Lõpuaktused 2016
Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
bakalaureuse ja -magistriõpe

Klipi teostus: UTTV 16.06.2016 7555 vaatamist Pidulikud sündmused


Füsioteraapia magistriõpe

Ardi Ailt

Anni Arendi - cum laude

Martin Argus - cum laude

Maarja Kalev

Liina Kivisild

Lisel Lilleste

Kristel Mürk

Marita Nugis

Anna-Liisa Pechter     

Marjaana Raudmäe         

Liisu Rõigas

Triinu Sakkool

Kristiina Sekljutskaja

Kadri Suvi

Liis Süda - cum laude

Liis Toomsalu

Õie Varblane

        

Kehalise kasvatuse ja spordi magistriõpe

Rahel Allas

Liis Aniott

Anu Ellam

Mikk Joorits

Maarja Jõgi

Inna Kairite

Kristjan Kallavus

Kaisa Karjane

Helerin Koppel

Liis Kranich

Jaanika Kurgjärv

Kaupo Kütt

Hanna-Liisa Roosileht

Rasmus Pind

Koit Simso

Ülle Suss

Lauri Õnnik



Füsioteraapia bakalaureuseõpe

Ene Jaago

Marion Kalju

Villu Kangur

Anne-Mari Käär

Nele Laurimaa

Irina Massakova

Pauliine Mäesalu- cum laude

Keidi Oras

Sandra Pügi

Kristel Raba

Hillar Reissaar

Frederik Ross

Marii Sernjuk

Sander Starast

Anna Zahharova

Hannalore Taal

Joosep Toome

Rasmus-Krister Tuisk

Marilin Tukia

Lisette Tõnutare

                       

Füsioteraapia magistriõpe

Ardi Ailt

Anni Arendi - cum laude

Martin Argus - cum laude

Maarja Kalev

Liina Kivisild

Lisel Lilleste

Kristel Mürk

Marita Nugis

Anna-Liisa Pechter     

Marjaana Raudmäe         

Liisu Rõigas

Triinu Sakkool

Kristiina Sekljutskaja

Kadri Suvi

Liis Süda - cum laude

Liis Toomsalu

Õie Varblane

        

Kehalise kasvatuse ja spordi magistriõpe

Rahel Allas

Liis Aniott

Anu Ellam

Mikk Joorits

Maarja Jõgi

Inna Kairite

Kristjan Kallavus

Kaisa Karjane

Helerin Koppel

Liis Kranich

Jaanika Kurgjärv

Kaupo Kütt

Hanna-Liisa Roosileht

Rasmus Pind

Koit Simso

Ülle Suss

Lauri Õnnik



Füsioteraapia bakalaureuseõpe

Ene Jaago

Marion Kalju

Villu Kangur

Anne-Mari Käär

Nele Laurimaa

Irina Massakova

Pauliine Mäesalu - cum laude

Keidi Oras

Sandra Pügi

Kristel Raba

Hillar Reissaar

Frederik Ross

Marii Sernjuk

Sander Starast

Anna Zahharova

Hannalore Taal

Joosep Toome

Rasmus-Krister Tuisk

Marilin Tukia

Lisette Tõnutare

            

            

Kehalise kasvatuse ja spordi bakalaureuseõpe

Ahto Altoja

Jaan Angerjärv

Taavi Hämarsalu

Ivika Jürgenson

Helen Kaarjärv

Kadi Kaasik

Janek Kalda

Olver Kaljuvee

Tauri Kalmet

Monica Kiisler

Maarja Kuuskvere

Kristin Kõrre

Silvia Ladva

Eleryn Laul

Assar Leok

Janeli Lilleallik

Rait Merisaar

Raido Mitt

Kristi Mänd

Brett Nõmm

Markus Paas

Raul Rebane

Rait Rikberg

Laura Rogenbaum

Grete Mai Rohtmets

Juta Saan

Mikk Saarela

Karin Sabalisk

Andre Seppa

Ülo-Sverre Seppa

Rasmus Zarubin

Taavi Tammik

Grete Udras

Joshua James Viinalass

Tauri-Viljar Vahesaar

Fotogalerii


Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/ulikoolist/lopuaktused-2016