Lõpuaktused 2014
Matemaatika - informaatikateaduskond
Bakalaureuse- ja magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 27.06.2014 18422 vaatamist Arvutiteadus Matemaatika ja matemaatiline statistika Pidulikud sündmused


INFORMAATIKA BAKALAUREUSEÕPE
Rain Aavisto, Erik Berendsen, Raivo Eriksoo, Dmitri Gabbasov - cum laude, Silver Jürimäe, Jan Klaasen, Angelina Kozina, Artur Käpp, Kristjan-Julius Laak, Kristina Martšenko - cum laude, Jakob Mass, Sergei Mihhailov, Mari-Liis Oldja - cum laude, Tarmo Paavel, Karl-Aksel Puulmann, Karl Puusepp, Martin Reilent, Pihel Saatmann, Janno Siim - cum laude, Sander Siim - cum laude, Ilja Smirnov, Marika Zirk, Andres Traumann, Katrin Valdson, Kerri Gertrud Vestberg, Gerli Viikmaa - cum laude, Jaagup Viil, Jevgeni Võssotski.
INFORMAATIKA MAGISTRIÕPE
Saad Usman Khan - cum laude, Ilja Kromonov, Tiit Pikma, Tiina Turban, Martin Uljas, Jordan Valdma.
INFOTEHNOLOOGIA BAKALAUREUSEÕPE
Karl Allik, Aarne Aramaa, Stepan Bolotnikov, Timur Hassanov, Gerth Jaanimäe, Stenver Jerkku, Timo Kallaste, Alar Kirikal, Ethel Kirsimäe, Ranno Käomägi, Ülari Laurson, Helen Linn, Henry Mägi, Evert Nõlv, Andreas Orlo, Karl Peedosk, Siim Plangi, Heike Randlahe, Karl Rankla, Silver Samarütel, Janar Sell, Eduard Sing, Allar Soo, Helina Ziugand, Lauri Tammeveski, Taavo-Taur Tammur, Marjo Toomik, Rein Torm, Tair Vaher, Suido Valli.
INFOTEHNOLOOGIA MAGISTRIÕPE
Vjatšeslav Krõšin.
TARKVARATEHNIKA MAGISTRIÕPE (ÜHISÕPPEKAVA TTÜ-GA)
Lukman Oladimeji Adekunle, Erich Erstu, Taavi Ilves - cum laude, Karl Kilgi, Karina Kisselite - cum laude, Kaarel Kruus, Servet Kurt, Stanislav Kutasevitš, Liyanage Don Mohan Devapriya Liyanage, Oliver Meus, Ejiroghene John Okugbeni, Alireza Ostovar, Mikk Pavelson, Margus Räim, Irma Sauga, Oliver Soop, Taivo Teder, Irene Teinemaa - cum laude, Ilya Verenich - cum laude.
Küberkaitse magistriõpe (ühisõppekava TTÜ-ga)
Ivo Kubjas, Yauhen Yakimenka.
MATEMAATILINE STATISTIKA BAKALAUREUSEÕPE
Maia Arge, Kristin Jesse - cum laude, Jaanika Karp, Ann-Mari Koppel, Getter Madison, Matvei Mirošnikov, Gea Pajula, Annegrete Peek, Kai Sarv, Liina Tamme, Kristi Tüli.
MATEMAATILINE STATISTIKA MAGISTRIÕPE (2611)
Maarja Bussov, Kairiin Kütt, Kaido Lepik - cum laude.
FINANTS- JA KINDLUSTUSMATEMAATIKA MAGISTRIÕPE (2577)
Janika Allingu, Natalja Joutsi, Margot Kase, Silja Paju, Triin Teesalu, Taavi Unt - cum laude.
FINANTSMATEMAATIKA MAGISTRIÕPE (119157)
Miguel Cuevas Urosa, Anna Klavina, Kapil Sharma, Martynas Trepeka, Maryna Tverdostup.
MATEMAATIKA BAKALAUREUSEÕPE (2472)
Anne Borkmann, Galina Brokan, Rihhard Nadel, Merilin Ollema, Tuuli Puhkim, Mailis Rannaveer, Vootele Rõtov, Kristina Šabunova, Jaana Tõnisson, Liina Uurman.
MATEMAATIKA MAGISTRIÕPE (2608)
Heiki Niglas - cum laude, Julia Martsinkevitš - cum laude.
Matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõpe (2501)
Allar Aav.
Matemaatikaõpetaja (2501)
Kristi Orgmets, Riina Soon.
Ümberõppe programm kutseta matemaatikaõpetajale
Külliki Arjokesse, Diana Jürgens, Kaija Kibal, Alar Külm, Anne Maalman, Maris Mäeots, Vivika Saare, Jana Söödor.
Fotogalerii


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2014