EUSO 2016
Closing ceremony

Klipi teostus: UTTV 13.05.2016 7268 vaatamist Pidulikud sündmused



RESULTS of EUSO 2016


GOLD MEDALS AND TROPHY OF THE EUSO: 

Germany, Team A

Isabel Berenice Richter

Konstantin Schwark

Leo Pavlovio Gitin


GOLD MEDALS:

Portugal, Team A -  Guilherme Vilela Alves, Luís Miguel Martins Costa e Silva,  Raul Pombo Monteiro

Slovakia, Team B  - Juraj Michalec, Martin Orságh, Matúš Kopunec

Slovenia, Team B - Aleksej Jurca, Luka Govedič, Urban Duh

Estonia I, Team A -  Kaarel Hänni, Karl Paul Parmakson,  Richard Luhtaru



SILVER MEDALS

Czech Republic, Team A -  Lukáš Fiedler, Miroslava Novoveská, Šimon Karch

Hungary, Team A -  Mátyás Sajgó, Péter Ótott Péter, Tamás Kovács

Hungary, Team B  - Ákos Harangozó, Bence Béla Botlik, Gergely Illés

Lithuania, Team A -  Elena Everatt, Ignas Šakuro, Justas Terentjevas

Estonia I, Team B  - Airon Johannes Oravas, Joosep Kaimre, Loona Volke

Netherlands, Team A  - Ezra Thomas Bekkering, Marouscha Puister, Stan Pieter Jan Koenis

Germany, Team B  - Johannes Jan Günzl, Kai Lukas Gipp, Luis Quentin Langfeld

Romania, Team A  - Alina-Alexandra Gudei, Petru Cotrut, Tudor-Cristian Cozma

Romania, Team B  - Elena Diana Gabroveanu, Irina - Malina Strugaru, Razvan -Mihai Ursu

Ireland, Team A - Darragh Glynn, Emily Rose McCarthy, Yan Li

Croatia, Team A - Mirko Duvnjak, Paula Vidas, Vilim Lendvaj

Estonia II, Team A  - Hannes Kuslap, Kirke Joamets, Uku Hannes Arismaa

Ireland, Team B  - Ryan James Bell, Thomas Cornally, Thomas Elliot McCarthy

Sweden, Team B Carl Arvid Lunnemark, Nils Evert Hammar, Per Ludvig Göte Forslund

Czech Republic, Team B  - Adam Babák, Jakub Kára, Jan Preiss

Austria, Team A  - Kevin Kutleša, Regina Grube,r Sebastian Kölbl

Greece, Team A Anthony Constantine Kriezis, Nickolas Stathas, Efstratios Tsakalidis

Lithuania, Team B  - Justas Janickas, Sintija Raudonytė, Veronika Everatt

Slovenia, Team A  - Gregor Igličar, Martin Rihtaršič, Vid Kermelj

Italy, Team A -  Gregorio Rebecchi, Stefano Cavana, Stefano Pigozzi



BRONZE MEDALS

Austria, Team B  - 
Anna Reichmayr, Elisabeth Klaus, Jakob Prettenthaler

Belgium, Team B - Lionel Philippe Mozin Nicolas Francis Rotheudt Tom François Winandy

Belgium, Team A - Alex Joseph Willems, Daniël Denis Withoeck, Gust Michel Popelier

Bulgaria, Team A -  Dimitar Tomov, Vanya Milanova, Vasil Ivanov

Bulgaria, Team B - Mina Tsakovska, Silvi Koycheva, Viktor Georgiev

Croatia, Team B - Luka Bulić Bračulj, Noa Jelić Matošević, Tea Arvaj

Cyprus, Team A Anastasia Polyviou, Ioannis Kestoras, Panayiota Artymata

Cyprus, Team B - Crystalleny Kossiva, Maria Pieri, Maria Petrou

Denmark, Team A - Caja Lilhav Christoffersen, Hannah Ravn Bingley, Liv Brandhøj Truelsen

Denmark, Team B - Anna Olivia Jeppesen, Josefine Neerup-Lundh, Rune Sjørslev Blom

Estonia II, Team B - Juri Volodin, Mihhail Lebedev, Roman Oleinik

Finland, Team B - Konsta Akseli Keijonen, Mike Anton Sebastian Bäck, Rasmus Joonatan Sarkanen

Finland, Team A Eka Verneri Luhtanen, Joonas Akseli Lahikainen, Kaisa Helinä Antikainen

Greece, Team B - Dimitrios Apostolidis, Apostolos Argyros, Dimitrios Gavridis

Italy, Team A - Andrea Pasotti, Emanuele Manzi, Marco Piacentini

Latvia, Team B - Austris Mazurs, Rūta Ozoliņa, Sindija Kezika

Latvia, Team A - Amanda Zvaigzne, Kršjānis Kucins, Vladislava Kurtukova

Luxembourg, Team A - Loris Picco, Max Wenner, Pit Bermes

Luxembourg, Team B - Anna Hellers, Lavinia Kadar, Raffaël Marth

Netherlands, Team B - Hendrik Holwerda Koen, Joris van der Heijden, Kornelius Jan Doedens

Portugal, Team B - Constança Albuquerque, Maria Matilde Soares da Silva, Rodrigo Rosmaninho

Slovakia, Team A - Andrej Tekel, Filip Farkas, Martin Marek

Sweden, Team A - Alicia Sara Thorborg van Hees, John Ivar Oliver Lindström, Julia Susanna Salwén



http://euso2016.ee/