigad ja kapsapead“, esitab Miina Härma Gümnaasiumi lasterühm;

34:06 – Henn Tiiveli „Sangaste Jussi armulugu“, esitab Kolga segarühm, juhendaja Karin Soosalu;

36:12 – Henn Tiivel vestleb Tõnu Lindvetiga;

37:41 – Helmi Tohvelmani „Labajalg kolmele paarile“, esitab TÜ Rahvakunstiansambel;

40:11 – Henn Tiiveli „Oh neid poisse“, esitab Kose segarühm Kapak, juhendaja Kadri Tiis;

43:45 – Henn Tiivel tutvustab järgmist tantsu ja vestleb Kuljuse vilistlasrühma tantsijaga;

45:12 – Helmi Tohvelmani „Labajalg“, esitab Kuljuse vilistlasrühm, juhendaja Ülo Luht;

47:20 – Henn Tiivel vestleb Milvi Lingiga;

49:27 – „Inglisjakk“, esitavad TÜ Rahvakunstiansambli vilistlased;

51:09 – Milvi Lingi sõnavõtt ja vanade vilistlaste lavale tulek;

54:30 – Helju Mikkel tuleb lavale, järgneb vaheaeg;

55:42 – moldaavia tants „Sõrba“, esitab TÜ Rahvakunstiansambel;

56:51 – „Soome valss“, esitab TÜ Rahvakunstiansambli rahvapilliorkester;

59:37 – moldaavia tants „Moldovenjaska“, esitab TÜ Rahvakunstiansambel;

1:03:00 – Uldis Žagata läti tants „Ma oskan tantsida“, esitab külalisrühm ...;

1:07:00 – läti puukottadega tants, esitab Reola naisrühm, juhendaja Mall Aso;

1:09:40 – moldaavia tants „Ostropec“, esitab TÜ Rahvakunstiansambel;

1:12:34 – leedu „Külapolka“, esitab TÜ Rahvakunstiansambli rahvapilliorkester;

1:14:53 – leedu tants „Tants puukingadega“, esitab külalisrühm ...;

1:21:40 – vene tants „Stukalotška“, esitab Kajaka Seltsi segarühm;

1:25:38 – Ljubov Poljakova, Natalja Rasskazova vene tants „Novgorodskoje guljanje“, esitab Kuljuse vilistlasrühm;

1:28:28 – õnnitleb Ülo Luht;

1:30:25 – ukraina tants „Hopatšok“, esitab TÜ Rahvakunstiansambel;

1:34:21 – Henn Tiiveli tants „Väike velleke“, esitab Kolga segarühm, juhendaja Karin Soosalu;

1:37:18 – soome tants „Lantti. Martin Vappu“, esitab Miina Härma Gümnaasiumi lasterühm;

1:39:52 – Henn Tiiveli tants „Piu-tiu“, esitab Kuljuse vilistlasrühm;

1:43:20 – finaaltants „Oma maa“, esitavad kõik esinenud rühmad;

1:47:10 – Helmi Tohvelmani „Külvajad“, esitab TÜ Rahvakunstiansambel;

1:50:10 – õnnitlejad Ülo Luht, Heiki Unt, Helju Mikkel, TÜ RKA vilistlasrühm.