Urmas Paeti loeng Rahvusvaheliste Suhete Ringis

Klipi teostus: UTTV & Juho Jlavistte 05.12.2014 1691 vaatamist



Urmas Paet on õppinud Tartu Ülikoolis politoloogiat. 13. aprillist 2005 kuni 5. aprillini 2007 oli ta välisminister Andrus Ansipi esimeses valitsuses, seejärel Andrus Ansipi teises valitsuses ning alates 6. aprillist 2011 kuni 28. märtsini 2014 Andrus Ansipi kolmandas valitsuses. Seejärel oli ta kuni 3. novembrini 2014 välisminister Taavi Rõivase valitsuses. 3. novembril 2014 kinnitati Urmas Paet Euroopa Parlamendi liikmeks. Temast sai Euroopa Komisjoni volinikuks siirdunud Andrus Ansipi asendusliige.

Üritust viib läbi Silja Vurma

Lisainfo veebis: https://www.facebook.com/events/727994687269914/