Lõpuaktused 2015
Loodus- ja tehnoloogiateaduskond
Magistriõpe



Magistriõpe

Arvutitehnika


• Jaanus Kalde • Siim Sundla cum laude • Martin Usk • Robert Valner •

Bioloogia

• Anna Amelkina • Kaspar Arme • Heete Ausmeel • Julia Gretšanaja • Helery Harend • Kristiina Hommik cum laude • Martin Jürgenson • Katri Kalda • Heli Kirik • Kadri Kuusksalu • Maarja Kuuspu • Triin Käbin • Eva Luukas • Kirke Lõõndre • Geidi Mitt cum laude • Eliisa Pass • Hedi Pedajas cum laude • Mari Pent cum laude • Marit Puusepp cum laude • Gerly Põder • Katri Pärna • Kristina Reinmets • Aleksandra Rotmistrova • Linda Rusalepp • Lehti Saag cum laude • Heiki Salm • Elor Sepp • Siim-Kaarel Sepp cum laude • Artjom Stepanjuk cum laude • Aile Sumberg • Ants Tull • Ilmar Uibopuu • Laura Valgma •

Biomeditsiin

• Tuuliki Biene cum laude • Kati Hensen • Helen Hermann cum laude • Ursula Ilo cum laude • Kristiina Jalakas • Epp Kaleviste • Triin Kikas • Carmen Kivisild cum laude • Laura Liivamägi • Kadi Lõhmussaar cum laude • Jaanika Moro • Liis Noodla • Astrid Oras • Markko Salumäe • Siret Somarokov cum laude • Kristiina Vind •

Füüsika

• Ando Aasa • Siim Kanne • Kadi Külasalu • Erik Levoll cum laude • Erkki Luhamaa • Tarvo Metspalu cum laude • Annika Pille •

Geenitehnoloogia

• Jekaterina Aid • Katriin Antonov • Aleksei Brjalin • Maria Gromkova • Rain Inno • Toomas Jagomäe • Klaarika Kikas • Heleri Kirsip • Triin Kitsemets • Kristjan Kivi • Artemi Maljavin • Antti Matvere • Jane Narvik • Karolina Noor • Marii Ojastu • Jürgen Pahla • Markus Pappa • Kairi Raime • Evelin Rammul • Olavi Reinsalu • Kadi Rosenthal • Kai Tätte cum laude • Maria Vares •

Geograafia

• Alan Alliksoo • Martin Jüssi • Krõõt Kaldma • Jüri Kamenik • Marek Karm • Andreas Porman • Mirjam Põhjala • Tuuli Raal • Janika Raun cum laude • Markus Roose • Anni Sisas cum laude • Maria-Elisabeth Talvistu • Anni Teetsmann • Olga Troškina cum laude • Maris Vee •

Geoloogia

• Marija Dmitrijeva • Karin Kungla • Jekaterina Nezdoli • Siim Nirgi cum laude • Lauri Nõmtak • Sander Olo • Sigrid Soomer •

Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja

• Kadri Kõiv • Epp Narruskberg • Egle Ojasoo • Elen Potsepp • Marian Mitt • Annika Orula • Triin Tarv • Eneli Vahar • Anne Aia • Mart Andresson • Liisi Sakkool • Merit Lukka cum laude • Agne Jõgis • Jaana Jürgens • Heili Lukas •

Keemia

• Kersti Asu • Piia Burk cum laude • Annika Heinloo • Alar Heinsaar • Kerda Keevend • Ave Kuusk • Jaanus Liigand cum laude • Martin Maide • Kaisa Mihklepp • Sigrid Selberg cum laude • Karina Solovjova • Morten Vaalma • Peeter Valk • Merilin Vikkisk • Ronald Väli •

Keskkonnatehnoloogia

• Andra Ainsaar cum laude • Evert Eero • Märten Haugas • Laura Jakobson • Kärt Kanger cum laude • Birgit Kena • Kati Klein cum laude • Priit Kukk • Maanus Kullamaa • Kaur Kõue • Kristjan Leben • Laura Lõugas • Helina Maanso • Anni Mandel cum laude • Rauno Mets • Hedi Mikiver cum laude • Anna Palusalu • Kerli Prants • Riin Riiberg • Helen Sõmerik • Katre Tomingas • Piret Väinsalu • Kristiina Välik •

Kultuuriväärtuste säilitamine

• Kristel Kajak cum laude • Hedvig Mäe • Reet Randoja • Tiina Vint •

Materjaliteadus

• Silver Jõemetsa cum laude • Sirvo Luiga • Magnus Mets cum laude • Priidik Möls • Laurits Puust cum laude • Kätlin Rohtlaid • Ryan Saar • Vahur Steinberg cum laude • Ester Tee • Ingrid Vaas •

Rakenduslik mõõteteadus

• Salgaduge Dinesh Indika Dias cum laude • Sinai Mwagomba cum laude • Illia Shypunov •

Ökoloogia ning elustiku kaitse

• Triin Edovald • Elise Joonas • Katrin Kurg • Lilli Lakkur • Brit Peensoo • Mihkel Ristimäe • Laura Seedre • Ingrid Talgre •

Fotogalerii

Lisainfo veebis: http://www.ut.ee/et/lopuaktused-2015-1